Sytuacja na świecie Delos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Czy będą mieli to się jeszcze okaże :eek:

A jednak mają 4 cuda
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Brawa dla wszystkich handlowców i czarodziei
smiley_emoticons_hexe3b.gif
 

DeletedUser22531

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

akurat teraz ta aktualizacja jak musze pod kolona dac off i deff no ludzie za co kretyznizm nie moga tego w nocy robic
 
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Mnie zastanawia dlaczego ostatnio mi się gra muli przy klikaniu :>
Latarnia i Grobowiec lvl 9
smiley_emoticons_irre4.gif
co sie stało
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser20084

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Grobowiec? O to chyba nie musisz pytać.
A co do latarni no to drobny wypadek.
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

męcząca ta era cudaków trochę
smiley_emoticons_hecheln.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Latarnia stoi
smiley_emoticons_irre4.gif

Szkoda, że ten świat taki spokojny ;| najwieksi wojownicy/wojowniczki odchodzą
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_candle.gif
smiley_emoticons_kaffee2.gif
smiley_emoticons_brautpaar-reis.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Nie znam tej pani
smiley_emoticons_candle.gif
smiley_emoticons_confusednew.gif
kto to
smiley_emoticons_afraid.gif


0017.gif
tia, nie znasz takiej aniołeczki? :) Która tylko czasami różki pokazuje?

No cóż, na każdego przychodzi pora. Świat nie rokuje niczego dobrego, wypaliłam się na nim totalnie, ale wiele osób i sytuacji zapewne głęboko zapadnie z pamięci :)

Generalnie pragnę WSZYSTKIM podziękować na grę na tym śmiesznym światku. To co mogę o sobie powiedzieć jeśli chodzi o ten świat - jako chyba jedna z niezwykle nielicznych wywodzących się z GTW byłam do końca wierna stronie, po której opowiedziałam się na samym początku. Moi sojusznicy z GTW w trosce o własne interesy i z chęci posiadania błyskotki w profilu wybrali drogę przeciwko dotychczasowej koalicji, wybrali grę na ostatniej prostej u przeciwników.
No cóż - chyba kwestia priorytetów. Ja też miałam wiele chwil załamania na tym serwerku, ale jakoś trwałam.

Teraz jest wesoło na nowym serwerku :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Delos

ja tam grałem od początku w kozakach , ale było tak nudno ,ze skończyłem po 3 miechach , po za tym słaby poziom reprezentowali przeciwnicy , spora część graczy to chyba nawet apek nie miała
smiley_emoticons_lol.gif
strasznie wolny swiat , dla cierpliwych , ale nie dla mnie , może kiedyś jak już się wypale to pójde sobie na taki serwer poklikać z nudów hehe
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

ja tam grałem od początku w kozakach , ale było tak nudno ,ze skończyłem po 3 miechach , po za tym słaby poziom reprezentowali przeciwnicy , spora część graczy to chyba nawet apek nie miała
smiley_emoticons_lol.gif
strasznie wolny swiat , dla cierpliwych , ale nie dla mnie , może kiedyś jak już się wypale to pójde sobie na taki serwer poklikać z nudów hehe

no i fajnie
 

DeletedUser22990

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

jak widzę kozacy zaraz skończą ostatni cud.. czy tylko ja będę czekał na kolejny świat z takimi samymi statystykami? (stary system... prędkość wszystkiego 1x)

wie ktoś tak w ogóle ile zostało do zakończenia świata?
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Zamiast słowa statystyki bardziej pasuje ustawienia.
Zakończenie (zamknięcie) świata uzależnione jest chyba od ilości graczy na danym serwerze.
 
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Świat wolny i spokojny malo konfliktów ;)
Mieliśmy wrogów z każdej strony więc nie zawsze było tak łatwo ;) choć fakt ten świat jest najspokojniejszy na którym gram, nikt nie próbował nawet kolona wbić
smiley_emoticons_panik4.gif

Na Delosie więcej handlarzy niżeli wojowników
smiley_emoticons_steckenpferd.gif

Hmm dzisiaj fakt wrogowie nam nie przeszkadzają gdyż wszyscy potracili swoje cuda i stracili ducha walki ;)

Po prostu Kozacy maja dobrego Dyplomatę
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif
a najlepszym wyjsciem dla nas była własnie fuzja z GTW :> Dzieki czemu mielismy opanowane całe centrum świata oraz duże zasoby surki i to dośc blisko dzieki czemu i nie tylko... udalo sie postawić 4 cuda, póxniej Grobowiec nieudolnie broniony przez jednnego gracza z virulentu -_- a później Latarnia Valhalli, na szczęście budowa 7 cudów nie przeciągnie sie jeszcze kilka miesięcy lub dłużej jak to bywa na innych światach ;] Mielismy dużo szcześcia.
Wszystko wygladałoby inaczej gdyby wrogowie potrafili się dogadać między soba i by nas zablokowali na cudach, które budowalismy ;] ale stalo jak się stało
smiley_emoticons_afraid.gif

Brawo
smiley_emoticons_candle.gif
smiley_emoticons_skullhaufen.gif

Przed wakacjami pewnie sporo osób skończy grac :> a w ich trakcie nastepni więc może świat potrwa do zimy, zobaczymy
smiley_emoticons_confusednew.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Marta666 życze powodzenia i samych sukcesów na nowym świecie ;) postaraj się wytrwac
smiley_emoticons_auslachen2.gif
bądź miła koleżeńska i w ogóle jak anioł" a nie
cigmv8wnffb3v0ifg.gif
smiley_emoticons_seb_zunge.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

I stoją wszystkie 7 cudaków
smiley_emoticons_mttao_wassermann.gif
ckajscggscw4s2u60.gif

brawo my i wszyscy, którzy nam w tym pomogli czyli DT-WW kolos ;)
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

Koronka jest :)
Gratulacje dla rady Kozaków ale przede wszystkim dla DareDevil... wzorowo przeprowadzona era cudaków. Niejedna "gwiazdeczka" grepolis mogłaby się od Ciebie uczyć :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delos

ZDECYDOWANIE, WIELKIE GRATULACJE NALEŻĄ SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM DEVILKOWI,

Co do reszty ekipy to bym dyskutowała, zwłaszcza względem niektórych. No ale zawsze tak jest, że koronkę dostają Ci, którym serio się ona należy i ci, którzy na nią nie zasługują
 
Odp: Sytuacja na świecie Delos

ZDECYDOWANIE, WIELKIE GRATULACJE NALEŻĄ SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM DEVILKOWI,

Co do reszty ekipy to bym dyskutowała, zwłaszcza względem niektórych. No ale zawsze tak jest, że koronkę dostają Ci, którym serio się ona należy i ci, którzy na nią nie zasługują

Chwycili diabła za ogon
smiley_emoticons_devil.gif
i dobiegli do mety :D
Koniec kariery w dobrym stylu
smiley_emoticons_frown.gif
Dzięki za trzymanice kciuków Martuś
smiley_emoticons_candle.gif


smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Do góry