1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Dyme

Dyskusja w 'Dyme' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 18. Sty 2018.

1. woda2003

woda2003

Drewno do kominka się kupuje a nie zbiera . I kupuje sie kilka lat w przód , bo drewno musi schnąć . Bo jest coś takiego jak wilgoć higroskopijna i im wieksza wilgoć, % zawartość wody w drewnie, tym gorzej sie spala. Woda jest dlatego ,ze drzewo cały czas piło, pobierało i magazynowało wodę.

ellcomendante lubi to.
  2. Mati5243

Mati5243

odezwała się inwestycja , która okazała się kompletnym niewypałem , minimalną rekompensatą dla poszkodowanych rodziców to te marne 500 zł

3. woda2003

woda2003

Ale 500+ na 2gie i kolejne i to do 18 tylko. To nie dostają nic.

4. ellcomendante

ellcomendante

Lepsza taka inwestycja niż w synka, który w wieku dojrzałości wypisuje takie bzdury ze rodzice wolą mowic ze nie mają syna.

Big Kamil lubi to.
  5. ellcomendante

ellcomendante

On nie wie o tym bo jest niedouczony we wszystkich dziedzinach zyciowych.

6. woda2003

woda2003

Opanuj weronikę kamil lepiej. Bo jej odwala." Baba bez....."
    Fejki niczym laxia 2.0
    Od prosiaków i tomaszka codziennie miałem po 300 ataków na liczniku cały czas. Ty kamil tez zresztą .
    A nie siedziałem na zapupiu i sie cieszyłem , że na 21 kiedy siedze w domu w łózeczku przed lapkiem leci na mnie z kolonem jakis słup dominikus

7. EliaSS

EliaSS

Ell zostaw tych biednych ludzi ;D Lepiej buduj domki! :rolleyes:

ellcomendante lubi to.
  8. ŚpiochuxD

ŚpiochuxD

Mati czy nawet tutaj "Totalna Opozycja" musi nawiązywać do tematów politycznych ? Nie potraficie wytrzymać i tak wam ciężko ? Bo mi nie cieszę się z takich zmian (nie wszystkich). Największym "patolem" który korzysta z tego programu jesteś właśnie ty Mateusz, pozdrawiam [​IMG]

ellcomendante lubi to.
  9. ellcomendante

ellcomendante

No i co sie tak denerwujesz?
    Patologia kojarzy się tobie z 500+ bo ja doswiadczyles?

Osmieszasz sie, ludzie ktorzy korzystaja z 500+ są patologiczni?

Nie znasz moich relacji z wodą, wiec nie powinienes sie udzielac w tej kwesti.
    Ty jak pokazujesz swoje CV lub list motywacyjny to tez tak wstawiasz przecinki?
    Bo moze dlatego kojarzy sie tobie patologia z 500+ bo pracy nie umiesz znalezc

10. mistrzdiablo

mistrzdiablo

I ruszyli [​IMG]

astralous, Power19945 oraz jasiu485 lubią to.
  11. jasiu485

jasiu485

Są i pierwsze miasta na wyspach wroga, jak się z tym czuje koalicja?

Ostatnio edytowane: 20. Sie 2018
    woda2003 i Moniksoniks lubią to.
  12. woda2003

woda2003

Widzę przez 2 tygodnie Cisza na FO. FO pustki po tym jak werka szaraki walneła :/
    Zakochany Mateuszu. Proszę przeczytać jeszcze raz dialog o pewnym programie społecznym a szczególnie moje wypowiedzi z perspektywy osoby, co nie wtóruje ani to Tobie ani ellowi.

13. weronika255

weronika255

A co woda tęsknisz za mną ?

14. woda2003

woda2003

15. weronika255

weronika255

To czemu nie dzwoniłeś ? :(

16. woda2003

woda2003

;)

Dobre dymy się dzieją.
    Jako sojusz główny rekrutacją wszystkich byle tylko był nick zajmuje się nasza akademia
    Złodzieje Czasu

Jeśli czujesz, że akurat Twojego miasta brakuje wśród najlepszych - spróbuj, na pewno warto!

Dyplomata i główny rekrutant: eXulor. "...więc chodź pomaluj mój świat, na zielono i na niebiesko"

Kolor czerwony jest zakazany w naszej Osadzie Dyme. Dlatego by nie wzbudzać gniewu Tych o Których Nie Mówimy wystrzegamy się wszelkich odcieni tego koloru.

Celem naszej koalicji jest pomalowanie całego serwera na zielono i skupienie całej społeczności Grepo wokół najzdolniejszego Dowódcy Młodego Pokolenia - Najmiłosierniejszego eXulor.zwanego Najdostojniejszym Zielonym Źbłem Trawy.

Krążą legendy, że w dzieciństwie młody Exu wędrując od miasta do miasta gdy poszukiwał kompanów do gry w piłkę zobaczył pewne opuszczone boisko. Wyschnięta trawa tak zasmuciła Naszego Najdostojniejszego Wodza, że za sprawę honoru postawił sobie, że nie pozwoli by kiedykolwiek łąka nie była zielona. Od tamtej pory Nasz Najchwalebniejszy Wódz nadal wędruje ze swą świtą od łąki do łąki i dba by nie zabrakło "zieloności" - to sprawia, że czuje się wyjątkowy!

Kolor czerwony wzbudza lęki, gracze mają nerwice natręctw, cierpią na bezsenność. Dołączając do nas masz pewność, że nasza gra nastawiona jest na pokój i spokój przez cały czas!

Pamiętaj - wszystko co ważne jest w Tobie. Wszystkie lęki to Twoja głowa! Sam jesteś swoim największym wrogiem! Z nami nic złego Cię nie spotka

Można też liczyć na atrakcje:

Koordynacją działań ds złomowania wojska celem obniżenia stresu w opaktowanych sojuszach zajmują się nasi specjaliści wyłonieni w konkursie na największą ilość wyjścia z sojuszu w ciągu 6 miesięcy:
    Why.So.Serious.?
    Na Ciebie lece
    Moniksoniks
    jasiu485

Jeśli wyszedłeś z sojuszu mniej niż 40 razy nie zawracaj im gitary chyba ze masz coś do rozbicia!

Koordynator od zmasowanych akcji fejkowych:
    woda2003

Na zdjęciu głównym - Nasz Najchwalebniejszy Wódz i Jego Paź Lecący Nań podczas codziennego trudu!

Dołącz do nas - niech kolor ZIELONY opanuje ten świat!

Pamiętaj - z nami ten Świat to Twój Świat, a Szanowna Dyrekcja jedynie czuwa nad Twoim bezpieczeństwem!

.
    PS fajnie że WSS tylko 4 razy wyszedł z soja jak była Akcja Okupacja ;)
    A na zdjęciu jest facet i kobieta . To rozumiem , że tym Paziem jesteś Ty Asica :)

17. ellcomendante

ellcomendante

Napisali prawde, ale z drugiej strony nie umia prowadzic dyplomacji bo jakby potrafili to moze bylaby wyrownana walka.
    Exulor jest lepszym strategiem to i wygra świat.

18. jfsx

jfsx

Ej, śmieszne to trochę. Z perspektywy osoby, która o koronę nie grała. Pamiętam taki moment, jak byłem w iksach i z top6, cztery soje miałem na czerwono :) a Nas było 6 osób (3 aktywne). Rozumiem, że jak się przegrało, to się szuka przyczyny ale bez przesady. Złomowanie? Popatrzcie na punkty u Was :) porównajcie Własne. A świat (moim zdaniem) ustawiła, Akcja Palik i to jak kilka aktywnych osób, po tej akcji, przesuneło front. Prawda jest taka, że nie potrafiliście się dogadać między Sobą i w całej tej Waszej Koalicji po prostu "nie klikneło" :) a w ZZ i ZC od początku było kilka osób, króre grały, żeby cudaki postawić.

Moniksoniks lubi to.
  19. mistrzdiablo

mistrzdiablo

No chej [​IMG]

astralous lubi to.
  20. contigo

contigo

Jeesus Woda co Ty palisz…. tez chce!!!
    Slupom tez podeslij cos dobrego, nie badz samolub! Ale na moj wzglad to nie trawa byla wyschnieta… tylko krysztaly mu sie mienily...

Big Kamil lubi to.

Do góry