Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
Twoje miasta są za darmo :D

Takie darmowe, a tobie jak dotąd się ani razu nie udało wziąć :D:D:D (100 szaraków po mnie się nie liczy
smiley_emoticons_lol.gif
)

Teraz będziesz miał okazje się wykazać jak będziemy blisko :p
 

DeletedUser29689

Guest
No jak już doszedłem do Ciebie na m46 to doszedłeś do nas a potem szaraki i tyle z walki :)
 

DeletedUser23685

Guest
No jak już doszedłem do Ciebie na m46 to doszedłeś do nas a potem szaraki i tyle z walki :)

Większość się zgadza muszę przyznać rację, jednak walka trwała jeszcze jakiś czas tutaj podkolorowujesz trochę, dzieliliśmy nawet kilka wysp, ale wy woleliście podbijać nasze słabe ogniwa, bo ilekroć wysłałeś atak i widziałeś, że jestem na grze nadziewając się na oddział albo jakiś czar nie decydowałeś się na kolona ;V

Poza tym na dłuuugo przed tym proponowałem ci jakiś fight 1 v 1 w wybranym przez cb terminie czyli bez pomocy sojuszu i się nie zdecydowałeś, więc o czym my tu mówimy :)

Poza tym walka straciła sens jak u nas pojawiło się kilka urlopów czołowych graczy natomiast liczba waszej koalicji, a nas i PSYCHO TEAM to było 300 do 16 graczy trupy i 40 graczy psycho team w którym grało 5 osób, które skończyły gre zaraz po fuzji

Dodam jeszcze, że różnica w wioskach wynosiła nie kilkaset, a kilka tysięcy miast, natomiast wasz rozwój zawdzięczacie temu, że melle i jej przydupasy rozwalali o was wojsko i oddawali swoje gęsto zapalikowane tereny za darmo kiedy misie u góry się jedynie tłukły, a wy mieliście pakt z mazakiem z lewej i z FF z prawej, więc mówienie w jakiejkolwiek walce jest troche nie na miejscu kiedy większośc serwera po prostu wegetowaliście palikując i klepiąc festyny i biorąc wiochy po ironach, a potem prosiakach ;V

Potem jedynie chwile z nami powalczyliście, ale kiedy coś nie szło z czołówką mazak wpadł na genialny pomysł i wysłał masa by mi i innym słać fejki, a więc teraz 300 ludzi i każdy wysyła po średnio 10-20 fejków na mnie po kilka na innych, więc policz to sobie, podpowiem, że jest to dużo :) śmiesznym też było, że nawoływał również do słania mi wsparć po 1 biremce, więc nie mów o walce, bo brak tu jej było

Świat wygraliście to muszę wam przyznać, że nie spodziewałem się tego niemniej jednak wygraliście przez sumienne palikowanie przez cały serwer niemniej jednak jakimiś pro fighterami nie byliście, mieliście po prostu najwygodniejszą możliwą drogę do rozwoju i to nie przez walkę o której mówisz

Jednak to nie dział rizini tylko nowego świata, więc jak chcesz sobie jeszcze podyskutować
 
elco teraz myśli na co wziąc pieniądze od rodziców by zaistnieć na kolejnym świecie :cool:

P.S Czekam na wjazd na rodzine od elco :)
Gościu, pokazałem tobie juz ze jak będziesz do mnie cwaniakował to skonczysz jako farma, więc komentuj dalej.
Co do pieniedzy, które rzekomo biore od rodzicow, uwierz mi ja nic nie musze brać by je dostac moze w twoim przypadku tak to wyglada, a i zlotnikiem nie jestem. Od wakacji do teraz moze polecialy dwa pakiety 25k golda i to w sumie malo jest i głownie na premki (jak sie gra na 3 swiatach), duża sume golda zarobilem handlujac m.in. z Mulardem, Banoklessem.
 

DeletedUser29689

Guest
Stary proszę, nawet tego nie czytam. Krótko i zwięźle proszę :)
 

DeletedUser29689

Guest
Żadna praca nie hańby :), Ellconfidente zobaczymy się na kilka dni mam nadzieje że nie daleko siebie. Powodzenia na nowym świecie. A co do Azorka(Azira) to my stare kumple
 

DeletedUser29689

Guest
To na Tebach Ci wyślę jak już będę wiedział, jeśli jeszcze na nich jesteś :)
 

DeletedUser9983

Guest
Świat zapowiada się Azir vs Vari... Mogę się założyć, że przynajmniej jeden z nich nie skończy tego świata..
 

DeletedUser23685

Guest
Ja potrafię zbudować tartak,kopalnie srebra oraz kamieniołom czy to akredytuje mnie do bycia dobrym graczem? Jeszcze opanowałem do perfekcji jak kliknąć "zacznij od nowa".ElPiposz,gdzie byłeś?Moje kije do golfa nie będę się.same nosiły.

O proszę któż to się pojawił
smiley_emoticons_winken4.gif
jeżeli świat cieszy się dużym zainteresowaniem to nie mogło zabraknąć Bogusia ^^
 

DeletedUser27908

Guest
Fajne tabelki macie,też bym chciał takie miec. Nie. Ja się nie interesuje grepolis,przyszedłem z czystej troski upewnić się że Vari Kruger dalej pamięta jak kliknąć w festyn.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30582

Guest
Cos nowego zauwazylem, co to jest gracz roku?
Taki, ktory caly rok gral?
 

DeletedUser24607

Guest
Ja potrafię zbudować tartak,kopalnie srebra oraz kamieniołom czy to akredytuje mnie do bycia dobrym graczem? Jeszcze opanowałem do perfekcji jak kliknąć "zacznij od nowa".ElPiposz,gdzie byłeś?Moje kije do golfa nie będę się.same nosiły.

to i tak poziom wyżej ogarnięcia ode mnie.
p.s. nie wiem skąd, ale skądś kojarzę ten dziki nick kurde, ty chyba sławny
 
Do góry