1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Dyme

Dyskusja w 'Dyme' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 18. Sty 2018.

1. Johnaldinio

Johnaldinio

Może wymienimy się nickami po prostu? I już tak oklepanie gracie jednym kretem, że to jest nudne :)
    Spokojnie, jak mówiłem pośmieje się w swoim czasie :)
    I bez spin, to tylko gra

kacperek lan lubi to.
  2. Vari Kruger

Vari Kruger

Miejscowość:
    Warszawa
    Skupuje narazie 1k za 200 więc twoja oferta jest za słaba :D

3. Cec0t

Cec0t

oki

4. Johnaldinio

Johnaldinio

Nie kłam. Ode mnie 100 surki za 50g kupujesz po kolezensku :p

5. Iblis-Eblis

Iblis-Eblis

Ja tylko obserwuje i dbam aby sytutacja na świecie miedzy graczami nie była zbyt statyczna.Dodaję pikanterii.

Black-ET i TheDawid04 lubią to.
  6. Zielona nimfa

Zielona nimfa

17 stron durnego spamu i przepychanek...aż strach pomyśleć że tam idą tylko spamerzy i złotnicy...
    Was to się nie da zmienić...te plucie jednych po drugich to tu jakaś norma ostatnio....smutne [​IMG]

7. Johnaldinio

Johnaldinio

Dobry wieczór, miło Cię widzieć!
    Miałem nadzieję, że jeszcze gdzieś się spotkamy :)

8. Formiones

Formiones

No, dzisiaj to złotnicy w końcu się pokazali. Istne szaleństwo. Teraz tam z 10 takich jak Mulard, Loczek, Haszek.

9. robesz

robesz

Szkoda, że nie wbijasz, bo nie będzie miał mnie kto czujkować :(

10. gretsky

gretsky

pan Mulard to szanowany gracz i jako jeden z nielicznych daje możliwość legalnego pozyskania złota za surowce czyli z rynku
    przypomnę tylko fragment regulaminu:
    Dozwolone jest:
    - handel surowcami w zamian za złoto za pośrednictwem targowiska.
    jeżeli ktoś twierdzi, że ten paragraf nie zabrania handlu poza targowiskiem to jest tak, jak by interpretował kodeks drogowy gdzie jest zapis a o dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym 60, albo na autostradzie 140, ale nie jest tam napisane, że prędkość wyższa jest zakazana
    i jakieś tam ogłoszenie polskiego suportu o jego legalności nic w tym nie zmienia, bo sami przyznali, że nie we wszystkich krajach jest to dozwolone

11. Formiones

Formiones

skoro "nie we wszystkich krajach" to są i takie, gdzie jest to legalne. Handel złotem nie jest do końca przemyślany i życie zweryfikowało ile to złoto i na jakim etapie gry jest warte. Przez ten handel złotnicy mają przewagę już tak absurdalną, ze dobry gracz aby naprawdę pokazać ile jest wart musi się logować tak z miesiąc od startu świata pośród "normalniejszych" graczy. Z drugiej strony ów handel potraktować można jak event "Bogowie walczący pośród nas", czyli ci z praktycznie nieograniczonymi zasobami.W Iliadzie Bogowie też walczyli a Diomedesowi udało się nawet jednego z nich pokonać.

12. CośekMan

CośekMan

Buy to win :)

No to nie nasza wina że inno jest tak głupie by zrobić grę w której grubość portfela wpływa na skilla i zwycięstwo.

Good logic.

13. ***Kojiro***

***Kojiro***

Do mnie dotarło, że to nie Inno jest głupie. Bo oni na tym zarabiają bo coraz więcej ludzi złoci. Mniej gra, ale i tak pewnie lepiej na tym wychodzą bo teraz kwoty ładowane w grę czasami są kolosalne. Oni nie są głupi, to biznes. Bardziej bym się skłaniał ku graczom. Większość się na to godzi mimo, że wiedzą o swojej straconej pozycji w starciu ze złotem. Ponarzekamy, ale i tak gra jakoś idzie. Nie ma już takich tłumów jak kiedyś, nicki przewijają się w dużej mierze te same. Jednak karawana grepo jakoś jedzie dalej i widocznie przynosi zyski skoro nic nie chcą zmienić i nie wracają do czasów sprzed chociażby skracania złotem. Gra już od dawna nie jest sprawiedliwa i od dawna nie pokazuje, kto faktycznie gra dobrze i poświęca na nią dużą ilość czasu, np na farmienie wiosek na wyspie na początku co 5/10 min.
    Komu to odpowiada musi brać taką jaką jest albo to rzucić w cholerę;)

14. Azir99

Azir99

Nawet na samej premce możesz sie do top1 wbić wojowników jak chcesz tak na dobrą sprawę, choć to troche trwa i trzeba mieć swój pomysł na grę, a jak taki noob jak ja tego dokonał to praktycznie każdy może :V

To kwestia tego aby jakoś przetrwać i przeciągnąć początkowy etap gry, a w późniejszym to złotnicy tracą na sile, a 90% z nich wali szybko szaraki i zabiera manatki jak słupy do bicia się skończą, a ich złocenie nie będzie przynosiło już takiego progresu jak wcześniej, a ponadto ktoś postawi silny opór i gra dla nich traci ten smak jak nie ma free PW i wiosek

terminator max i Knidos lubią to.
  15. jakubkrak

jakubkrak

Przykłady:
    Top1. Loczek - nic nie ugrał i sporo przesiedział na urlopach
    Top.2 Mulard - prosił o spokój i oddał wioski

Tych dwóch Panów na jednym świecie zostawili Dom i parę samochodów...

Azir99 lubi to.
  16. Vari Kruger

Vari Kruger

Miejscowość:
    Warszawa
    Ja też nie mam pojęcia jak można złocić

17. Vari Kruger

Vari Kruger

Miejscowość:
    Warszawa
    Azir dawaj na m55 :D

Black-ET lubi to.
  18. Iblis-Eblis

Iblis-Eblis

Mimo tego że cieszyłeś się z wolnego od grepo to jednak krótszy/dłuższy powrót.Uzależnia to cholerstwo.

19. ***Kojiro***

***Kojiro***

Czysto towarzysko, po ochronce mnie już nie będzie. Poklikać w domki zawsze fajnie, tym bardziej będąc pod ochroną:)

20. tomaszek70

tomaszek70

Azir bierz polowe ....

Do góry