Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30330

Guest
Nie ma to jak porównać lola do grepo
smiley_emoticons_hust.gif
Czyli twoim zdaniem jednostki powinny mieć skiny i będziesz atakował takimi np "Galaktycznymi szermierzami", a tradycyjne opcje za gold powinny zniknąć by zamiast tego kupować skórki do jednostek? XD Lol to całkowicie inna bajka



Dokładnie lepiej niech zrobią skiny do jednostek niż kupować je.

Wyobraź sobie w lolu kupowanie przedmotów za prawdziwą kase pewnie skończyła jak grepolis.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
Gupi jesteś czy takiego udajesz?

Dokładnie lepiej niech zrobią skiny do jednostek niż kupować je.

Wyobraź sobie w lolu kupowanie przedmotów za prawdziwą kase pewnie skończyła jak grepolis.

*Głupi jak już


A odnosząc się do pytania to czytając cię chyba głupieję :V Porównujesz 2 sprzeczne ze sobą gry, które działają na kompletnie odmiennych zasadach, w lolu są organizowane wszelkiego rodzaju mistrzostwa, dróżyny e-sportowe i to promuje tą grę, wyobraź sobie teraz na arenie e-sportowej, że na start wszyscy kupują sobie full itemy za hajs i kończą gre w kilka minut, no sensu to to nie ma żadnego by kupować sobie itemy w każdej gierce, "gupi" przykład przytoczyłeś, grepo nie mogłoby zarabiać w taki sam sposób jak mówisz "nie wpływając" na rozgrywkę, bo to najzwyczajniej w świecie by nie przeszło, nawet na prima aprilis Inno śmiało się z tego i mówili, że wprowadzą skiny w grepo, niektórzy nawet uwierzyli :V
 

DeletedUser23685

Guest
haha uwielbiam jak ktoś kogoś poprawia a potem jeszcze to podkreśla w cudzysłowie ale sam robi błędy
smiley_emoticons_hecheln.gif

Cóż muszę przyznać rację, pisałem na szybko w nocy, ale to błąd, a nie błędy :) Będę jak John i zostawię też coś dla ciebie


,,,,,,,,
 
W takim razie szczere powodzonka
póki co pośmieszkuję na FO a po opadnięciu ochronki wrócę do słupienia
smiley_emoticons_kaffee2.gif


cóż a propo tych błędów i tego błędu to uogólniłem swoją wypowiedź
 

DeletedUser9983

Guest
Świat ma dobę a niektórzy mają już po 5 wioch.. Co się stało z tą grą.. Gdzie duch sportowej rywalizacji??
 

DeletedUser26620

Guest
ahh Ci złodzieje, ale żeby tak od razu koalicje tworzyć? ja tylko podłogi czyszcze więc łatwo pójdzie bo co taki woźny jak ja zrobi :/
 

DeletedUser26408

Guest
I co tam słupy na świecie słychać ? Opłaca się wbić ? :p
 
Do góry