Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26408

Guest
A już się bałem hehe ;)


Jak tam ognie u znajomych ?
Tylko w 3 sojusze odbijać ? Słabo ... mogliście jeszcze kogoś zaprosić na potop ;)
 

DeletedUser15394

Guest
a co tam słychać
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser30057

Guest
A już się bałem hehe ;)


Jak tam ognie u znajomych ?
Tylko w 3 sojusze odbijać ? Słabo ... mogliście jeszcze kogoś zaprosić na potop ;)
Wiesz Came Ame teraz exem gra więc nic nie można powiedzieć na złodziei ,po za tym że maja pona z wszystkimi .czyli teraz jest tak exu i kronika kontra NO name .jeszcze jest kostek ale na razie jest za daleko ....
 

DeletedUser24262

Guest
Wiesz Came Ame teraz exem gra więc nic nie można powiedzieć na złodziei ,po za tym że maja pona z wszystkimi .czyli teraz jest tak exu i kronika kontra NO name .jeszcze jest kostek ale na razie jest za daleko ....
To nie my odbijaliśmy Jacuś , nie wiem do czego tutaj pijesz tak samo z Exem gram jak i z innymi ,
No ta bo wy nie macie ponów/paktów , za to wiem że cały czas się staracie o nie ale wychodzi wam to jak ściemnianie
Pasiak skończył to teraz ty próbujesz prowokować ?
 

DeletedUser30057

Guest
To nie my odbijaliśmy Jacuś , nie wiem do czego tutaj pijesz tak samo z Exem gram jak i z innymi ,
No ta bo wy nie macie ponów/paktów , za to wiem że cały czas się staracie o nie ale wychodzi wam to jak ściemnianie
Pasiak skończył to teraz ty próbujesz prowokować ?
Nic mnie nie obchodzi wasza kłótnia z pasiakiem.
kto się stara ? o jakie Pony? co ty mówisz...
wy macie pona z wszystkimi ,Jest tak czy nie ? ile macie ponów ?
CameAme powiedz mi proszę widziałeś ty kiedyś taki świat ? exu zrobił pony i co za jakiś czas to się zmieni ,on dobrze o tym wie i nie będzie pona tylko wojna .widziałeś ty kiedyś takie cuda by wszyscy byli razem w ponach i paktach? ,kogo on będzie lał ?.

mało tego teraz ludzie zamiast pokazywać co potrafią to mają po 3 miasta ,i to się nazywa MOR ALOWIEC....
Tak ma wyglądać gra na grepo ? .zastanów się po co my tu gramy ?
 

DeletedUser24262

Guest
Nic mnie nie obchodzi wasza kłótnia z pasiakiem.
kto się stara ? o jakie Pony? co ty mówisz...
wy macie pona z wszystkimi ,Jest tak czy nie ? ile macie ponów ?
CameAme powiedz mi proszę widziałeś ty kiedyś taki świat ? exu zrobił pony i co za jakiś czas to się zmieni ,on dobrze o tym wie i nie będzie pona tylko wojna .widziałeś ty kiedyś takie cuda by wszyscy byli razem w ponach i paktach? ,kogo on będzie lał ?.

mało tego teraz ludzie zamiast pokazywać co potrafią to mają po 3 miasta ,i to się nazywa MOR ALOWIEC....
Tak ma wyglądać gra na grepo ? .zastanów się po co my tu gramy ?
Dobra to powiedz mi czy gra powinna wyglądać tak że jeden gracz z 1 wiochy wysyła co 5 minut po 400 ogni i tak do bólu ? Jeśli dla Ciebie to norma to ja nie mam pytań , nie każdy ma to co chce więc jeśli grepo na to pozwala to tak będzie , mi to nie przeszkadza , a co do światów z ponami i paktami to dużo takich było np. Akcjum - MDG+MSF+Maratony i tam było lekko 600 osób w pakcie

Edit: może nie dużo bo z Akcjum tylko to pamiętam a nie wiem jak było na innych , fakt że teraz nie da się działać w tak licznej grupie na cudach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30346

Guest
A robcie ile chciecie tych paktow i ponow, przeciez wiadomo ze exu i tak zdradzi jak bedzie chcial.
Przynajmniej pw wpada dobre
smiley_emoticons_lol.gif

Niektorzy graja by wygrac swiat i zrobia wszystko by wygrac, a jakas czesc gra by pokazac jak sie gra.
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
a co do światów z ponami i paktami to dużo takich było np. Akcjum - MDG+MSF+Maratony i tam było lekko 600 osób w pakcie

Edit: może nie dużo bo z Akcjum tylko to pamiętam a nie wiem jak było na innych , fakt że teraz nie da się działać w tak licznej grupie na cudach


600 osób? Skąd taka liczba? Tam nawet 500 nie było, bo żaden z 4 nie miał pełnej ilości, a samo 4x133wynosi lekko ponad 520. Poza tym nie samą koalicją Akcjum stało i te 4 soje nie stanowiły połowy serwera przecież. Nie ma co patrzeć na ilość graczy, tylko lepiej zwrócić uwagę na ilość paktów, a przynajmniej na 2/3 światach z 10 liczba wyniesie nawet ok. 5/6 sojuszy spaktowanych. Na Sestos było 5 i więcej odłamów jednego sojuszu. Co jest dozwolone, nie jest zabronione :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22713

Guest
Z tego co widzę to teraz większość światów tak wygląda, niestety. nie aż tak jak na Akcjum, ale tak jest w sumie nie widzę w tym nic dziwnego. każdy gra jak umie, chce i obiera różne ścieżki żeby osiągnąć cel.
Edit: może nie dużo bo z Akcjum tylko to pamiętam a nie wiem jak było na innych , fakt że teraz nie da się działać w tak licznej grupie na cudach
Wystarczy odczekać trochę i się da ;) Budowa cudów 3+3+1 przez topowe sojusze podczas gdy pozostałe muszą zbudować przynajmniej 4 załatwia wszystko
 

DeletedUser30057

Guest
Dobra to powiedz mi czy gra powinna wyglądać tak że jeden gracz z 1 wiochy wysyła co 5 minut po 400 ogni i tak do bólu ? Jeśli dla Ciebie to norma to ja nie mam pytań , nie każdy ma to co chce więc jeśli grepo na to pozwala to tak będzie , mi to nie przeszkadza , a co do światów z ponami i paktami to dużo takich było np. Akcjum - MDG+MSF+Maratony i tam było lekko 600 osób w pakcie

Edit: może nie dużo bo z Akcjum tylko to pamiętam a nie wiem jak było na innych , fakt że teraz nie da się działać w tak licznej grupie na cudach
Odpowiedz na moje pierwsze 4 pytania ,wtedy Ja odpowiem na twoje :p
 

DeletedUser30057

Guest
Moje odpowiedzi podchodziły by już pod krecenie ;D a moje pytania są neutralne
Może tak może nie ...
Ale twoje pytania powinieneś kierować do tej osoby co buduje w taki sposób wojsko.Ja tak nie robię,więc nie kieruj do mnie takich pytań .
 

DeletedUser24262

Guest
Może tak może nie ...
Ale twoje pytania powinieneś kierować do tej osoby co buduje w taki sposób wojsko.Ja tak nie robię,więc nie kieruj do mnie takich pytań .
Więc pytania również kieruj do założycieli nie do mnie, których masz wyświetlonych w soju , jeśli chodzi o pony/pakty itd.
 

DeletedUser30057

Guest
Więc pytania również kieruj do założycieli nie do mnie, których masz wyświetlonych w soju , jeśli chodzi o pony/pakty itd.
CameAme nie muszę pytać ,wiem z kim macie układy .widać to na ruchomych ...Potrzebujecie dużo ponów bo sami ne dajecie rady .i to jest fakt Mój drogi .
 

DeletedUser24262

Guest
No to dobrze że widać ja tez widze że do was latają na okupki a nasze okupki utrzymują się bez defa innych sojuszy który leci 3h i zazwyczaj już jest po atakach
 

DeletedUser30057

Guest
No to dobrze że widać ja tez widze że do was latają na okupki a nasze okupki utrzymują się bez defa innych sojuszy który leci 3h i zazwyczaj już jest po atakach
To nie prawda ,po co kłamiesz ? na wasze okupacje latają minimum 4 sojusze .
 
A robcie ile chciecie tych paktow i ponow, przeciez wiadomo ze exu i tak zdradzi jak bedzie chcial.
Przynajmniej pw wpada dobre
smiley_emoticons_lol.gif

Niektorzy graja by wygrac swiat i zrobia wszystko by wygrac, a jakas czesc gra by pokazac jak sie gra.
smiley_emoticons_bravo2.gif
takie jedno //ciach// z noname też zdradzi , kwestia czasu ... także wszyscy będą mogli poczuć się zdradzeni
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry