Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24262

Guest
To nie prawda ,po co kłamiesz ? na wasze okupacje latają minimum 4 sojusze .
Z czym kłamie nie prawdą jest to że Impossible Project , Mocne Strong i ktoś jeszcze latał z defem do was na okupki ? Czy nie prawdą jest że pierwsze wsparcia znajomych czy agresivu weszły powyżej godziny od ataków ? Co jest kłamstwem ?
 

DeletedUser24262

Guest
Może nie doprecyzowałem,mówie tych atakach (mitami) co miały realne szanse to zbić a nie o tych 4 paczkach ogni co wchodziły 2/3h po kolonie
 

DeletedUser27401

Guest
Gratuluje zabrania mi wiochy , odpowiednim czasie i miejscu kolon
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
Tylko dlaczego tyle wszystkiego czy to jakaś paranoja przed moją osobą że byłbym wstanie rozwalic 12k czy 15k birem z jednego miasta trochę daje do myślenia
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser30346

Guest
Ochłapy zloty slecie, ja jak lece na akcje to przynajmniej mam wojo.
1;0 dzisiaj.
Szacunek za akcje wam nie dam bo moralowy kolon.
 

DeletedUser30330

Guest
Melle ja Ciebie szanowałem jak mało kto a ty mi się odpłacasz fejkami :(

Stfu...
 

DeletedUser30346

Guest
Kolejny dzien i kolejny raz pokazuje wam Wakacje jak sie gra i zadne kolony moralowe tylko akcje na zywca
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif

Złoty jeszcze jedna akcja moralowa i macie ode mnie moralowca na froncie i nie wiem jak bedziecie sie wtedy bronic.
 

DeletedUser27799

Guest
Pokazałeś jak wbić klocka do nieaktywnego ? :D wbij aktywnemu :D a sprowadź :) Synchra i tak nie umiesz zrobić także możesz nawet kilku :DD
 

DeletedUser30346

Guest
Pokazałeś jak wbić klocka do nieaktywnego ? :D wbij aktywnemu :D a sprowadź :) Synchra i tak nie umiesz zrobić także możesz nawet kilku :DD
A wy umiecie?
Wczoraj wasza akcja to jakies ochlapy i moralowiec, darmowe pw.
Ja wbilem tobie jak byles na grze
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Nie wspomne o freshu ktory tez byl na grze (nie byl to moj kolon, ale moj pomysl a mi nie zalezy bym to ja podbil miasto)
Jasiu zostal zlapany wiec gitara.
 

DeletedUser30346

Guest
Normalnie bym sie nie smial z jasia, ale wypisuje bzdury na privie i cwaniaczy no a od dawna wiemy ze to slup i musial zostac wreszcie zlapany.
 

DeletedUser27799

Guest
A wy umiecie?
Wczoraj wasza akcja to jakies ochlapy i moralowiec, darmowe pw.
Ja wbilem tobie jak byles na grze
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Nie wspomne o freshu ktory tez byl na grze (nie byl to moj kolon, ale moj pomysl a mi nie zalezy bym to ja podbil miasto)
Jasiu zostal zlapany wiec gitara.

Wbiłeś mi pod urlop jak mnie nie było :) jak jestem nawet nie umiesz klocka wysłać pionku :)
 

DeletedUser30346

Guest
Wbiłeś mi pod urlop jak mnie nie było :) jak jestem nawet nie umiesz klocka wysłać pionku :)
Haha wmawiaj sobie, polecialem raz na Ciebie ale udalo wam sie odbic, ale no gratuluje, przynajmniej lece normalnie a nie moralka.
A przed urlopem byles, ale po prostu ja pomyslalem i jeden fejkowy kolon i mogl wejsc i sie utrzymac a drugi z bliska ze nawet nie zareagowales ;)
 

DeletedUser30365

Guest
Po kiego wała gracie na świecie z morale kiedy wam ono nie pasi? Odziwo jest to gra strategiczna a owo morale jest elementem strategii . :eek:
 

DeletedUser22713

Guest
Po kiego wała gracie na świecie z morale kiedy wam ono nie pasi? Odziwo jest to gra strategiczna a owo morale jest elementem strategii . :eek:
Rozumiem, że Tobie wszystko w tej grze pasuje, a jak nie będzie pasować to przestaniesz grać zamiast zwrócić uwagę na elementy do poprawy. No, można i tak.
Nie podoba mi się też wiele innych rzeczy. A po kiego wała gram? Nie wiem.
Co do morale i jego sensu, bardzo chętnie bym poczytał, bo na razie wszystkie racjonalne argumenty były przeciw
Poza tym to nie jest gra strategiczna
 
Do góry