Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23402

Guest
Tu nie chodzi o wybrnięcie z sytuacji
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
tylko o brak chęci do gry. Skoro dowiadujesz się że johny kreci we własnym sojuszu i niszczy go to już pozostało to tylko . Już nie wspomne o graczu który bał się wojen jak ognia, i groził szarakami.

Podsumowując johny przegrał na m45, i wspomógł upadek na m43...
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
myślałem że mi pomaga a on rujnował sojusz w jakimś stopniu...
smiley_emoticons_headstand.gif

Gdyby nie celowe wpuszczenie kolona dziadów pewnie dalej byśmy grali.
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
na fo wydawał sie byc skory do wojny kiedy nas zaczeliscie straszyc ze nas zjedzicie ze nie mamy szans :) krecicie wszyscy na swoja strone
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
Komedia Światowa sie z tego tutaj robi

Nie sądziłem, że john będzie taką miękką fają, znaczy sie on od zawsze był słupem :D

Jednak takich świństw nigdy nie odwalał, ale cosiek to w sumie żadna wymówka, bo nie musieliście ich w ślepo za nim :V Dziady sie wbiły na wyspy no to wywalcie dziada i po problemie ;] Nikt nie mówił, że droga będzie prosta

Odkucie może zajęłoby wam miesiąc, dwa, trzy, ale ta gra jest dla wytrwałych i czy was by było 5 czy 10 czy 15 to nie ma większego znaczenia, bo zostaliby ci pewni gracze


na m43, palikować robić zaplecza, budować wiochy i oddać całą pracę i wysiłek w budowanie tego innemu sojuszowi niezłe z was łby są
lol27.gif


Mi po takich deklaracjach wstyd by było walnąć szaraki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O proszę
Widzę, że niektórzy wiedzą lepiej dlaczego skończyłem plus nazywają mnie miękka faja xd
Az się cieszę, że wszedłem poczytać.
Proszę sobie nie wycierac mną gęby, wracam na jesień do gry :p
Azorku, nie szczekaj tak głośno bo ktoś Ci kopa sprzeda :)
Cosiek nie sądziłem, że się posunięć do obwiniania mnie o wszystko po tym masie którego Ci napisałem i utrzymaniu Cię na stolku :D
Przynajmniej możemy się pobrechac z Ciebie i Twojej charyzmy, a właściwie jej braku.
Różnica między nami jest taka, że ja to mogę wziąć na klate i żyć z tym, a Ty juz daleko zabrnales w wirtualnym, że chcesz tylko i wyłącznie wyjść z twarzą xd
Podsumowujac: moja wina, że Ci oddałem władze, moja wina z m45 (szacunek dla złodzieji i znajomych, dobra lekcja gry), ale 43 Ty przegrałes.
 

DeletedUser23685

Guest
O proszę
Widzę, że niektórzy wiedzą lepiej dlaczego skończyłem plus nazywają mnie miękka faja xd
Az się cieszę, że wszedłem poczytać.
Proszę sobie nie wycierac mną gęby, wracam na jesień do gry :p
Azorku, nie szczekaj tak głośno bo ktoś Ci kopa sprzeda :)
Cosiek nie sądziłem, że się posunięć do obwiniania mnie o wszystko po tym masie którego Ci napisałem i utrzymaniu Cię na stolku :D
Przynajmniej możemy się pobrechac z Ciebie i Twojej charyzmy, a właściwie jej braku.
Różnica między nami jest taka, że ja to mogę wziąć na klate i żyć z tym, a Ty juz daleko zabrnales w wirtualnym, że chcesz tylko i wyłącznie wyjść z twarzą xd
Podsumowujac: moja wina, że Ci oddałem władze, moja wina z m45 (szacunek dla złodzieji i znajomych, dobra lekcja gry), ale 43 Ty przegrałes.


Wracamy do starej dobrej rizini :D
 

DeletedUser30330

Guest
O proszę
Widzę, że niektórzy wiedzą lepiej dlaczego skończyłem plus nazywają mnie miękka faja xd
Az się cieszę, że wszedłem poczytać.
Proszę sobie nie wycierac mną gęby, wracam na jesień do gry :p
Azorku, nie szczekaj tak głośno bo ktoś Ci kopa sprzeda :)
Cosiek nie sądziłem, że się posunięć do obwiniania mnie o wszystko po tym masie którego Ci napisałem i utrzymaniu Cię na stolku :D
Przynajmniej możemy się pobrechac z Ciebie i Twojej charyzmy, a właściwie jej braku.
Różnica między nami jest taka, że ja to mogę wziąć na klate i żyć z tym, a Ty juz daleko zabrnales w wirtualnym, że chcesz tylko i wyłącznie wyjść z twarzą xd
Podsumowujac: moja wina, że Ci oddałem władze, moja wina z m45 (szacunek dla złodzieji i znajomych, dobra lekcja gry), ale 43 Ty przegrałes.


Dziękuję że mnie utrzymałeś na stołku bardzo dziękuję.
Ja nie mogłem przegrać m43 bo to ty wymusiłeś szaraki sojuszu wpuszczeniem kolona. Mówiłeś że się dostosujesz do polityki i się nie dostosowałeś, twoje słowa są nic nie znaczące. Tak samo na byllis pisałeś że grasz w jednym sojuszu do końca na drugi dzień w NN.
Pisałeś też że nikt się nie dowie o tym napisanym przez ciebie massie a piszesz o tym na forum.
Możesz się śmiać jedynie z siebie, bo to ty skłoniłeś graczy do szaraków.

"Wpuszczam kolona od dziadów, spokojnie rozwale to z alko..." po 30 min "Cośek wyślij massa bo nie odbijemy tego" to dla mnie nie jest normalne.
 
I widzisz, ja się już tylko śmieje, Ty płaczesz :)
Ktoś pisał, że nikt ze mną nie zagra, szaraki, ciepłe słowa od moich graczy pokazują, że to nieprawda :)
Nie gram dla Ciebie, chciałem to zrobić ale po prostu się nie da. Kiedyś dorosniesz
 

DeletedUser23685

Guest
Hahaha, no coś Ty, ja dalej Cię lubię, to Ty na mnie psy wieszasz xd

Ale ja nigdzie nie napisałem, że cie nienawidzę z tego powodu ;P Po prostu zrobiłeś sie miękka faja, bo w jeden dzień mówisz "Ty Azir dawaj walniemy pakta bedzie śmiesznie", a potem szarakiri nie ogarniam tego :D
 
Nie ogarniesz, kilka osób wie dlaczego skończyłem i tak zostanie:p
Mam swoje powody i tyle, nie chce mi się grać, wrócę na jesień po detoksie :D
Znikam, dobrej nocy moi mili!
 

DeletedUser30330

Guest
A to czekaj....

Johny mi mówił że jesteś taki siaki i owaki, nawet grupe stworzył anty trupa :D chciał ciebie fejkować a tutaj się okazuje coś innego :D

To dowodzi tylko jak człowiek może się zeszmacić dla paktu :D
 

DeletedUser23685

Guest
A to czekaj....

Johny mi mówił że jesteś taki siaki i owaki, nawet grupe stworzył anty trupa :D chciał ciebie fejkować a tutaj się okazuje coś innego :D

To dowodzi tylko jak człowiek może się zeszmacić dla paktu :D

XD Mnie dużo osób fejkuje jeden fejkujący w tą czy wewte to mała różnica
 
A to czekaj....

Johny mi mówił że jesteś taki siaki i owaki, nawet grupe stworzył anty trupa :D chciał ciebie fejkować a tutaj się okazuje coś innego :D


To dowodzi tylko jak człowiek może się zeszmacić dla paktu :D
Xd
Jak Ty nisko upadłes. Dlatego zawsze była grupa bez Ciebie.
Alko, knidos i inni mogą potwierdzic, że nie mówiłem o fejkach, tylko o walce z nimi zanim wpadłes na genialny pomysł paktu. Trzymaj się faktow
 

DeletedUser23685

Guest
Xd
Jak Ty nisko upadłes. Dlatego zawsze była grupa bez Ciebie.
Alko, knidos i inni mogą potwierdzic, że nie mówiłem o fejkach, tylko o walce z nimi zanim wpadłes na genialny pomysł paktu. Trzymaj się faktow

Ej John ja mam jedno pytanie do ciebie tylko po kij ty chciałeś sie z nami bić będąc na m43? Dla mnie to jest takie fuck logic :D
 
Do góry