Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23402

Guest
azir oni nie wiedzieli sami czego chcieli cosiek pisal koalicja pasiak pisal wybierajcie strone albo wojna taka organizacja tam panowala
taka czarna komedia z tego była
 
Cośek nie wybielaj się. Chciałeś coś zrobić, nie wyszło. Po cyrku na forum, TS, grupie FB, gdzie nie potrafiłeś przyznać się do swoich błędów(gracze CI to wypominali kilkukrotnie), bo to Ty zarządzałeś sojem, Ty wziąłeś Pasiastego na dyplomatę, Ty się ofochałeś i rzuciłeś uprawnieniami, a poza tym straszyłeś rozwiązaniem soja dużo wcześniej. Bądź facetem, a nie człowiekiem z doczepionymi jajami, który ma problem ze sobą, bo nie potrafi się przyznać do błędu i inni muszą to robić za niego. Dorośnij dzieciaku, a nie udajesz, że wszystko co robisz jest piękne i prawidłowe. Zmień lepiej nick i nie przyznawaj się do niego. Powinieneś nabrać pokory i szacunku do innych, a nie cwaniaczyć na każdym kroku. Myśleliśmy, że się zmienisz. Miałem Cię nie hejtować, ale do Ciebie nic dalej nie dociera i zasłaniasz się innymi. Kozak w necie, ... w świecie :)
Kilkanaście osób widziało, co odwaliłeś, o reszcie żałosnych szaraków i wypowiedzi innych osób nie muszę wspominać, bo zostało to zrobione...
 

DeletedUser23402

Guest
Chcieli pomoc to dla nas bylo dobre rozwiazanie trzeba bylo im jakos dac walczyc bo bysmy mieli 3 front a to juz niezbyt fajnie by bylo
 

DeletedUser26408

Guest
nazywają mnie miękka faja xd

Myślałem, że festyniarzem ... ale OK - może być ;)

wracam na jesień do gry :p

Zostanę wezwany ? ;)

po kij ty chciałeś sie z nami bić będąc na m43?

Bezpieczna odległość do klepania festynów xD

XD Mnie dużo osób fejkuje jeden fejkujący w tą czy wewte to mała różnica


Pewnie wszyscy to multikonta melle

Komedia Światowa sie z tego tutaj robi

Już od dawna...
 

DeletedUser30330

Guest
Cośek nie wybielaj się. Chciałeś coś zrobić, nie wyszło. Po cyrku na forum, TS, grupie FB, gdzie nie potrafiłeś przyznać się do swoich błędów(gracze CI to wypominali kilkukrotnie), bo to Ty zarządzałeś sojem, Ty wziąłeś Pasiastego na dyplomatę, Ty się ofochałeś i rzuciłeś uprawnieniami, a poza tym straszyłeś rozwiązaniem soja dużo wcześniej. Bądź facetem, a nie człowiekiem z doczepionymi jajami, który ma problem ze sobą, bo nie potrafi się przyznać do błędu i inni muszą to robić za niego. Dorośnij dzieciaku, a nie udajesz, że wszystko co robisz jest piękne i prawidłowe. Zmień lepiej nick i nie przyznawaj się do niego. Powinieneś nabrać pokory i szacunku do innych, a nie cwaniaczyć na każdym kroku. Myśleliśmy, że się zmienisz. Miałem Cię nie hejtować, ale do Ciebie nic dalej nie dociera i zasłaniasz się innymi. Kozak w necie, ... w świecie :)
Kilkanaście osób widziało, co odwaliłeś, o reszcie żałosnych szaraków i wypowiedzi innych osób nie muszę wspominać, bo zostało to zrobione...
Hehe będę grać na tym nicku ile będę chciał. A tak to mogę się pośmiać z tych wymysłów. Powiem ci że długo nad nimi myślałeś :)
:p
 

DeletedUser22713

Guest
Lechu!
cifohielywpedbyh8.gif
Co tam słupie jednak z jankesem znowu? ;P
To bardziej skomplikowane niż Ci się wydaje xd W ogóle później wszedłem na ten świat
 

DeletedUser30582

Guest
Misiek, dlaczego posty kasujesz, przyjemnie sobie pogadac z dzieciakami i przypomniec czasy przedszkola.
Przesadzilem, przyznaje, poprzekomarzac sie to trafniejsze okreslenie.
 

DeletedUser29238

Guest
Misiek, dlaczego posty kasujesz, przyjemnie sobie pogadac z dzieciakami i przypomniec czasy przedszkola.
Przesadzilem, przyznaje, poprzekomarzac sie to trafniejsze okreslenie.
Łatwiej kasować niż potem zbierać Wasze rozszarpane części tułowia. Święta idą, a takie sprzątanie jest strasznie czasochłonne i do tego trzeba do kupy poskładać ręce, nogi, itp.
 

DeletedUser30582

Guest
Skad ci dziecko przyszly do glowy te sweterki? Jestes w potrzebie?
Przyznaj sie jestes kryptoapologeta Baczynskiego.
Czesiek z pewnoscia jest kryptoapologeta Milosza.
Znasz stare rzymskie przyslowie o chmurze?
 

DeletedUser30582

Guest
Łatwiej kasować niż potem zbierać Wasze rozszarpane części tułowia. Święta idą, a takie sprzątanie jest strasznie czasochłonne i do tego trzeba do kupy poskładać ręce, nogi, itp.
A co te dzieciaki moglyby rozszarpac, chyba bulke, pod warunkiem, ze bedzie swieza.
Cos tam sobie gaworza i jest pociesznie, do czasu oczywiscie, repertuar maja bardzo powtarzalny.
 
Do góry