Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30699

Guest
Aktualnie jestem z was dumny że jednak potrafcie trafić coś w sekundę klocka :D
 

DeletedUser29986

Guest
Przesadzilem, przyznaje
A byłem pewien, że to tylko kobietka sobie posty pisze...
Bez dyskryminacji, ale to kobiety wiedzą, kiedy coś głupiego powiedzieć, potrafią
idealnie wyczuć moment na walenie durnych anegdot.


Znasz stare rzymskie przyslowie o chmurze?
Podniosłeś uszka do góry i odleciałeś w chmury... Z głową w chmurach ponoć lepszy świat, ale na schodach trzeba uważać.

A co te dzieciaki moglyby rozszarpac, chyba bulke, pod warunkiem, ze bedzie swieza.
Cos tam sobie gaworza i jest pociesznie, do czasu oczywiscie, repertuar maja bardzo powtarzalny.
No tak, ileż to można lawirować w literaturze, mole książkowe potrzebują także rozrywek.
Pytanie pomocnicze, a ciebie na wprowadzaja w stan rozbawienia tego typu rozmowy z gownazeria.
Mnie tak.
A, no Twój poziom rywalizacji.
"Taka Polska jaka, jej młodzieży chowane",
Mol książkowy pełen żądzy i pychy heh
Wielka wiedza czyni skromnym, mała wiedza czyni zarozumiałym.
Zeby być szczęśliwym wystarczy posiadać mądrość, a wiedze należy nabywać w takiej ilość, aby nam służyła w życiu.
Ty naczytałeś się głupot o ubrankach dla zydów i jesteś tylko ignorantem.
Gównażeria powiadasz, która jeszcze może wiele więcej od Ciebie osiągnąć, bo Ty zmarnowałeś swą młodość, aby na wysokim poziomie pohejtować młodzież na FO.
Gratuluje i popraw moje błędy, bo ja nie mam czasu.
Skończe pieniądze zarabiać wtedy do szkoły powróce i może będę pisał tak ładnie jak ty. ..
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser30582

Guest
A byłem pewien, że to tylko kobietka sobie posty pisze...
Bez dyskryminacji, ale to kobiety wiedzą, kiedy coś głupiego powiedzieć, potrafią
idealnie wyczuć moment na walenie durnych anegdot.



Podniosłeś uszka do góry i odleciałeś w chmury... Z głową w chmurach ponoć lepszy świat, ale na schodach trzeba uważać.


No tak, ileż to można lawirować w literaturze, mole książkowe potrzebują także rozrywek.

A, no Twój poziom rywalizacji.
"Taka Polska jaka, jej młodzieży chowane",
Mol książkowy pełen żądzy i pychy heh
Wielka wiedza czyni skromnym, mała wiedza czyni zarozumiałym.
Zeby być szczęśliwym wystarczy posiadać mądrość, a wiedze należy nabywać w takiej ilość, aby nam służyła w życiu.
Ty naczytałeś się głupot o ubrankach dla zydów i jesteś tylko ignorantem.
Gównażeria powiadasz, która jeszcze może wiele więcej od Ciebie osiągnąć, bo Ty zmarnowałeś swą młodość, aby na wysokim poziomie pohejtować młodzież na FO.
Gratuluje i popraw moje błędy, bo ja nie mam czasu.
Skończe pieniądze zarabiać wtedy do szkoły powróce i może będę pisał tak ładnie jak ty. ..
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Te szumnie brzmiace frazesy potrzebne ci, zeby ukryc fakt, ze nic nie zrozumiales?
Kolejny przegladarkowy behawiorysta, lubie takich, czytasz z drgniec klawiatury, czy z powietrza?
Obys zarobil duzo w krotkim czasie, przyda ci sie powrot. A jak juz zarobisz, dokup przy okazji odrobine poczucia humoru.

P.S.

Mala podpowiedz, jezeli ktos nauczyl sie czegokolwiek, to automatycznie przestal w danej dziedzinie byc ignorantem.
Masz jakis powazny problem z kwestia zydowska, ze nawet w bzdurnej gierce robisz tego typu wtrety?
I na koniec, jezeli pokusisz sie o analize wlasnej wypowiedzi, z pewnoscia dostrzezesz jak malo w niej spojnosci logicznej.
 

DeletedUser30582

Guest
Masz jakies kompleksy?

Codziennie staje przed lustrem
I patrzac w puste oczy
Szeptam do siebie z odraza -
Rubikonu juz nie przekroczysz.
Ach chcialem byc Aleksandrem
Zostalem miejskim rolnikiem
I zamiast w Persa wlocznia
W zajaca ciskam kamykiem...

Nota bene, nie masz o tym wszystkim najmniejszego pojecia, ale kompleks Wszechmogacego widoczny jak na dloni.
A tak z ciekawosci, co to jest wyimaginowana elekwencja i skad czerpiesz te swoje dyrdymaly?
Jedno musze przyznac, lepsza z toba zabawa niz z nimi. Masz powazne problemy z odnalezieniem kontekstu, ale nic dziwnego, w koncu jestes tylko mezczyzna, typowe wertykalne podejscie do rzeczywistosci, omija cie cie niestety szersze spojrzenie na sprawy...
 

DeletedUser22713

Guest
Tu jest prawie 600 słów, to poszło za daleko żeby wpisy na forum gry przeglądarkowej były 2x dłuższe od rozprawki maturalnej xD
 

DeletedUser30582

Guest
Slowa biale jak obled
mozg jak lajno mamuta
szczeka mocno rozwarta
oczy lancuch ci skul
Zajmij sie swym portfelem
zamiast tu jak kot w butach
na wiosenne dywany
wnosic zimowy gnoj.

Nie cytowalem jeszcze nic do tej pory, bo wiesz z ksiazek, ktore czytalem, pamietam poradnik babci Maliny na temat gotowania i ksiazke o Majach autorstwa niejakiego Winnetou. Poza wymienionymi wiele nie przeczytalem, ale lubie czytac ciebie i pozwolisz, ze to skopiuje do uzytku wewnetrznego..
To jest perelka, czegos takiego dawno nie widzialem. Na razie oddycham gleboko, scieram sline z arcydziel i staram sie zrozumiec, zdajesz sobie jednak sprawe, ze troche mi to zajmie, bo i tekst skomplikowany i tematyka nielatwa...
C.d.n. jak pojme.
 

DeletedUser22070

Guest
A z jakiego Ty soja jesteś?
I czemu sądzisz, że pomylili systemy?

Azir mówi ci to coś? ;P

Ano dziwi mnie robie ala bunkrów na froncie w promieniu każdej wyspy od frontu nie wiem czym oni będą deffować na evencie i co odbijać :) A już myślałem, że będę musial przestawić wioski na deff ląd lubię jak ktoś idzie mi na rękę

Najlepszy ten mefisto jest zgrywał jaki to kozak nie jest, ale jak zaczął grać na frontowców to rurka zmiękła i sam sie deffować zaczął ^^
 
Do góry