Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Każdemu sie zdarza. Nie każdy jest taki "pro" jak Ty :)
Po za tym grzeczniej prosze, ponieważ ja Cię w żaden sposób nie uraziłem :)
Jednak ludzie maja racje, gimbaza to stan umysłu, nawet w Twoim wieku ell :)
Gościu zrozum, ja Cię nie lubie po tym co odwalileś i nie zagram juz z tobą na pewno na jednym froncie razem bo to za dużo nerwow by bylo.
 
Bo każdy gra jak chce :)
Lata podobno grasz i jeszcze nie zrozumiałeś, że nie każdy gracz jest taki sam :)
Użyj mózgu, nie ma co oszczędzać, niewiele Ci z niego zostalo
Z tym mózgiem to bez sensu, bo szczekasz na forum, a najwyzej jedno miasto na froncie bedziesz mial i to jeszcze bunkier, tak jak kazda osoba, ktora jest ze mna na froncie.
 
No to skąd ta świnia? Z Roxy? Nie wstydź się, milości sie nie wybiera.
Ale czy ja się wstydzę? Xd problem jest taki, że skoro nie umiesz odpowiedzieć logicznie Czepiasz się mojej kobiety, co jest co najmniej żenujące :)
Natomiast drugim problemem jest fakt, że w internecie jesteś bezkarny w sumie i możesz mówić co chcesz, ewidentnie widać, że w Realu Ci tego brakuje :)
 
Gościu, nie musisz mnie lubić, nie jestem zupą pomidorowa, żeby mnie wszyscy lubili xd
Ba, ja sie nawet ciesze, jesteś taki toxic,że nie wytrzymałbym z Tobą długo ^^
Nadal czekam na odpowiedź:rolleyes:
Ja nie bylem toxic do Ciebie, tylko po tym co odwaliles bo jeszcze oklamales na tsie ze kolon biremowy (400 birem), a kolon byl offowy bo wiem co dany gracz ma w miescie na pamiec.
 
Z tym mózgiem to bez sensu, bo szczekasz na forum, a najwyzej jedno miasto na froncie bedziesz mial i to jeszcze bunkier, tak jak kazda osoba, ktora jest ze mna na froncie.
Wybacz, że zamiast grać z przodu lubię być z tyłu i klepac deffa dla sojuszników :)
Oj ellparodiante już zabranales tak daleko w swoim bezmiarze głupoty, że mam nadzieję iż będziesz brnal dalej, chce zobaczyć granice
 

DeletedUser26408

Guest
W tej dyskusji zdecydowanie brakuje doktorka ....
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Ale czy ja się wstydzę? Xd problem jest taki, że skoro nie umiesz odpowiedzieć logicznie Czepiasz się mojej kobiety, co jest co najmniej żenujące :)
Natomiast drugim problemem jest fakt, że w internecie jesteś bezkarny w sumie i możesz mówić co chcesz, ewidentnie widać, że w Realu Ci tego brakuje :)
No to przyjedź, gościu.
smiley_emoticons_lol.gif

Jestes dorosly, ja prawie tez, ale jak masz takie otwarte propozycje to ja możemy sie przekonac.
 
Do góry