Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
zalozyciel Was tez opuscil... i jakos nikt nie plakal, ale w sumie tez sie pytam czemu?
Żaden zał . mnie nie opuścił Ani tu ani na techach. Na techa sam soj prowadziłem i grałem do końca .
Widac ,że albo jesteście tak zryci , że nie wiecie już co piszecie. Albo macie bekę i myslicie, ze to kupimy
 

DeletedUser31086

Guest
Żaden zał . mnie nie opuścił Ani tu ani na techach. Na techa sam soj prowadziłem i grałem do końca .
Widac ,że albo jesteście tak zryci , że nie wiecie już co piszecie. Albo macie bekę i myslicie, ze to kupimy
serio? nowosci jakies, historia sie zmienia...
 

DeletedUser31086

Guest
Prosze Cie, a w ktorym miejscu ktokolwiek sie smieje...
Wez sie ogarnij
 

DeletedUser31086

Guest
A czy ja z toba rozmawiam?
Nie czujesz wpisów bo masz popite to sie nie wypowiadaj.
Masz racje maly czlowieczku... nie bede sie wypowiadac... ja z Toba nie rozmawiam, tylko pisze. Roznica znaczaca, jak wyrosniesz z pieluszki poznasz cuda sarkazmu i roznice w slowie pisanym i mowionym. Choc moze niekoniecznie Cie to czeka z intelektem na poziomie 6-cio latka... Zapewnie zostanie Ci kopanie rowow + wieczorne wywnetrzanie sie na foraach.
Papatki
smiley_emoticons_grin.gif
 
Masz racje maly czlowieczku... nie bede sie wypowiadac... ja z Toba nie rozmawiam, tylko pisze. Roznica znaczaca, jak wyrosniesz z pieluszki poznasz cuda sarkazmu i roznice w slowie pisanym i mowionym. Choc moze niekoniecznie Cie to czeka z intelektem na poziomie 6-cio latka... Zapewnie zostanie Ci kopanie rowow + wieczorne wywnetrzanie sie na foraach.
Papatki
smiley_emoticons_grin.gif
Niekiedy dane slowo oznacza wiele wiecej nic chcialoby sie chcieć, i to się nazywa interpretacja ta wlaściwa, ty za to kiedy miales na polskim lekcje o takich rzeczach wolales kopac zacne rowey i wywnetrzac sie na foorach, POZDRAWIAM CIEPLUTKO NIECH W NÓŻKI BEDZIE CHLODNIUTKO.
 

DeletedUser31086

Guest
Niekiedy dane slowo oznacza wiele wiecej nic chcialoby sie chcieć, i to się nazywa interpretacja ta wlaściwa, ty za to kiedy miales na polskim lekcje o takich rzeczach wolales kopac zacne rowey i wywnetrzac sie na foorach, POZDRAWIAM CIEPLUTKO NIECH W NÓŻKI BEDZIE CHLODNIUTKO.
hahahahaha, normalnie Cie kocham, hahahaha
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 
Ello ts Exulora i cisnij dalej wazelinke
Ja jestem na tsie Trupy Fantomu i jesli masz problem ze wzrokiem to okularki prosze nalóz.
Ja gram z Trupa, a ekipa Exulora to paktowicze ale bez umowy czyli pakt na czarno.

Kamilku walielinke to ty na ts, bo jak zejde z urlopu to Ci złota od grzesia zabraknie
No to mi zabraknie?
Jezu Mariolka myslisz ze mnie ruszysz?
Ja nie potrzebuje zlota by grac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
gdy juz zaczeliscie tracic wioski napisal do mnie bart bart i mi zaproponowal jednak morale, ale jak sie juz jedno zacznie i da sie slowo komus to mam zasade ze sie go nie lamie, wiec za poźno, razem moglismy wiele, a na ten moment jestescie w czarnej skrzynce.

Hahahaha jaki ty jesteś głupi, wasz kret słabo działa
po pierwsze ja nie mam kretow a po drugie ja mam swoj sojusz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Może to Jola jest .
Tak to czytam i znowu kolejne wpisy bez sesnu , byle coś napisać
[QUOTE="
 
Ostatnia edycja:
Czy ja Cię rusze, przecież Ty slupek.
Przydupasek wielkiego Exulor hahahaha.
Ello ts Exulora i cisnij dalej wazelinke
Przecież to nie ma sensu coś tam napiszesz. I nic. Obrażasz , znowu lizusami exa nazywasz i niczym nie popierasz swoich tez. Niby na tebach "grałaś "ze mną w sojuszu. I na TS byłaś.
Kiedy ja z tobą na TS byłem? Ja tam w 2 sojach byłem tylko . W jakim soju grałaś jak u exa to też znaczy , że jesteś jego" lizusem"
 
Do góry