Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9349

Guest
Gram sobie neutralnie i faktycznie musze przyznac iż Impaski są wokoło pobunkrowane az miło z murami poziomu 25. Niekiedy gdy lecą na nich ataki , obstawę broniąc miasta mają imponującą. Ponad 10k birem i nie mniej deffa ląd. Nie jedna okupacja takiej obstawy nie ma . Czasami się zastanawiam czy ogólnie posiadają coś offa aby się pobawić prócz mitów oczywiście do odbijania okupacji. Ale chyba marnie szukać bo za wiele koło nas raczej nie mają. DEFF DEFF i jeszcze raz DEFF. Żadnych akcji , żadnego ładu i składu. Nudy jak ich mało. Zapraszam Impaski do siebie może pokażecie coś więcej niż tylko bunkrowanie miast ;))))
 
Gram sobie neutralnie i faktycznie musze przyznac iż Impaski są wokoło pobunkrowane az miło z murami poziomu 25. Niekiedy gdy lecą na nich ataki , obstawę broniąc miasta mają imponującą. Ponad 10k birem i nie mniej deffa ląd. Nie jedna okupacja takiej obstawy nie ma . Czasami się zastanawiam czy ogólnie posiadają coś offa aby się pobawić prócz mitów oczywiście do odbijania okupacji. Ale chyba marnie szukać bo za wiele koło nas raczej nie mają. DEFF DEFF i jeszcze raz DEFF. Żadnych akcji , żadnego ładu i składu. Nudy jak ich mało. Zapraszam Impaski do siebie może pokażecie coś więcej niż tylko bunkrowanie miast ;))))
Mają taktyke gry i za to ich trzeba szanowac, ale lepiej sie bronic dobrze niz tracic miasta na potege.
 

DeletedUser9349

Guest
Oj Elo Elo bronić dobrze - nie oznacza bunkrować wioski równej ilości jednostek jak na okupacji. No prosze Cię - świadczy to raczej o niemożności kombinatoryjnej obrony. Nie piszę o graczu który jest nieaktywy ... tylko o graczach obecnych w danej chwili on -line na grze. Sojusz liczący około 50 graczy tworzy smieszne bunkry przy sojuszu kilkuosobowym. Gdzie de facto bawi się 4 osoby. to trochę niepoważne ;)) Może poczytają forum i się rozruszają pogrając trochę off ;):):):):):)
 
Oj Elo Elo bronić dobrze - nie oznacza bunkrować wioski równej ilości jednostek jak na okupacji. No prosze Cię - świadczy to raczej o niemożności kombinatoryjnej obrony. Nie piszę o graczu który jest nieaktywy ... tylko o graczach obecnych w danej chwili on -line na grze. Sojusz liczący około 50 graczy tworzy smieszne bunkry przy sojuszu kilkuosobowym. Gdzie de facto bawi się 4 osoby. to trochę niepoważne ;)) Może poczytają forum i się rozruszają pogrając trochę off ;):):):):):)
Taka gra jest denerwująca, rozumiem o co tobie chodzi, ale uwierz mi ze to im nic nie da, bo te bunkry się rozwali szybko ;P
 

DeletedUser9349

Guest
Niezupełnie denerwująca... zawsze można przeskoczyć na inną wyspę, gdzie w koncu wyrosną nowe bunkry. W końcu im tego deffa zabraknie . :)
 
Zrobiłem im 3 wrzody ( teraz ju,z tylko 2 ) i na wyspie są powstawiane po 1-2 paki birem czyli masz 20 paczek ponad . Asica se rotacyjnie wkłada , ale jak coś większego poleci odemnie to zaraz cofa
 
Gram sobie neutralnie i faktycznie musze przyznac iż Impaski są wokoło pobunkrowane az miło z murami poziomu 25. Niekiedy gdy lecą na nich ataki , obstawę broniąc miasta mają imponującą. Ponad 10k birem i nie mniej deffa ląd. Nie jedna okupacja takiej obstawy nie ma . Czasami się zastanawiam czy ogólnie posiadają coś offa aby się pobawić prócz mitów oczywiście do odbijania okupacji. Ale chyba marnie szukać bo za wiele koło nas raczej nie mają. DEFF DEFF i jeszcze raz DEFF. Żadnych akcji , żadnego ładu i składu. Nudy jak ich mało. Zapraszam Impaski do siebie może pokażecie coś więcej niż tylko bunkrowanie miast ;))))
Ten deff przydałby się im wczoraj ;)
A do mnie mieli pretensję, że na wysuniętej wyspie gdzie są 2 miasta nasze i najbliższymi ogniami mam 45 min, mam postawiony 1 bunkier. Hipokryzja lvl hard.
Impaski mają na moim punkcie bzika . Co widać po nazwach miast. Wodzio, Dno wody, klan ognia ;)
Niezupełnie denerwująca... zawsze można przeskoczyć na inną wyspę, gdzie w koncu wyrosną nowe bunkry. W końcu im tego deffa zabraknie . :)
Robisz katy na wyspie i spokojnie możesz takie bunkry kosić ;) ;)
 
Ostatnia edycja:
Ten deff przydałby się im wczoraj ;)
A do mnie mieli pretensję, że na wysuniętej wyspie gdzie są 2 miasta nasze i najbliższymi ogniami mam 45 min, mam postawiony 1 bunkier. Hipokryzja lvl hard.
Impaski mają na moim punkcie bzika . Co widać po nazwach miast. Wodzio, Dno wody, klan ognia ;)

Robisz katy na wyspie i spokojnie możesz takie bunkry kosić ;) ;)
Jakbym fejkowal po jednym ogniu to tez by tak nazywali wioski :p
 
Ten deff przydałby się im wczoraj ;)
A do mnie mieli pretensję, że na wysuniętej wyspie gdzie są 2 miasta nasze i najbliższymi ogniami mam 45 min, mam postawiony 1 bunkier. Hipokryzja lvl hard.
Impaski mają na moim punkcie bzika . Co widać po nazwach miast. Wodzio, Dno wody, klan ognia ;)
Jak Ci ta nazwa ,,Wodzio" przeszkadza to mogę zmienić^^ wystarczy się ze mną skontaktować
usmiech.gif
 
Chyba przez tobiasza. Zablokowałaś mnie ptaszyno .
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Zrobiłem screena na Pamiątkę.
Kilku z was poblokowałem . Kilku od was sami mnie zablokowali. Jak kostek , Ty czy Asica. Chociaż Asice to pierwszy zablokowałem , bo mi spamiła i bajki o eXulorze opowiadała. Ciekawe co będzie po Dyme.
smiley_emoticons_panik4.gif
Z tych jej opowieści to kronikę można napisać
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Chyba przez tobiasza. Zablokowałaś mnie ptaszyno .
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Zrobiłem screena na Pamiątkę.
Kilku z was poblokowałem . Kilku od was sami mnie zablokowali. Jak kostek , Ty czy Asica. Chociaż Asice to pierwszy zablokowałem , bo mi spamiła i bajki o eXulorze opowiadała. Ciekawe co będzie po Dyme.
smiley_emoticons_panik4.gif
Z tych jej opowieści to kronikę można napisać
smiley_emoticons_smilenew.gif
Jaki w tym udział miał niby Tobiasz w co ty go mieszasz ptaszku?
usmiech.gif
 

DeletedUser23967

Guest
i tak cię wodziu nie odblokuję bo ile można było twój spam czytać ^^ więc mnie nie wywołuj po raz kolejny bo masz tyle osób u siebie w sojuszu i tym drugim+ sojusznicy że masz z kim pisać zamiast zapychać nam skrzynki masami typu "Jak tam?" :)
 
Ell to chyba Ania i weteran
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
. Chociaż Oni by tak nie pisali w sumie . Weteran nie schodzi na taki poziom. Sorry
Weź się odczep ode mnie wreszcie. Tobie bajkopisarzu już wszystko wyjaśniłem, ale dalej żyjesz w swoim świecie. Znajdź sobie nowych bohaterów baśni i bajeczek :) Naprawdę nie myślisz i nie potrafisz odróżnić rzeczywistości od twojej fantazji. Nie potrzebuję mulciaka, aby pisać tutaj i się w to g.. nie bawię. Zabawnie czyta się twoje żałosne wypociny przy kawie :)
 
Do góry