Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
To niezła akcja na żywca .
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Moralowy kolon ( jacek ma 45 ja 64)
smiley_emoticons_wallbash.gif
Na żywca to kolon stoi u was i 0 poleceń
smiley_emoticons_oh-no2.gif
Moralowego kolona kiedy jeszcze jest w locie traktuje się jak normalnego ten leciał aż 58 min więc nawet Ty wielki frontowcu byś się wyrobił z jakimś klinem czy atakiem może akurat trafiłbyś w sekundę kolona. Tylko że wodzinka woli opowiadać bajeczki na FO ^^ ale ja już nie wnikam ktoś ze ZC ładnie taki typ ludzi opisał w kilku słowach i obawiam się że miał na myśli swoich kolegów z sojuszu ,, są przekonani o swojej [CENZURA] a nic nie robią ''
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9349

Guest
IP ma kilku moralowców , może i u nas czas najwyższy zacząć grać na moralach . :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser23967

Guest
przecież gracie cały czas ^^ matematyki w szkole tam nie mieliście ze do 10 miast z liczeniem jest problem? :p LordDeath moralowiec, rzeszi moralowiec chociaz chyba wychodzi z morale, wcześniej weslolek moralowiec więc warto policzyć paluszki na dwóch rączkach nawet :) nawet wasza morelka twierdziła ze nie jest morelką mając 6 miast :D

https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/devblog-planowane-zmiany-w-morale.28190


juz nudne jest to czytanie was ze nie macie moralowców a wysyłacie z kolonem 3-4-5 miastowego gracza :) kolorową tęczą też na morale podbijałaś :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9349

Guest
No zabrakło paluszków u 2 rąk. Rzesi miast 13 , Wesołek 27 u Lorda za chwile morale się skończą. Nie piszemy o co było kiedyś tam tylko sytuację obecną. Krabik dobry gracz , aż go szkoda na taką grę aby robił za moralowca :p . Tymi moralami wypaczony jest cały obraz gry. Ale skoro tak lubicie.
 

DeletedUser23967

Guest
no tak zapomniałam o syndromie wyparcia i zaraz teksty ze jak ktoś grał 4 miastami czy 5 dwa miesiące na moralach a teraz ma 20 to on w życiu moralowcem nie był i mając jedno miasto każdy mial na nim 100% ^^ ;)
pewnie ty tez nie jesteś moralowcem mając 3 miasta bo na każdym masz 100% tylko na jakimś 1k znajdziesz 50% :)

czyli jak rzeszi mając 6 miast podbijal nam miasto to wg twojej teorii mieliśmy na nim 100%? weź zapytaj tolka jakie morale ma na kolegach z sojuszu lepiej skoro lubicie też tak grać i twierdzicie że wy w życiu nie mieliście moralowca :) i nie macie


może z życia wzięte LordDeath gracz znajomych ma 8 miast dzisiaj i mamy na nim morale 65% na tą chwilę to jest moralowcem czy wg teorii gospio nie jest? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9349

Guest
To że nie mam czasu grać nie znaczy że robię za moralowca na IP. Gdybym chciała być moralowcem nie oddałabym wszystkich miast koło was tylko pakowałabym wam kolony do znudzenia na moralach. Więc gracz z mniejszą ilością miast w sojuszu niekoniecznie gra na moralach . Jednakże można to zmienić - właściewie czemu nie . Nie tak dawno Brygada mi proponowała aby dołaczyć do nich i zagrać moralowca na ZZ i ZC . I odmówiłam . Nieźle sobie wymyślacie i szukacie - kto tu może robić za moralowca. Jeśli chcecie tak grać to tak zagramy. Będę grać wtedy jak mam czas a wy będziecie mieć większy ból głowy robaczki :D:D:D:D:D
 

DeletedUser23967

Guest
lepiej zapytaj kolegi który ci te morale posprawdza jednak bo dalej bredzisz głupoty, podbiliscie w 2 dni 3 miasta na morale a ty dalej twierdzisz ze nie na morale bo chyba tylko ty masz 100% na nich
 

DeletedUser23967

Guest
Wątpię bo takie okupacje omija się szerokim łukiem i kijem nie tyka :) więc jedynie będziesz robić za zwalniacza slotów co na tym etapie gry jest bardziej pomocne niz przeszkadza ;p
 

DeletedUser9349

Guest
Pomysłowość ludzka nie zna granic , więc nie wiesz jak to by wyglądało :D
 

DeletedUser23967

Guest
Jakby nie wyglądalo zostało jeszcze tylko 700 ledwo żyjących z nudy graczy i więcej kończy niż gra tfu wysiaduje bo atak zobaczyć na tym.serwerze to chyba fejki wody najczęściej biegają :D a nie ma nic gdzie dałoby się normalnie pograć bo od póltora roku same swiaty z morale :/

jeszcze dowalają morale na prędkości x1 na nowym, miesiąc robisz wojsko i weź się utop na moralach xD to jest dopiero zabawa ^^ aż się chce zagrać :D od razu szarak bo szkoda kolejnego miesiaca zmarnowanego na kolejkowanie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9349

Guest
I tu Ci przyznam rację. Świat z morale na obecnym etapie gry wypacza całkowicie jej zasadność i zabawę. Może w końcu INNO pójdzie po rozum do głowy i kolejny świat na jesień da bez morali z konkretnymi ustawieniami gry. Nikt wówczas nie będzie wegetował, tylko się tą grą bawił :D
 
lepiej zapytaj kolegi który ci te morale posprawdza jednak bo dalej bredzisz głupoty, podbiliscie w 2 dni 3 miasta na morale a ty dalej twierdzisz ze nie na morale bo chyba tylko ty masz 100% na nich
Zacytuje Twoją dziecko/ kolezankę z soja , które te o to kolony otrzymała w 2 dni 3 miasta na morale i 9 bez morali w sumie 12. Ale te kolony leciały jak była wiec to nie były kolony moralowe.
Moralowego kolona kiedy jeszcze jest w locie traktuje się jak normalnego ten leciał aż 58 min
Każdy sobie może wejść i zobaczyć kto podbił jej miasta ( zwłaszcza kto 1wszy). Piszesz tak jak byśmy same okupki na moralach mieli.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
A To własnie wasze okupacje są na Moralach. Hipokryzja lvl Hard. Ty serio idź gdzieś, bo schizofrenie masz. Wczoraj kolony u was to tez na moralach co nie.
Wątpię bo takie okupacje omija się szerokim łukiem i kijem nie tyka :) więc jedynie będziesz robić za zwalniacza slotów co na tym etapie gry jest bardziej pomocne niz przeszkadza ;p
Wy I tak nie odbijacie nawet jak stoi 3k birem NIE na Moralach .
Maść ci chyba trzeba polecić , albo łukaszka poprosić, bo słabo działa ostatnio. I ci odwala ;)
Masz kup se . Może Ci ulży //ciach, (ok ale to znana masc :D) //
( PS To NIE jest reklama Produktu. Zreszta babcia AVIVA ze swoją nazwą firmy ubezp. też bana nie miała. )

Jakby nie wyglądalo zostało jeszcze tylko 700 ledwo żyjących z nudy graczy i więcej kończy niż gra tfu wysiaduje bo atak zobaczyć na tym.serwerze to chyba fejki wody najczęściej biegają :D
Dobre bajeczki opowiadasz. Zwłaszcza w kontekście kilku ostatnich Dni.
Ta fejki 50/100/150/300 ogni to niezłe fejki. Bo wasze po 1 ogniu i harpii na 1wszą w nocy to nie fejk tylko normalny atak. HAHAHA
Więc Tak w końcu puściłem fejki , ale przeplatane z pełnymi pakami i połówkami . Rapki mam wklejać ??? Idź cos zrobić z sobą. I odczep się od mojej Osoby. Ciągle wodzianka to wodzianka tamto. Brak atakow tylko fejki wody. Ciągle czytam o Sobie. A ostatnia Osoba co sie ze mnie śmiała to...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser9349

Guest
Werka jak się nauczysz kultury języka , może ci odpowiem. Póki co pozostawię to ku twojej niewiedzy .... :D:D:D:D:D
 
Te 3k birem były pod urlop kochany :)
Mówisz o metodzie na 1 harpie pochwal się pomykającym 1 rydwanem na moje miasta których już nie mam :( nie wiem jak to jest ale niektóre ataki wody lecą i nagle znikają czarów nie daje nigdy ^^ czyżby wysyłał i cofał ?:( ale teraz mogę zacząć grać jak Ty :) bo wiesz jestem Twoją fanką skarbie. Z dala od frontu będę wysyłać ataki dla wqurwienia :) kolonpola np takie coś bardzo drażni zaraz sparuje priwy XDXD tylko ma już bloka haha
A tak w ogóle jeszcze dziś mnie nie atakowałeś też nie masz czasu jak kolorowa do bólu tęcza ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry