Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Gram jeszcze dorywczo na niemieckim /bez szczegolnych rezultatow/-i generalnie /moze ja tak trafilam/ poziom graczy taki sobie jak chodzi o akcje ,szaraki tez sa i chamstwo tez sie znajdzie..
Mysle ,ze wszedzie tak samo,bo czlek to czlek i nerwy czasami puszczaja,obojetnie czy Polak,Rusek ,Niemiec hehe..
Ekipa Polska jak by powstala z checia gdzies tam zagrania nie do konca jestem przekonana czy by sie powiodlo...
Za duzo kwasu miedzy naszymi dobrymi graczami i co drugi to madrzejszy...
kto mialby takim Sojem dowodzic i kto by sluchal..?musialo by pare koronek poklon zrobic i sluchac wytycznych wodza,a tú juz bylby problem :((
Nie wiem na jakim naszym swiecie gralam,gdzie w jednym soju zebralo sie pare madrych glow..-i wydawalo by sie ,ze swiat nasz..
ale po niecalych 3 tygodniach wsjo padlo..

Niemiecki serwer ale może same turki grały :D
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Gram jeszcze dorywczo na niemieckim /bez szczegolnych rezultatow/-i generalnie /moze ja tak trafilam/ poziom graczy taki sobie jak chodzi o akcje ,szaraki tez sa i chamstwo tez sie znajdzie..
Mysle ,ze wszedzie tak samo,bo czlek to czlek i nerwy czasami puszczaja,obojetnie czy Polak,Rusek ,Niemiec hehe..
Ekipa Polska jak by powstala z checia gdzies tam zagrania nie do konca jestem przekonana czy by sie powiodlo...
Za duzo kwasu miedzy naszymi dobrymi graczami i co drugi to madrzejszy...
kto mialby takim Sojem dowodzic i kto by sluchal..?musialo by pare koronek poklon zrobic i sluchac wytycznych wodza,a tú juz bylby problem :((
Nie wiem na jakim naszym swiecie gralam,gdzie w jednym soju zebralo sie pare madrych glow..-i wydawalo by sie ,ze swiat nasz..
ale po niecalych 3 tygodniach wsjo padlo..

Był taki sojusz na starym systemie, gdzie zebrało się wielu świetnych graczy, poniekąd niektórzy nie mogli patrzeć na siebie ;)
 

DeletedUser6117

Guest
Pytanie do supportu!!
Co sie dzieje na tym swiecie,ze tak cholernie zamula???
ja rozumiem chwilowe problemy,,ale to co wczoraj i glownie dzis sie dzialo to jakas porazka!
Buforuje,zamula----i nie jest to problem mojego kompa-ani telefonu..
Jaja sobie robicie?
Macie tych mocnyc w skladzie wiec zrobcie cos z tym!
Na innych swiatch smiga normalnie ,a tu jak dziecko we mgle sie poruszam...
3 dnia nie zniesa juz ..:mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser27213

Guest
Cośek jestem na Twojej wyspie już wiec,zapraszam z atakami,bo to już jest chyba Twój front,wcześniej byłem zadaleko myśle
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser23685

Guest
Pytanie do supportu!!
Co sie dzieje na tym swiecie,ze tak cholernie zamula???
ja rozumiem chwilowe problemy,,ale to co wczoraj i glownie dzis sie dzialo to jakas porazka!
Buforuje,zamula----i nie jest to problem mojego kompa-ani telefonu..
Jaja sobie robicie?
Macie tych mocnyc w skladzie wiec zrobcie cos z tym!
Na innych swiatch smiga normalnie ,a tu jak dziecko we mgle sie poruszam...
3 dnia nie zniesa juz ..:mad::mad::mad::mad:

Titaa... Celujesz ognie, a tutaj kółeczko grepolis kręci się i kręci, a jak sie przestanie kręcić okazuje się, że przestrzeliłeś ognie o 40 sekund :D
 
Co sie dzieje na tym swiecie,ze tak cholernie zamula???
ja rozumiem chwilowe problemy,,ale to co wczoraj i glownie dzis sie dzialo to jakas porazka!
Buforuje,zamula----i nie jest to problem mojego kompa-ani telefonu..
3 dnia nie zniesa juz ..:mad::mad::mad::mad:
zauważ ciągłe aktualizacje ;)
" Coś się coś się popsuło ....... "
 
Do góry