Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Woda po co mnie zaczepiasz przecież już po 1 starciu wiedziałeś że nic nie możesz
powiem Ci szczerze że dobry nick dobrałeś po wysłanym kolonie plumkasz się w wodzie
Szukasz sobie wrogów ktoś ich dobija ty dodaj sobie te laury
Spróbuj kiedyś podbić czerwonego udowodnij że coś jesteś warty

W każdej rozmowie masz sie za Arystotelesa ale nie ogarniasz podstawy ty głąbie
I tą beznadziejną gatką nie przemówisz nawet pięciolatkowi
Ty możesz nazwać mnie terarystą umysł Ci zjadam jak czarne wdowy
Kiś się dalej w środku sojuszu z miesiąca na miesiąc ciągle grasz jak nowy
 

DeletedUser27770

Guest
Ja zadam pytanie jeszcze raz, które padło parę stron wcześniej. Kiedy zrobicie coś z serwerem bo się nie da grać .. leci na Ciebie 10 ataków i 40 wsaprć a Ty praktycznie nic nie możesz zrobić bo się kręci G na środku ekranu i się kręci i się kręci. To co będzie za niedługo jak na kolona będzie lecieć 50 ataków i setki wsparć? Wg wywali nas z gry?
Posty na forum potraficie usuwać tak szybko jak się pojawiają ale odpowiedzieć na takie pytanie to już nie warto?
 
rymy tez

Woda po co mnie zaczepiasz przecież już po 1 starciu wiedziałeś że nic nie możesz
powiem Ci szczerze że dobry nick dobrałeś po wysłanym kolonie plumkasz się w wodzie
Szukasz sobie wrogów ktoś ich dobija ty dodaj sobie te laury
Spróbuj kiedyś podbić czerwonego udowodnij że coś jesteś warty

W każdej rozmowie masz sie za Arystotelesa ale nie ogarniasz podstawy ty głąbie
I tą beznadziejną gatką nie przemówisz nawet pięciolatkowi
Ty możesz nazwać mnie terarystą umysł Ci zjadam jak czarne wdowy
Kiś się dalej w środku sojuszu z miesiąca na miesiąc ciągle grasz jak nowy

Woda kumplu gdzie jestes?
Czyzby golisz wąsa?

Zloty jestes lamusem bez honoru.
Nie ma to jak chciec wojny ze zlodziejami, a potem odejsc z sojuszu i prosic o PONA.
smiley_emoticons_bravo2.gif


Zloty twoja ma a trenuje skoki na moim.
Macie to juz rodzinnie, ona skoczek i ty tez.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30330

Guest
Nawet jak masz 0 ataków i 0 wsparć to strasznie laguje .

Pozdro.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18813

Guest
Porażka nawet trudno wiadomość komuś wysłać bo kręci się te kółeczko i kręci, wkurzające to strasznie
smiley_emoticons_wallbash.gif
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 
Ja zadam pytanie jeszcze raz, które padło parę stron wcześniej. Kiedy zrobicie coś z serwerem bo się nie da grać .. leci na Ciebie 10 ataków i 40 wsaprć a Ty praktycznie nic nie możesz zrobić bo się kręci G na środku ekranu i się kręci i się kręci. To co będzie za niedługo jak na kolona będzie lecieć 50 ataków i setki wsparć? Wg wywali nas z gry?
Posty na forum potraficie usuwać tak szybko jak się pojawiają ale odpowiedzieć na takie pytanie to już nie warto?

Posty szybko znikają, szkoda że tak szybko nie naprawiają błędów. Nadal wielkie G się kręci i ciężko odpisywać ludziom na wiadomości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
Czy mulard jest tak zajebisty że konta nieaktywne od ponad 15 dni w górę nowe dodatku, rzucają mu rydwany na jego okupacje bo "poprosił" :D Wieki mulard, leci na bocie :D A taki wzór cnót do naśladowania a tu zwykły bociarz i me**a :D Powodzenia osobom które grają z tym bociarzem i uważają go za dobrego gracza :D Typ nic nie potrafi :D
Pozdro Złoty :D


A czy to nie czasem Złoty Cieć na tebach nie mówił, że komuś będzie 24/7 słał fejki, a spytany czy mu nie szkoda życia odpowiedział, że ma bota, który będzie mu wysyłał za niego? :D
 
Ell bociarzu ja nie odpisuje na zaczepki i nie dyskutuje z głupkami . Ani twoje Ani tym bardziej Cecota [***] co tylko gada a nic nie robi ;) ;) ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sapcio

Zespół Grepolis
Czy nadal występuje problem? Powinien świat już śmigać płynniej i stabilniej :).
Jak nie, to dalej będziemy robić co w naszej mocy, aby było lepiej.
 

DeletedUser30743

Guest
Mam taki problem nie przychodzi mi kod aktywujący na e-mail co z tym zrobić??
 
Do góry