Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Gratuluje klocka moralowego, nie ma to jak nie dostac powiadomienie o atakach na miasto bo na innym wlasnie polecialy ataki, je ac te wasze aplikacje.
W dodatku nie moglem sie zalogowac na apke bo praca na serwerze.
 

DeletedUser22087

Guest
Ja od wczoraj żadnych problemów z serwerem nie mam, wszystko działa dobrze
 

DeletedUser15394

Guest
Raczej traci przez ludzi z którymi graliśmy, których dalej nie rozumiem ;p
 

DeletedUser25516

Guest
Myślę, że czasem każdemu się zdarzy bo różnie w życiu bywa i czasem nie ma możliwości wejść na grę. Grunt to się do tego umieć przyznać, a nie strugać kozaka, któremu to się nie da klocka wstawić lub utrzymać. Może kiedyś przyjdzie czas, zrzucisz ten koper spod nosa i dojrzejesz.
 
Myślę, że czasem każdemu się zdarzy bo różnie w życiu bywa i czasem nie ma możliwości wejść na grę. Grunt to się do tego umieć przyznać, a nie strugać kozaka, któremu to się nie da klocka wstawić lub utrzymać. Może kiedyś przyjdzie czas, zrzucisz ten koper spod nosa i dojrzejesz.
Wiem co widzialem i jakie powiadomienai dostalem, dzisiaj okolo 80 atakow mialem, a na PAROSIE 20, wiec moglo jakies powiadomienie zamulic i nie dojsc.
Ty pewnie nigdy nie miales na siebie zadnej akcji grubszej bedac na apce wiec sie nie udzielaj.
Czy ja strugam kozaka? Gosciu moglbys mi wode2003 podawac.
 
Raczej traci przez ludzi z którymi graliśmy, których dalej nie rozumiem ;p
Wywalone na nich, ja tam wojny nie chcialem, a jakby byla od poczatku to mialbym lepiej wiochy ustawione, a tak okazalo sie ze mam najwiecej wioch z nimi wspolne.
Lata tobie 5 cymbalow caly czas i maja po 6 minut, w dodatku ci moralowcy od zlodziei ktorzy szukaja caly czas okazji bo exulor sciagnal kaganiec.
 
.....490

Szkoda, że Tobie mulard nie potrafił Założyć. I co z tego , że lata. Nie fejkują. " Stawaj Do walki PSie "- Hugo Lichtenstein
4 ataki z jednego miasta po 80 ogni czy 40 harpii to uwazasz ze jest to spoko atak?
Czy ja kogos fejkuje gosciu?
Narazie same akcje skladam, wszedzie mnie pelno, dzisiaj na samej paczce gryfow zrobilem 15k pw bez zmyslow, a ty jedynie masz 25k pw, wiec stawaj do walki.
 
4 ataki z jednego miasta po 80 ogni czy 40 harpii to uwazasz ze jest to spoko atak?
Czy ja kogos fejkuje gosciu?
Narazie same akcje skladam, wszedzie mnie pelno, dzisiaj na samej paczce gryfow zrobilem 15k pw bez zmyslow, a ty.
No 4 po 80 to normalne. Na tomaszka szły 6 po 50-60 . A 80 to w sam raz by 300 ogni zdmuchnąć .
I tak fejkowałeś. " Nie dość , że bot to jeszcze fejkuje-Tomaszek
" Ponieważ Pan poseł [ ell] jest w stanie bezrozumnego oszołomienia .... co chwilę wywołuje mnie tutaj i domagając się odemnie jakiejś riposty repliki i tak dalej tak dalej . – Odpowiem słowami wielkiego polskiego poety Tuwima. Próżnoś się repliki spodziewał. Nie dam ci prztyczka ani klapsa, nie powiem nawet pies cię…, bo to mezalians byłby dla psa"- Pozdro Leszek ( Jest to cytat) ;) ;) ;)
 
No 4 po 80 to normalne. Na tomaszka szły 6 po 50-60 . A 80 to w sam raz by 300 ogni zdmuchnąć .
I tak fejkowałeś. " Nie dość , że bot to jeszcze fejkuje-Tomaszek
" Ponieważ Pan poseł [ ell] jest w stanie bezrozumnego oszołomienia .... co chwilę wywołuje mnie tutaj i domagając się odemnie jakiejś riposty repliki i tak dalej tak dalej . – Odpowiem słowami wielkiego polskiego poety Tuwima. Próżnoś się repliki spodziewał. Nie dam ci prztyczka ani klapsa, nie powiem nawet pies cię…, bo to mezalians byłby dla psa"- Pozdro Leszek ( Jest to cytat) ;) ;) ;)
Gosciu wysmarkaj nos bo znow na tsie bedziesz jadl swoje szpiki.
Nigdy na froncie nie byles, a ja mam ataki od husari, kretow i zlodziei.
 
Gosciu wysmarkaj nos bo znow na tsie bedziesz jadl swoje szpiki.
Nigdy na froncie nie byles, a ja mam ataki od husari, kretow i zlodziei.
Jaka husaria? Husaria VeA Ci? Byłem , ale mnie tak nie bili Z kilku sojów Jak Ciebie. Może to podchodzić pod gnębienie. Można o Tobie wiele rzeczy powiedzieć, ale przeciwnikiem dobrym jesteś ;)
 
elkomediant ty jeszcze grasz w grepo powinni ci tak dupsko skopac aby odechciało ci sie grac ,sam sobie smrodu narobiłeś a teraz płaczesz że ci apka nie zadziałała oj ty biedaku hahaah
 
elkomediant ty jeszcze grasz w grepo powinni ci tak dupsko skopac aby odechciało ci sie grac ,sam sobie smrodu narobiłeś a teraz płaczesz że ci apka nie zadziałała oj ty biedaku hahaah
Hehe, tyle atakow ze nie miala prawa zadzialac, wydaje mi sie ze zmieszaly sie dwa swiaty ze soba.
smiley_emoticons_afraid.gif
 
Do góry