Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22509

Guest
no na Ukraine to sie pchaja drzwiami i oknami, po ten socjal pewnie
 
A co to ma za znaczenie, jeśli się chce, to nawet z telefonu, można normalnie napisać. Od lewaków wyzywasz,a nie potrafisz napisać poprawnie nazwy swojego kraju. W KRLD byłaby ściana lub gilotyna xd
 

DeletedUser30346

Guest
WODA2003 ~ Z FONA PISZE
smiley_emoticons_flucht2.gif

Ukradles?
 

DeletedUser30057

Guest
Z czym kłamie nie prawdą jest to że Impossible Project , Mocne Strong i ktoś jeszcze latał z defem do was na okupki ? Czy nie prawdą jest że pierwsze wsparcia znajomych czy agresivu weszły powyżej godziny od ataków ? Co jest kłamstwem ?
to co napisałeś to jakiś byl shit ... czego ty nie rozumiesz ? .wy macie pomoc od 5 sojuszy minimum . imposible nam nie pomagało deffem bo sami mieli swoje problemy .a mocni strong to słupy taka jest prawda .przestań kłamać...
 

DeletedUser30057

Guest
jak to sie stało, że w imposible wylądowaliście. Chcieliście z nimi walczyć a poszliście do nich do soja
jeśli to pytanie jest do mnie to .kiepskiego masz informatora :p
Impossible project miałem na zielono ,a teraz na niebiesko .
zastanów się zanim coś napiszesz :p
 

DeletedUser30346

Guest
Mnie ciekawi kogo Exulor bedzie chcial teraz lac po tych szarakach bo jesli tylko mnie no to zapraszam :D
Umowmy sie na jakis termin i lecicie wszyscy na mnie, dla mnie to nowe doswiadczenie bo nie mialem takiej jazdy jeszcze tylko najwyzej latanie po 200 atakow lub na Idalium dobilo okolo 400 na liczniku.
 

DeletedUser20551

Guest
a kolega to jakaś gwiazdeczka grepo że mają wszyscy na ciebie lecieć, czy co?
 
Do góry