Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20551

Guest
Idealnie komponuje się to z Twoim nickiem na tym świecie ;)
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser30346

Guest
Woda dzieki za pw, ja juz dawno biremy zakolejkowalem, a ty?
Pewnie pierwsza kolejke podstawiles
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser26408

Guest
Vari nazwy miast piękne ;)

Szkoda, że szare :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11474

Guest
Jak to nie melle jest. ....Jacuś :p

:D dla uczczenia Zakochanego i Polish , albo na odwrót :p. Tak wiem wiem umie dobre robić synchro i tyle :D)


Polisha,to jeden z lepszych graczy ,grajacych czysto z ktorymi mialem przyjemnosc grac ...nie staraj sie odwracac uwagi od wlasnej osoby forumowiczow szkalujac Polish doga bo to bardzoo nie elegancko ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11474

Guest
czytaj ze zrozumieniem grepolisowy trolu ...smro9d ciagnie sie za toba ze swiata na swiat,z kazdego sojuszu w ktorym grales praktycznie nikt nie zagra z toba ponownie na nastepnym swiecie ...wszedzie zostawiasz po sobie specyficzny zapach czyt.smrod i to tu tak smierdzi ....nie pomoze ci niestety choinka zapachowa powieszona na laptopie ...
 

DeletedUser30346

Guest
czytaj ze zrozumieniem grepolisowy trolu ...smro9d ciagnie sie za toba ze swiata na swiat,z kazdego sojuszu w ktorym grales praktycznie nikt nie zagra z toba ponownie na nastepnym swiecie ...wszedzie zostawiasz po sobie specyficzny zapach czyt.smrod i to tu tak smierdzi ....nie pomoze ci niestety choinka zapachowa powieszona na laptopie ...
hehe nie denerwuj sie zbychu
 
woda ale ty cymbal jednak jestes ....odpimpaj sie od Polisha,to jeden z lepszych graczy ,grajacych czysto z ktorymi mialem przyjemnosc grac ...nie staraj sie odwracac uwagi od wlasnej osoby forumowiczow szkalujac Polish doga bo to bardzoo nie elegancko ...
Ja nie szkaluje. Napisalem tak poprostu. Polish bot czytaj polish dog . Juz mi przeciez na pv tlumaczyles jak gra polish i jak synchro na ts robil. Za pozno zsbierasz sie za czytanie :D:D. To juz posmiac sie nie mozna , bo sie spina tomaszek. Tlumaczyles mi jak gra polish i jak akcje robil i nie raz sluszales jak sie wkurzal bo mu nie weszlo wsparcie.
 
Do góry