Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30330

Guest
A co te dzieciaki moglyby rozszarpac, chyba bulke, pod warunkiem, ze bedzie swieza.
Cos tam sobie gaworza i jest pociesznie, do czasu oczywiscie, repertuar maja bardzo powtarzalny.

Zamknij się już, bo nie będzie co po tobie zbierać.
 

DeletedUser30582

Guest
Czesiek, a zdejmiesz maske gazowa?
Miales juz przysposobienie obronne, czy dopiero zaczynasz swoja odyseje kosmiczna z edukacja?
 

DeletedUser22713

Guest
Czesiek, a zdejmiesz maske gazowa?
Miales juz przysposobienie obronne, czy dopiero zaczynasz swoja odyseje kosmiczna z edukacja?
Czemu w każdym poście emanujesz wyższością, którą ma rzekomo powodować różnica wieku?
Nie żeby mnie interesowały wasze przepychanki, ale ciekawe zagadnienie
 

DeletedUser30582

Guest
Zle to odbierasz leszku, emanuje smiechem jedynie.
Pytanie pomocnicze, a ciebie na wprowadzaja w stan rozbawienia tego typu rozmowy z gownazeria.
Mnie tak.
 

DeletedUser23685

Guest
Bo każdy oprócz Ciebie się cieszy xd


A ja sie nie ciesze, bo chciałeś sie z nami bić, a uciekłeś, miał to być mój ostatni świat no ale John widzę, że ty usilnie chcesz iść za nami gdzie się da to wyjdę ci naprzeciw ;]

Na jesień jak ktoś będzie szedł i chciał sie bić z Johnym to może do mnie pisać to wbije sie ponawalać front, a nawet kilku dobrych frontowców mogę załatwić i jak ktoś bd chciał takiego nooba to może śmiało pisać

dokuczacz.gif
 
A ja sie nie ciesze, bo chciałeś sie z nami bić, a uciekłeś, miał to być mój ostatni świat no ale John widzę, że ty usilnie chcesz iść za nami gdzie się da to wyjdę ci naprzeciw ;]

Na jesień jak ktoś będzie szedł i chciał sie bić z Johnym to może do mnie pisać to wbije sie ponawalać front, a nawet kilku dobrych frontowców mogę załatwić i jak ktoś bd chciał takiego nooba to może śmiało pisać

dokuczacz.gif
Obiecuję Ci, że wskocze obok Ciebie :)
Na innym nicku i się pobawimy, Golda Ci nie starczy xd
 
#TrupaFantomu #motar2k

Jak wykradanie graczy z naszego sojuszu rozumiem bo sojusz z randomów to łatwo.
Jak szukanie graczy nie aktywnych lub mało aktywnych i atakowanie tylko takich rozumiem bo sojusz z randomów to łatwo.
Jak zawołanie moralowca na wyspę na którą wam wbijaliśmy rozumiem bo w sumie dlaczego by nie a typ i tak oberwał za multikulti
Jak twierdzenie w dalszym ciągu że jesteśmy bobami rozumiem.
Ale po tym jak się okazało że robimy lepsze synchro od was więc wbijacie mi klocka o 3 (słownie: trzeciej) rano aby nie było komu klinować. Nie rozumiem.

Kolega dalej uważa że macie lepsze synchro od nas? :D:confused:
 

DeletedUser22070

Guest
bambos daj mi twój nick w grze na priv, bo inaczej to my chyba tutaj nie pogadamy :)
 
Do góry