Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6946

Guest
To jeszcze mit z zeszłego eventu
smiley_emoticons_winken4.gif
Nie ma się czym chwalić, skoro wasze mity ciągle na zielonych łąkach się pasą (pewnie dlatego masz marne 93k w ataku i pewnie na zmysłach zrobione:)), takie z Was kozaki że do każdego o pakt wołacie...3 dni temu do Brygady??:) A na front wystawiacie piesków jak np śmieszna trupa która była bezsilna z Brygada i musiała sięgnąć po moralowca żeby wrócić na tory...Ale cóż:) Dalej gryźcie zieloną trawkę:))))
 
Nie ma się czym chwalić, skoro wasze mity ciągle na zielonych łąkach się pasą (pewnie dlatego masz marne 93k w ataku i pewnie na zmysłach zrobione:)), takie z Was kozaki że do każdego o pakt wołacie...3 dni temu do Brygady??:) A na front wystawiacie piesków jak np śmieszna trupa która była bezsilna z Brygada i musiała sięgnąć po moralowca żeby wrócić na tory...Ale cóż:) Dalej gryźcie zieloną trawkę:))))

Heh zabawny jesteś, a przypomnieć Ci jak Wy, RR i ZZ tłukliście nas we 3? Fajnie wtedy było? C'nie?
Fajnie było bić 20 graczy w 100 :V
Ale jak oddaje to nie jest już tak super, co? :oops:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23685

Guest
Heh zabawny jesteś, a przypomnieć Ci jak Wy, RR i ZZ tłukliście nas we 3? Fajnie wtedy było? C'nie?
Fajnie było bić 20 graczy w 100 :V
Ale jak oddaje to nie jest już tak super, co? :oops:

To jest pajac i tyle :) Poczekaj ile to sojuszy latało na nasze okupki w pewnym momencie?

ZZ
ZZ c.d
Brygada RR
Wredne Dziady
Valar
Nemezis
Komedia frontowa
Winds of War

Ten typ jest śmieszny, bo zarzuca zielankę podczas kiedy sam ją robi i to na 20 wtedy osobowy sojusz :) Mi by było głupio na twoim miejscu sie w ogóle odzywać w tej kwestii, bo pisaliście po wszystkich sojuszach z największych zadupii :)

A bezsilni to byli grajki Brygad na przykład adrzej zrobił bardzo dobrego klina 1 sek przed klocka, a mimo to mógł na ostatnie 15 minut tylko patrzeć, bo był bezsilny i to nie był klocek moralowy :) Chciałbym ciebie leszczu na froncie zobaczyć, bo skoro mowa o pieskach to w grze nie bardzo cie widze za to na FO szczekasz najbardziej
 

DeletedUser6946

Guest
To jest pajac i tyle :) Poczekaj ile to sojuszy latało na nasze okupki w pewnym momencie?

ZZ
ZZ c.
Brygada RR
Wredne Dziady
Valar
Nemezis
Komedia frontowa
Winds of War

Ten typ jest śmieszny, bo zarzuca zielankę podczas kiedy sam ją robi i to na 20 wtedy osobowy sojusz :) Mi by było głupio na twoim miejscu sie w ogóle odzywać w tej kwestii, bo pisaliście po wszystkich sojuszach z największych zadupii :)

A bezsilni to byli grajki Brygad na przykład adrzej zrobił bardzo dobrego klina 1 sek przed klocka, a mimo to mógł na ostatnie 15 minut tylko patrzeć, bo był bezsilny i to nie był klocek moralowy :) Chciałbym ciebie leszczu na froncie zobaczyć, bo skoro mowa o pieskach to w grze nie bardzo cie widze za to na FO szczekasz najbardziej


No nie będę pisał kto komu włazi:)
Ma forum szczekam najbardziej ?? nie rozsmieszaj mnie :) To Ty dzieciaku masz chyba najgorsza opinie na grepolis i próbujesz się dowartosciowac "madrymi" wpisami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30781

Guest
Jadą po tobie Azir na tym FO, a ty nic.

W sumie nic nie mam tam do dzialan TRUPY bo to normalna sprawa ze w kilkadziesiat osob nie dadza rady na setke graczy, ale smieszy mnie kwestia wielkich wojownikow EXULORA, ktory ma doswiadczednie i wykorzystuje paktujac ze wszystkimi jak przyjdzie dobra okazja.
Przeciez ta gra polega na walce, a ten dąży za wszelka cene by wygrac ten swiat i nie ma nawet godnosci by go uczciwie zagrac.
ROZUMIEM jeden paktowicz na caly serwer i potem sie polaczyc pod cudaki, ale az kilku?
LUDZIE wy z nimi nie bedziecie cudakow budowac bo oni to zrobia i wy nic z tego nie dostaniecie.

TAKIE PYTANIE: Z KIM EXU NIE CHCIAL PAKTOWAC?
smiley_emoticons_lol.gif

Z Samym sobą
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30781

Guest
Raczej mówionego "pona" , bo nawet na zielono nie bylismy
No, ale czy to ma znaczenie?
Gościu macie tyle PONów jak i Paktow ze to tragedia.
Mi chodzi o caly sens waszej gry.
WODA prawda jest taka, ze ty na froncie takim jak ja bylem to bys odpadl o wiele wiele wczesniej.
Ja mialem minimum klocka dziennie na siebie celowanego.
Ty do konca serwera bedziesz zbieral tyle pw co ja zrobilem w 2miesiace.
 
Ja na froncie z Tobą tam nie byłem. I fakt jesteś bardzo dobrym graczem.
Ale teraz Ty możesz być ze mną na froncie ;)
I trzeba ognie/hydry robić . Bo w każdym mieście biremy i biremy robione. 2 offy tylko trafiłem
 
Nie ma się czym chwalić, skoro wasze mity ciągle na zielonych łąkach się pasą (pewnie dlatego masz marne 93k w ataku i pewnie na zmysłach zrobione:)), takie z Was kozaki że do każdego o pakt wołacie...3 dni temu do Brygady??:) A na front wystawiacie piesków jak np śmieszna trupa która była bezsilna z Brygada i musiała sięgnąć po moralowca żeby wrócić na tory...Ale cóż:) Dalej gryźcie zieloną trawkę:))))
W sumie nie wiem Co napisać, bo theodorus z Azirem Cie podsumowali. Jak coś to gracz mający 6 miast koło was, Wam miasta zabiera. Własnie wziął kolejne. A Wy nic. Na 3 sojusze 80 -100 paczek ogni nie macie ?
smiley_emoticons_panik4.gif
Takie śmianie się , że haha wy na zielonych łąkach jesteście. A jak klocka dostajecie ( od gracza wysuniętego ) to nie potraficie się w 3 soje zmobilizować i odbić okupki gdzie wy macie 1,5h ogniami a my 3h z deffem
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser6946

Guest
W sumie nie wiem Co napisać, bo theodorus z Azirem Cie podsumowali. Jak coś to gracz mający 6 miast koło was, Wam miasta zabiera. Własnie wziął kolejne. A Wy nic. Na 3 sojusze 80 -100 paczek ogni nie macie ?
smiley_emoticons_panik4.gif
Takie śmianie się , że haha wy na zielonych łąkach jesteście. A jak klocka dostajecie ( od gracza wysuniętego ) to nie potraficie się w 3 soje zmobilizować i odbić okupki gdzie wy macie 1,5h ogniami a my 3h z deffem


I Ile z tego zrobiles ????
Najsłabsze psy najgłośniej szczekają...
Wasz krecik wam doniósł ile mamy ogni i ze szykujemy się na 8 i przez noc złodzieje wam doslaly ponad 20k birem przy waszych 10k:) Także nie ma się czym chwalić :)
 

DeletedUser26353

Guest
Dzieki Adas i nawzajem :)
Ja tez zycze Wam wesolych i smacznego jajeczka :)
A wszystkim pozostalym wiecej spokoju i rezerwy ;)
 

DeletedUser23685

Guest
I Ile z tego zrobiles ????
Najsłabsze psy najgłośniej szczekają...
Wasz krecik wam doniósł ile mamy ogni i ze szykujemy się na 8 i przez noc złodzieje wam doslaly ponad 20k birem przy waszych 10k:) Także nie ma się czym chwalić :)

Jaki ty jesteś tępy tego ustawa nie przewidywała, nasze 10k?

7k było na synchro i widziałeś ruchomy więc przestań..., złodzieje nam dosłali birem- ok, ale 10k to miałem ja z anivią i zebraliśmy 20k, a złodzieje nam pomogli i przed 8 dosłali swoje 10k i potem jeszcze między atakami i tam nwm ile tego było, bo nie liczyłem

YVoqWij.png


Owszem najsłabsze psy najgłośniej szczekają dlatego ciebie słychać tutaj najgłośniej, a co do dowartościowania się to chyba ty go tutaj szukasz i płaczesz "Ojej jacy oni niedobrzy moralowca wprowadzili i złodzieje im pomagają"
beczy.gif
, podać ci chusteczke?
girl_cry5.gif


Jak wy odbijacie w kilka jak nie kilkanaście sojuszy to jest ok? :) Weź proszę cie, a na powyższym screenie pokazuje ci ile moich birem tam stało sam dałem przed 8 ponad 5k i dozłociłem 2 paczki, które weszły w trakcie okupki już to masz już 6k ode mnie+ drugie tyle od Anivi i już masz ponad 10k od 2 graczy

Tak więc zamknij już się, bo dla mnie to proste boli cie to, że my przejmujemy miasta i role się odwróciły szukasz wymówek i wylewasz swój płacz na forum]


Masz jakieś lepsze wpisy oprócz kłamstw, rzucania mięsem i nawijania makaronu na uszy, którymi chcesz sie tutaj podzielić abym mógł je rozwiać i zrobić z ciebie debila? A nie sorry do tego 2-go nie potrzebna ci moja pomoc :) Nie będzie trzeba nawet robić "Mądrych wpisów" wystarczy poczytać te twoje wypociny z uśmiechem na ustach :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry