Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
I kto to mówi....pierwszy Botowiec na Tebach + twój mentor Tomaszek, boty się urwały to i poszliście szybko ze świata i zgasła błyskotliwa kariera podpierana masowo botami :)
Artur , jeszcze na retimno jak nie miałem z Tobą styczności pomyślałem ,ze dobry grajek jesteś i w dobrym sojuszu grasz. Na Tebach od samego początku byliśmy obok siebie , przegraliście ze złotem Tomka i aktywnością całego sojuszu. Botów nigdy nie używaliśmy , to ,ze Ty niczego nie nauczyłeś się po tylu latach gry , nawet tępego klikania to współczuję , oskarżaj nas dalej.
Jeśli spotkamy się jeszcze na jakimś świecie to zgłoś się do nas , damy Ci instrukcje jak budować miasta :)
"Boty się urwały" - ciekawa plotka się rozeszła , pewnie nie Ty jeden tak twierdzisz , ale co poradzę , kiedyś filmik skleję przy jakiejś akcji , może to pomoże ? :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20551

Guest
nie wiedziałem że teraz strategia opiera się na budowaniu miast a nie ich podbijaniu
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Artur , jeszcze na retimno jak nie miałem z Tobą styczności pomyślałem ,ze dobry grajek jesteś i w dobrym sojuszu grasz. Na Tebach od samego początku byliśmy obok siebie , przegraliście ze złotem Tomka i aktywnością całego sojuszu. Botów nigdy nie używaliśmy , to ,ze Ty niczego nie nauczyłeś się po tylu latach gry , nawet tępego klikania to współczuję , oskarżaj nas dalej.
Jeśli spotkamy się jeszcze na jakimś świecie to zgłoś się do nas , damy Ci instrukcje jak budować miasta :)
"Boty się urwały" - ciekawa plotka się rozeszła , pewnie nie Ty jeden tak twierdzisz , ale co poradzę , kiedyś filmik skleję przy jakiejś akcji , może to pomoże ? :)
Ja sie zglaszam topowy bob. Moze pod takim nickiem wbije ;) ;) Filmik dobra mysl. Cichy i oszczep zrobili filmiki z akcji swoich synchro. Oszczep tutaj na FO dal (widzialem tam pod tematrm wpisy twoje , polisha nawet turgana :D )
 
:D Okienko polecen juz nie dziala :/ Na ts mozna przyjsc pogac . Synchro nauczycie tak jak zlotrgo z nalesnikiem ;)
Tak sie składa ,że Złoty i naleśnik synchro mieli dobre zanim się poznaliśmy :)
I nic innego nie robimy niż inni , oszczep stworzył poradnik na tym forum , wystarczy przeczytać :)
 

DeletedUser9983

Guest
Co się podziało z napompowanymi do granic możliwości bufonami pod sztandarem "No Name".. A tacy byli pewni, tacy wielcy..
 
Do góry