Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
Nie podoba mi sie ta nowa aktualizacja :V Teraz to już ona przesądziła, że to ostatni mój świat będzie, bo to już staje sie powoli upierdliwe jak oni wszystko utrudniają
 

DeletedUser26894

Guest
Aktualizacja anty komediante sie przyda wreszcie noob swojego wojska o siebie nie rozbije
 

DeletedUser18813

Guest
Woda, woda ! Gdzie jest woda !? Wyszczekany taki a dzisiaj wiochę stracił, czemu się tym z nami tutaj na forum nie dzielisz
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser30781

Guest
Aktualizacja anty komediante sie przyda wreszcie noob swojego wojska o siebie nie rozbije
Odezwal sie ktory zarobil 1mln na moim wojsku na TEBACH.
Na DYME rozbilem na sobie jedna paczke ogni i 3 deffy i tylko tyle, a ze ty nie umiesz pw nabijac to juz nie moj problem :)
Ja sie nie boje atakowac wroga tak jak niektorzy.
Oj i uwierz jak bede chcial to i tak rozbije wojsko po aktualizacji bo sie z kims umowie, a znajomych takich znam
smiley_emoticons_lol.gif


FLY TO TWOJ KUMPEL EXU DOSTAL okolo 600k pw na rozbijaniu woja bo klekal by to dostac i za trupami wolal oszukac Grzesia i sie mu podlizac.

Woda, woda ! Gdzie jest woda !? Wyszczekany taki a dzisiaj wiochę stracił, czemu się tym z nami tutaj na forum nie dzielisz
smiley_emoticons_freu-dance.gif
W kiblu goli wasa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kurde ale dymy. Nawet Aleks wbil . Like dla ciebie :) Ide po piciu i czytam :) Adasko jak oceniasz nowa aktualizacje ? Na +czy na -. Szczerze pewien sposob to jest, ale ludzie i tak znajda sposob by obejsc. Teraz zamiast pochodow to igrzyska i festyny.
 
Ostatnia edycja:
Woda, woda ! Gdzie jest woda !? Wyszczekany taki a dzisiaj wiochę stracił, czemu się tym z nami tutaj na forum nie dzielisz
Maszyna sama sie nie zaprojektuje. Robie cos by Twoje 4litery siedzace przed gra mialy cieplo i bys nie zamarzl w domu ;) ;) ;)
Z jakiej miesciny jestes ? Laskowic ? Kartuz ? . TO nie ty zabrales wioche nawet Cie na froncie nie widze ;) Cieszysz sie ze ktos mi 1wioske zabral wysunieta . Przyplyn tu do nas na front. Pomoz kostkowi poliki postawic. A nie na zapleczu jestes. Wiem.... dobra odleglosc do klepania festynow ;) ;) ;)
chyba wielkiej koalicji nie poszła obstawa moralowca bo okupacja zaraz padnie
jeszcze 2kolony dostal ;) I troche deffa u geralta stracili jeszcze ;) ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry