Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30330

Guest
No wiesz zawsze można wyciąć tylko momenty "strzałów" tak jak oszczep.
 

DeletedUser23053

Guest
przecież w grze widać kiedy jest synchro a kiedy synchro z wspomaganiem
 

DeletedUser27799

Guest
Synchro było dziś robione matole :) Ciesz się że daleko jesteś to bym Ci pokazał :) Sojusz istniał tyle bo poszliśmy do mularda grać bo taką propozycje dał :) a nam na rękę to było na ten moment ;D
 

DeletedUser30057

Guest
Dla osób które myślą że gracze z Przymusowych Wakacji jadą na bocie :)
OD 2,30 sobie odpalcie bo na poczatku nic sie nie dzieje :D
Każdy z nas robi tak samo synchro :)
Potwierdzam Złoty potrafi zrobić dobre synchro
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser30057

Guest
a co w tym trudnego używając plannera? synchro bez plannera to sztuka :p
przy skryptach, plannerze to dziecko zrobi synchro, ale nooby zawsze będą płakać o bota:p to żałosny lament cieci którzy zamiast spróbować sami, to wolą krzyczeć bot!
Jak zwykle znajdzie się ktoś by oceniać moje wpisy ...
smiley_emoticons_bravo2.gif
Nie Przechwalaj się .Co za różnica czy z plenerem czy bez ? planner nie wysyła za ciebie woja na synchro... dobre synchor to i tak metoda prób i poprawek .i trochę szczęścia . po za tym samo synchro nawet najlepszemu graczowi nic nie da jak masz dobrego przeciwnika ,zawsze można rozbić okupke i nawet snchro nie pomoże .

Moim zdanie jednostka to jakiś procent sukcesu w Grepo ,Zgrany zespół to decyduje o wygranej .
Sam to sobie możesz pograć dla zabawy
smiley_emoticons_grepolove.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27908

Guest
Żadna to gra w 60 osobowym stadzie.A szczególnie gdy w takim stadzie są jeszcze pikselowi "wodzowie".Którzy wiedzą jak trzeba grać,opaktować a jak to nie pomaga to zapikać na śmierć bo przejąć się nie da. Grałem już w kilku osobowym sojuszu,wyklucza to posiadanie w sojuszu ameb umysłowych buractwa i chamstwa . Jak zabierasz takiemu stadu miasta to zły jesteś bo zlocisz bo bota masz. Bo nie ostrzegłeś jak będziesz atakował i nie poczekałeś jak ktoś będzie przy komputerze. A gdy znudzi Ci się zabawa w wstawanie na idiotyczne fejki i się wyszarzysz,bo co udowodnić miałeś to udowodniłeś a szkoda czasu to wtedy takowy "wódz" ogłasza swój sukces taktyczny i moralny
 

DeletedUser23685

Guest
Żadna to gra w 60 osobowym stadzie.A szczególnie gdy w takim stadzie są jeszcze pikselowi "wodzowie".Którzy wiedzą jak trzeba grać,opaktować a jak to nie pomaga to zapikać na śmierć bo przejąć się nie da. Grałem już w kilku osobowym sojuszu,wyklucza to posiadanie w sojuszu ameb umysłowych buractwa i chamstwa . Jak zabierasz takiemu stadu miasta to zły jesteś bo zlocisz bo bota masz. Bo nie ostrzegłeś jak będziesz atakował i nie poczekałeś jak ktoś będzie przy komputerze. A gdy znudzi Ci się zabawa w wstawanie na idiotyczne fejki i się wyszarzysz,bo co udowodnić miałeś to udowodniłeś a szkoda czasu to wtedy takowy "wódz" ogłasza swój sukces taktyczny i moralny

Polać temu panu :)
 

DeletedUser27908

Guest
Iblis Ty się w żadnym sojuszu nie nadajesz do grania ;) Miałeś Kaczątka na Lindosie rozjebałeś sojusz :) Byłeś w Lamach na Theby dostałeś klocka i jebłeś szaraki :D
Nie mam zamiaru się tłumaczyć bo po co (; ? Dobrze że Przymusowe urlopy były takim znamienitym sojuszem. A wybitny gracz Złote Dziecię przodował w grze na moralach,oczywiście w żadnym wypadku się nie ukrywał. Tak to jest jak nalesniczek jest od gry a ty od kłapania ozorkiem .
 

DeletedUser27908

Guest
Nadaje sie w kazdym calu, rozumie nietypowe poczucie humoru, gra bardzo dobrze, jedyna wada to nadmierna sklonnosc do pogaduszek o trzeciej nad ranem.
Ostatnio piłem whisky a mleko jako zapojka. Mówie Ci,jak nie próbowałeś to niebo w gębie.W sumie to sąsiad nauczył bo mam nowego Ivana, pyszne pielmieni robi a do tego jeszcze kwaśna rynkowo śmietana.Grepolisowy szrot zaś jedyne czym się raczy to delirka umysłową jakiegoś spasionego pryszczola który wysyła po 5 ogni nocą
 
Do góry