Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Ciężko mi jest się z 7 latkiem dogadać, po za tym czemu mam twojego zakłamanego głosu słuchać ? Przecież to nie przyjemne dla uszu.
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
Co racja, to racja.
 

DeletedUser30763

Guest
Uwaga złodzieje planują akcje na mnie. Hahahahaaaaa dawać te kolony xD Woda ty siedź cicho zajmij się sojuszem, bo jak Exu wróci to sojuszu nie będzie. Hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Uwaga złodzieje planują akcje na mnie. Hahahahaaaaa dawać te kolony xD Woda ty siedź cicho zajmij się sojuszem, bo jak Exu wróci to sojuszu nie będzie. Hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa
smiley_emoticons_auslachen2.gif
ty skup sie na swoim. Znam odbijanie kolonów ogniami i mitem . Ale Dawno nie widziałem odbijania kolona offem i eryniami na łodziach zwykłych
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser30017

Guest
Ciężko mi jest się z 7 latkiem dogadać, po za tym czemu mam twojego zakłamanego głosu słuchać ? Przecież to nie przyjemne dla uszu.
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
Myślę, że właśnie z 7- latkiem byś się doskonale dogadał, patrząc na to, że poziomem inteligencji jesteście niezwykle zbliżeni. Albo z comendante. Z drugiej strony miałem tą wątpliwą przyjemność rozmawiać z tobą dwukrotnie, z czego ani razu nie użyłem umiejętności wpuszczania w maliny. W ogóle - po co miałbym się śmiać z chorych ludzi?
 

DeletedUser11474

Guest
Ktoś z Prośków mówił , że gra
Wracając do Dym . To Zrobiłem Impaską ładną niespodziankę
smiley_emoticons_freu-dance.gif
.Suprice MF
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Pije by odstresować
smiley_emoticons_drunk.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
Teraz Mita stracą
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
A my PW dostaniemy
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
jak mowil to klamal ..;0000 tomaszek nie gra i raczej juz nie zamierza ;0
 
Do góry