Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Co tam słupy :p
Fo padło jak kolony
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser31183

Guest
Woda ty propsie,nie kozacz tak bo znowu dostaniesz ponad godzinne kolony;D
 

DeletedUser31183

Guest
Skoro wiesz że nie masz czasu to nie ma co się na front pchać ;/
 
Czasem siła wyższa. Nie zawsze możesz zareagować. A czasem Ci apka nie zawyje tylko dopiero po 3-5 atakach. I mówi się trudno . To tylko gra zabawy. Niektórzy stracą 5 wiosek i już szare walą
 

DeletedUser28174

Guest
napisał ziomuś który ma 4 miasta bo nie umie nic podbić
smiley_emoticons_lol.gif

na byllis też ma 4 miasta jak coś bo nie umie podbijać, na cuda Izanami też wchodzi 4 miastami i wszędzie jest słupem jak coś, kurde szkoda że na nim nie rozbijają wojska i nie dają czyścić sojusznicy którzy kończą :/
 
Wiesz kto to tzw ,,moralowiec'' ?
Zabunkrowany słup co kozaczy , że wbił kolona do nieaktywnego
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

Też pójde na morale . Zostawie se 2 bunkry . Bedę o 3ciej latał i próbował wbić kolona a potem jak wrogowie będą latac po nas to będę płakał , że kolegom z sojuszu spać nie daja ;) Taka to 2licowość u was.
wszędzie jest słupem jak coś, kurde szkoda że na nim nie rozbijają wojska i nie dają czyścić sojusznicy którzy kończą :/

Bo dają PW weronice
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
. Bo sobie zmysły odpaliła.
Robicie to samo a do nas Macie ból .
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser28174

Guest
Znajdź rapek na mnie że ja na kimkolwiek z naszego sojuszu celowo rozbiłem paczke defa to nawet przyznam że cie szanuje xD

a gdzie widzisz u kosy bunkry? :D
 

DeletedUser20551

Guest
Wiesz kto to tzw ,,moralowiec'' ?
słup który udaje że umie grać?
wejdzie na konto raz na 3 dni, gdzie ma obstawione wioski połową soja, bo przecież nie ma z czego sam się zabunkrować, hmm no klasa
smiley_emoticons_bravo2.gif

Wercia wstaw Ty kolona, pobawmy sie w odbijanie, bo przecież o to w tej grze chodzi... a nie, przecież aktywnym nie dasz rady
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Wercia wstaw Ty kolona, pobawmy sie w odbijanie, bo przecież o to w tej grze chodzi... a nie, przecież aktywnym nie dasz rady
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Weronika podbija miasta od Kosiarza. Najpierw bierze moralowiec nieaktywnym a potem ona od niego . O teraz mi sie przypomniało. Ja wbiłem do matimorfozy kolona co leciał 2 i pół H . Kolon poszedł o 19 a wszedł o 21:35. Gościu był cały czas na grze. I było odbijanie
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
I dobra zabawa ;)
 
słup który udaje że umie grać?
wejdzie na konto raz na 3 dni, gdzie ma obstawione wioski połową soja, bo przecież nie ma z czego sam się zabunkrować, hmm no klasa
smiley_emoticons_bravo2.gif

Wercia wstaw Ty kolona, pobawmy sie w odbijanie, bo przecież o to w tej grze chodzi... a nie, przecież aktywnym nie dasz rady
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Fajnie wiedzieć że kosiarz ma bunkry w miastach. Tak aktywnemu nie dam rady:) wszystkim aktywnym wcześniej mówię żeby przez 1 h się nie logowali bo będę lecieć do nich kolonem i o dziwo się słuchają ^^
 
A Ty wodzio masz jakiegoś fioła na moim punkcie? Wczoraj czarowałeś nazwami miast, pózniej żebym weszła na ts do złodziei ^^
Powiedz lepiej kto mi nabijał pw ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry