Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31183

Guest
słup który udaje że umie grać?
wejdzie na konto raz na 3 dni, gdzie ma obstawione wioski połową soja, bo przecież nie ma z czego sam się zabunkrować, hmm no klasa
smiley_emoticons_bravo2.gif

Wercia wstaw Ty kolona, pobawmy sie w odbijanie, bo przecież o to w tej grze chodzi... a nie, przecież aktywnym nie dasz rady
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Bunkry? A to przypadkiem nie ty i wasz zlotnikowy moralowiec robiliście na mnie akcje,które wam kompletnie nie wyszły?,bo raczej akcji na bunkier z moralami się nie robi,chyba że się myle;/
 

DeletedUser20551

Guest
jaki złotnik? złoto było moje i to całe 200szt, więc ciężko kogoś nazywać złotnikiem jak wydaje 200 szt złota:D
akcja? to chyba nie wiesz jak wygląda akcja... a no tak, z 4 miastami ciężko zrobić akcję:)
chłopcze gdybym miał morale 100 na tobie, dawno zakończyłbyś przygodę na tym świecie... w zasadzie źle napisałem, ty i tak praktycznie nie istniejesz:)
 

DeletedUser31183

Guest
Nie istnieje tak?;D,zabrałem wam tyle miast że nie pamiętam już ile:),[CENZURA];),aa straszy to se możesz [CENZURA] bo na mnie to wrażenia jakoś nie robi ;/,myślisz że tylko na tym świecie grałem że nie wiem jak akcja wygląda proszę cię lepiej już nic nie pisz ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A Ty wodzio masz jakiegoś fioła na moim punkcie? Wczoraj czarowałeś nazwami miast, pózniej żebym weszła na ts do złodziei ^^
Powiedz lepiej kto mi nabijał pw ?
Kto ma fioła na czyim punkcie to wystarczy spojrzeć na Wasze nazwy miast
smiley_emoticons_grin.gif
Ale wiesz w nocy to
smiley_emoticons_sleep.gif
smiley_emoticons_sleep.gif

Achtung zaczynamy festiwal fejków
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
Walkę z Prosiakami 2.0 czas zacząć . Sprawdzające fejki/ atak . Jak ktoś nie da straży to wołany moralowiec. 1 front i kozakowanie. Asica Tobie to się serio dziwę. Śmiałaś się z Ich sposobu gry i z tego , że już do tego przywykłaś a tutaj Robicie to samo
smiley_emoticons_bravo2.gif


Tolek Uwazaj , bo obudzisz Lwa. W nocy bedzie cie 2-3h sprawdzał , aż ci kolona wbije :) Bo jak ktoś jest to akcja nie idzie ;)
 

DeletedUser23967

Guest
ty dostawałeś w biały dzień bo o 11 w tym godzinę stały bez obstawy bo tą minimum godzinę mieliśmy tam wsparciami ale wolałeś wypisywanie na priva ze konczysz grę i alarmy dzień wcześniej wyłączyłeś to o jakiej nocy piszesz? wy tez w nocy latacie i to jakiś ewenement w skali światowej atak w nocnym na grepo nie jest a sam zacząłeś te durne zabawy moralowcami i latałeś po nocach więc nie rozumiem twoich wypocin znowu

p.s. wybacz ze nie będę dalej dyskutowac ale muszę dogonić tolka w ilosci miast przejętych wewnętrznie :p
 
ty dostawałeś w biały dzień bo o 11 w tym godzinę stały bez obstawy bo tą minimum godzinę mieliśmy tam wsparciami ale wolałeś wypisywanie na priva ze konczysz grę i alarmy dzień wcześniej wyłączyłeś to o jakiej nocy piszesz?
Na Tebach ??? Czy tutaj. Nowa alternatywna historia jest tworzona :)
Nigdy tutaj alarmu nie wyłączyłem / co najwyżej zmieniałem. 1h ze wsparciami ??? Pełno waszych miast w koło do 10-20min michała i matimorfozy ( On ma dużo deffa ) . Głupoty gadasz kobieto. Twoje opowieści są zabawne ;)
 
Nie wyłączyłem , alarmu . Nie było mnie na grze i tyle. To super masz się czym poszczycić. Wbić komuś kolona jak kogoś nie ma. ( Wiadomo, że na tym polega nie ma cie, jest okazja podbijają ) I te 2 miasta były na waszych wyspach . Z matimorfoza , co ma deffa i michałem co ma ognie , ale deffa też tam wtedy miał.
Nie wiem Co ma na Celu to Twoje pisanie , że dostałem kolona w środku Dnia. To ma być hańba, poniżenie, wielka ujma??? Kto nie dostał kolona w dzień niech pierwszy rzuci kamień .
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23967

Guest
szybko sobie przypomniałeś bo już ci miałam pamięć odświeżyć
smiley_emoticons_biggrin.gif
każdy był w dzień co stał
 
mam screny z waszych nazw miast . Więc jak przeglądałem to mi sie przypomniało . Dla weroniki :)

Asica odświeżanie pamięci .
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Sprzedane cudaki przez wojtasa na Troi? Exu co dostał baty na kalidonie i retimno ?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23967

Guest
nawet się potrolować nie da ;/ tolek oć pogadać bo szybko wymiękłeś wczoraj :p

idę sobie, jak coś ciekawego będzie pisane to mnie zawołajcie jak się woda spoci od tych linków co mu wyskakują i szybko kończy wtedy :p
 
nawet się potrolować nie da ;/ tolek oć pogadać bo szybko wymiękłeś wczoraj :p

idę sobie, jak coś ciekawego będzie pisane to mnie zawołajcie jak się woda spoci od tych linków co mu wyskakują i szybko kończy wtedy :p
ja nie wymieknę. Na tebach 200 stron było :D w 1 konwersacji a było ich kilka ;)
 

DeletedUser23967

Guest
na pewno nie ze mną jak ty po 2 dniach odpisywałeś ^^ to już pilipek zdążył obspamić privami pół sojuszu u nas zanim ty jednego naskrobałeś ;D 200 stron to i tak mało jak na 6 miesięcy gry ^^ z tomaszkiem się dobrze spami :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pamiętam jak o 6 rano w Autobusie będąc Pisałem. Ale czasem były 2-3 dni przerwy.
A poranne konwersacje z Tobą umilały fejki Avivy
 

DeletedUser23967

Guest
jedna avivka na 20 tłuków to za mało :p takich 50 avivek i serwer by żył :p a nie co ktoś atak widzi to od razu priv żeby nie atakowac bo pszenica zwiędnie w zagrodzie jak alarm zawyje i zbioru nie będzie
smiley_emoticons_hust.gif
 
Fajnie wiedzieć że kosiarz ma bunkry w miastach. Tak aktywnemu nie dam rady:) wszystkim aktywnym wcześniej mówię żeby przez 1 h się nie logowali bo będę lecieć do nich kolonem i o dziwo się słuchają ^^
1k birem na moralach 50 to już taki bunkierek zwłaszcza jak polecimy tymi 6 pakami ogni to dojdzie 2k birem i bedzie bunkier
Nie wiem kogo chce oszukać , albo "komu zaimponować, ale na mnie takie twardzielskie teksty nie działają" -W3DG(K)
 

DeletedUser31183

Guest
Mam te 800* birem tylko w jednym miescie gdzie jestem sam na wyspie,bo jakbym dostał synchro tam nie wiem czy bym się obronił z resztą ty chyba wiesz o tym najlepiej nie?:D,lepiej cofnij te 1,5 k birem z "Mecz Oglądam",gdzie jest waszych w okolicy pełno,chyba ze boisz się ze łatwo klocka zarobisz:D
 
Do góry