Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Do szkoły wróć bo czytać i liczyć nie umiesz
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
Z weroniką do klasy pochodzisz :p A w rejonie to więcej jest waszych miast a wyspa jest prawie wasza . Kłamstwo ma krótkie nogi :)
 

DeletedUser23967

Guest
zabrakło stałek u ciebie bo u Exa stoi wszystko? :p

P.S. Fixiu nie kiś ogni :D
 

DeletedUser23967

Guest
Dlatego ściągnąłeś Masteresa na moralowca :p tez go mamy na wyspie ale to widocznie tylko ze względów estetycznych?
 

DeletedUser23967

Guest
ejj z tym nie pikaniem nie kłamczuszkuj xd dla ułatwienia było w ogniówki xd
 

DeletedUser23967

Guest
dobra wodziu, ciekawośc mnie zżarła, czy jak to wybijemy na zmysłach to dacie nam później 20k do zjechania też na zmysłach ale wiochy będziecie miec puste? :p to tak odnośnie twojego dosmradzania się do kosiarza kto ma większe stałki na czerwonych :)

3ja65hqctgfj.jpg
 
dacie nam później 20k do zjechania też na zmysłach ale wiochy będziecie miec puste? :p
Tam Twoja wiocha od dawna stoi pusta . Dawno kolona nie było
smiley_emoticons_lol.gif

gdzie 20k ?
A tak to nie wiem 800 i szybkie dosłanie do 3k czyli ok 30 paczek kontra 13k gdzie trzeba 30-50 zależy jakich i co.
Bo wiesz trzeba mieć czym lecieć , a wasi " nowi członkowie " mają paczki takie, że ło. I byscie potrzebowali 500 takich paczek by to rozbić
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23967

Guest
nie bądź prosiak i dla jacka też trochę birem na tej samej wyspie poprosimy żeby mu przykro nie było że wioskę obok kiśnie tyle birem :p od czego zależy ilość na stałce u was? :D

9gkvxh5jv73e.jpg
 
A co ty taka Ciekawska ?
Pogadajmy na PV jeśli chcesz tak bardzo
smiley_emoticons_winken4.gif

Jeśli myslisz, że stałkak zależy od pozycji w soju .... to nie .
 

DeletedUser23967

Guest
dobra sama się domyśliłam :) od kierunku wiatru :p w tym mieście na wyspie wyżej ma za mało wsparć i 0 birem to też trzeba dołożyć :p tak z 15k :p zobaczymy czy rekord z Teb w stałce pobije :p

miłej nocki :)
 
Poleciałam tam gdzie były najlepsze pw:) A ty czemu nie pomożesz koledze ? też ma kolona, wstawionego ładną akcją na żywca :)
To niezła akcja na żywca .
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Moralowy kolon ( jacek ma 45 ja 64)
smiley_emoticons_wallbash.gif
Na żywca to kolon stoi u was i 0 poleceń
smiley_emoticons_oh-no2.gif


to tak odnośnie twojego dosmradzania się do kosiarza kto ma większe stałki na czerwonych :)
Teraz mi się przed chwilą przypomniało, że przez te wasze stałki i "bunkry " i "kopalnie PW" to straciłaś swojego podopiecznego co przeniósł się na zapupie sobie popykać dalej
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
Asica odświeżenie pamięci :p
 

DeletedUser23967

Guest
pokaż stałki u nas bo może nikt się nie chwali atakami od was bo ma 11k birem w porcie :p

P.S. fajni ci 18 miastowi moralowcy po zmianach w morale :D ale 2 miasta chapnał wewnętrznie to ma 20 sztuk i morale 100% :p takie te zmiany jakby ich wcale nie było :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No to takich mamy moralówców , ze ich nie mamy. U nas Ci co zaczynali poóźniej byli moralowcami , ale szybko z nich schodzili, bo to nie ma zabawy . U nas są Ambitni i fajni ludziska ;)
 
Do góry