Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9349

Guest
No nie naumiesz bo nawet poprawnie nie potrafisz napisać. Słowniczek się kłania dziewczynko. :D:D:D:D:D
 
Te 3k birem były pod urlop kochany :)
Mówisz o metodzie na 1 harpie pochwal się pomykającym 1 rydwanem na moje miasta których już nie mam :(
Kochany idziemy w dobrym kierunku
smiley_emoticons_grin.gif

Mówiłem o okupacji u Ganikusa
 
Aż mi się przypomniała historia pewnych 2 osób które sie nie lubiły. I tez zaczęło się od słów: "Prosze pana Kochanego" . A teraz działają na wspólnej lini "frontu"
To, że nie odpowiem na Twoje pytanie nie znaczy , że masz rację. To nie miejsce na Takie tematy.
 
Aż mi się przypomniała historia pewnych 2 osób które sie nie lubiły. I tez zaczęło się od słów: "Prosze pana Kochanego" . A teraz działają na wspólnej lini "frontu"
To, że nie odpowiem na Twoje pytanie nie znaczy , że masz rację. To nie miejsce na Takie tematy.
Masz na myśli miłosne historie Moniczki?
Oczywiście tylko ty masz prawo pisać na FO bajeczki xd nie zaprzeczyłeś więc to prawda
 
Kolego Werki. Ranking już dawno Stracił na znaczeniu. Jak dla Ciebie ranking to odniesienie umięjetności gracza to taki Antares co miał 20 miast , tyle co ja , to cienias???
Idź wyjdź z soja i porozwalaj Wojska o werkę i na odwrót. To będziecie mieli sloty na wewnętrzne. Wojownik co rozwala o kimś wojska , bo o Siebie już nie można. U nas jak jest rozbiórka to rozwalane jest na kimś wojsko. Ale my się z tym nie kryjemy i nie chwalimy i nie obrażamy innych , że są słabi i sa pajacami , bo mają mniej miast. Staty o niczym nie świadczą.
 

DeletedUser9349

Guest
Vercia usilnie próbuje mnie sprowokować, ale biedactwu się nie uda. Więc dalej zostanie niezaspokojona i pozostanie w swojej niewiedzy. :D:D:D:D:D
 

DeletedUser28174

Guest
Woda ale ja mam 3/5 pkt na ataku więc średnio jeśli chodzi ci o to rozwalanie, plus ja celowo wychodze raz dziennie z sojuszu, wera mi napisze idź stąd to wychodzę, to że zaraz wrócę to znaczy że rozbijamy wojska? Tobie by nawet rozbijanie nie pomogło, zresztą tak jest że jak się mądrością i umiejętnościami nie grzeszy to się mordą kłapie u ciebie idealnie to widać :) a ciebie można ocenić akurat, punkty masz adekwatną do umiejętności, czyli nikłe :) A Antaresa do siebie nie porównuj [CENZURA - obraźliwe]:)

A tobie Karol powiem podobnie do Werki, odpadow nie zbieramy :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30017

Guest
Woda ale ja mam 3/5 pkt na ataku więc średnio jeśli chodzi ci o to rozwalanie, plus ja celowo wychodze raz dziennie z sojuszu, wera mi napisze idź stąd to wychodzę, to że zaraz wrócę to znaczy że rozbijamy wojska? Tobie by nawet rozbijanie nie pomogło, zresztą tak jest że jak się mądrością i umiejętnościami nie grzeszy to się mordą kłapie u ciebie idealnie to widać :) a ciebie można ocenić akurat, punkty masz adekwatną do umiejętności, czyli nikłe :) A Antaresa do siebie nie porównuj bo co ma złoto do zwykłego śmiecia :)

A tobie Karol powiem podobnie do Werki, odpadow nie zbieramy :))
no woda nie jest odpadem, ewentualnie mógłby być zanieczyszczony, czy jest - nie wiem. ale oferta aktualna. chociaż mogę w sumie sprzedać za dwie kozy i dzban mleka
 
Do góry