Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Drewno do kominka się kupuje a nie zbiera . I kupuje sie kilka lat w przód , bo drewno musi schnąć . Bo jest coś takiego jak wilgoć higroskopijna i im wieksza wilgoć, % zawartość wody w drewnie, tym gorzej sie spala. Woda jest dlatego ,ze drzewo cały czas piło, pobierało i magazynowało wodę.
 
Widzę ze ladnie sie tam bawicie rodzinnie za 500+, takim jak ty to zycie to ratuje.
Nie pisz lepiej juz nic na tym FO bo jesien przyjdzie a ty drewna z lasu nie nazbierasz na zime.
odezwała się inwestycja , która okazała się kompletnym niewypałem , minimalną rekompensatą dla poszkodowanych rodziców to te marne 500 zł
 
Opanuj weronikę kamil lepiej. Bo jej odwala." Baba bez....."
Fejki niczym laxia 2.0
Od prosiaków i tomaszka codziennie miałem po 300 ataków na liczniku cały czas. Ty kamil tez zresztą .
A nie siedziałem na zapupiu i sie cieszyłem , że na 21 kiedy siedze w domu w łózeczku przed lapkiem leci na mnie z kolonem jakis słup dominikus
 

DeletedUser18813

Guest
I taki dramat będzie jak na jesień puszczą szybki świat ze starym systemem
patologia 500+
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Mati czy nawet tutaj "Totalna Opozycja" musi nawiązywać do tematów politycznych ? Nie potraficie wytrzymać i tak wam ciężko ? Bo mi nie cieszę się z takich zmian (nie wszystkich). Największym "patolem" który korzysta z tego programu jesteś właśnie ty Mateusz, pozdrawiam
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 
A skąd takie stwierdzenie ,że ja korzystam ?
Fakt nie powinienem nawiązywać do tych tematów , ale jak czytam wpisy gimbazy którzy od starych się obrażają , a potem przybijają sobie pione to jakoś z niczym innym nie mogę sobie tego skojarzyć jak z patologią , a jak patologia to 500+ też musi być.

Po za tym woda masz zero honoru - jakiś czas temu pewien dzieciak wyzywał Cię od różnych , a teraz sztama
To jest po prostu nie do pojęcia jak tacy debile za parę lat jak będą musieli zadbać o swoje życie sami bez pomocy mamuśki. Gdzie taki chłam odnajdzie się w urzędzie załatwiając jakieś sprawy , zapraszając kobietę do restauracji czy na rozmowie kwalifikacyjnej ?
Tak wiem , zaraz zacytuje mnie jakiś baran o których wspomniałem wyżej , napiszę coś głupiego i będzie łapał łapki w górę od reszty kretynów :)

Pozdrawiam :)
No i co sie tak denerwujesz?
Patologia kojarzy się tobie z 500+ bo ja doswiadczyles?

Osmieszasz sie, ludzie ktorzy korzystaja z 500+ są patologiczni?

Nie znasz moich relacji z wodą, wiec nie powinienes sie udzielac w tej kwesti.
Ty jak pokazujesz swoje CV lub list motywacyjny to tez tak wstawiasz przecinki?
Bo moze dlatego kojarzy sie tobie patologia z 500+ bo pracy nie umiesz znalezc
 
Widzę przez 2 tygodnie Cisza na FO. FO pustki po tym jak werka szaraki walneła :/
Zakochany Mateuszu. Proszę przeczytać jeszcze raz dialog o pewnym programie społecznym a szczególnie moje wypowiedzi z perspektywy osoby, co nie wtóruje ani to Tobie ani ellowi.
 
;)

Dobre dymy się dzieją.
Jako sojusz główny rekrutacją wszystkich byle tylko był nick zajmuje się nasza akademia
Złodzieje Czasu

Jeśli czujesz, że akurat Twojego miasta brakuje wśród najlepszych - spróbuj, na pewno warto!

Dyplomata i główny rekrutant: eXulor. "...więc chodź pomaluj mój świat, na zielono i na niebiesko"

Kolor czerwony jest zakazany w naszej Osadzie Dyme. Dlatego by nie wzbudzać gniewu Tych o Których Nie Mówimy wystrzegamy się wszelkich odcieni tego koloru.

Celem naszej koalicji jest pomalowanie całego serwera na zielono i skupienie całej społeczności Grepo wokół najzdolniejszego Dowódcy Młodego Pokolenia - Najmiłosierniejszego eXulor.zwanego Najdostojniejszym Zielonym Źbłem Trawy.

Krążą legendy, że w dzieciństwie młody Exu wędrując od miasta do miasta gdy poszukiwał kompanów do gry w piłkę zobaczył pewne opuszczone boisko. Wyschnięta trawa tak zasmuciła Naszego Najdostojniejszego Wodza, że za sprawę honoru postawił sobie, że nie pozwoli by kiedykolwiek łąka nie była zielona. Od tamtej pory Nasz Najchwalebniejszy Wódz nadal wędruje ze swą świtą od łąki do łąki i dba by nie zabrakło "zieloności" - to sprawia, że czuje się wyjątkowy!

Kolor czerwony wzbudza lęki, gracze mają nerwice natręctw, cierpią na bezsenność. Dołączając do nas masz pewność, że nasza gra nastawiona jest na pokój i spokój przez cały czas!

Pamiętaj - wszystko co ważne jest w Tobie. Wszystkie lęki to Twoja głowa! Sam jesteś swoim największym wrogiem! Z nami nic złego Cię nie spotka

Można też liczyć na atrakcje:

Koordynacją działań ds złomowania wojska celem obniżenia stresu w opaktowanych sojuszach zajmują się nasi specjaliści wyłonieni w konkursie na największą ilość wyjścia z sojuszu w ciągu 6 miesięcy:
Why.So.Serious.?
Na Ciebie lece
Moniksoniks
jasiu485


Jeśli wyszedłeś z sojuszu mniej niż 40 razy nie zawracaj im gitary chyba ze masz coś do rozbicia!

Koordynator od zmasowanych akcji fejkowych:
woda2003

Na zdjęciu głównym - Nasz Najchwalebniejszy Wódz i Jego Paź Lecący Nań podczas codziennego trudu!

Dołącz do nas - niech kolor ZIELONY opanuje ten świat!

Pamiętaj - z nami ten Świat to Twój Świat, a Szanowna Dyrekcja jedynie czuwa nad Twoim bezpieczeństwem!


.
PS fajnie że WSS tylko 4 razy wyszedł z soja jak była Akcja Okupacja ;)
A na zdjęciu jest facet i kobieta . To rozumiem , że tym Paziem jesteś Ty Asica :)
 
Napisali prawde, ale z drugiej strony nie umia prowadzic dyplomacji bo jakby potrafili to moze bylaby wyrownana walka.
Exulor jest lepszym strategiem to i wygra świat.
 

DeletedUser31509

Guest
Ej, śmieszne to trochę. Z perspektywy osoby, która o koronę nie grała. Pamiętam taki moment, jak byłem w iksach i z top6, cztery soje miałem na czerwono :) a Nas było 6 osób (3 aktywne). Rozumiem, że jak się przegrało, to się szuka przyczyny ale bez przesady. Złomowanie? Popatrzcie na punkty u Was :) porównajcie Własne. A świat (moim zdaniem) ustawiła, Akcja Palik i to jak kilka aktywnych osób, po tej akcji, przesuneło front. Prawda jest taka, że nie potrafiliście się dogadać między Sobą i w całej tej Waszej Koalicji po prostu "nie klikneło" :) a w ZZ i ZC od początku było kilka osób, króre grały, żeby cudaki postawić.
 

DeletedUser31086

Guest
Jeesus Woda co Ty palisz…. tez chce!!!
Slupom tez podeslij cos dobrego, nie badz samolub! Ale na moj wzglad to nie trawa byla wyschnieta… tylko krysztaly mu sie mienily...


;)

Dobre dymy się dzieją.
Jako sojusz główny rekrutacją wszystkich byle tylko był nick zajmuje się nasza akademia
Złodzieje Czasu

Jeśli czujesz, że akurat Twojego miasta brakuje wśród najlepszych - spróbuj, na pewno warto!

Dyplomata i główny rekrutant: eXulor. "...więc chodź pomaluj mój świat, na zielono i na niebiesko"

Kolor czerwony jest zakazany w naszej Osadzie Dyme. Dlatego by nie wzbudzać gniewu Tych o Których Nie Mówimy wystrzegamy się wszelkich odcieni tego koloru.

Celem naszej koalicji jest pomalowanie całego serwera na zielono i skupienie całej społeczności Grepo wokół najzdolniejszego Dowódcy Młodego Pokolenia - Najmiłosierniejszego eXulor.zwanego Najdostojniejszym Zielonym Źbłem Trawy.

Krążą legendy, że w dzieciństwie młody Exu wędrując od miasta do miasta gdy poszukiwał kompanów do gry w piłkę zobaczył pewne opuszczone boisko. Wyschnięta trawa tak zasmuciła Naszego Najdostojniejszego Wodza, że za sprawę honoru postawił sobie, że nie pozwoli by kiedykolwiek łąka nie była zielona. Od tamtej pory Nasz Najchwalebniejszy Wódz nadal wędruje ze swą świtą od łąki do łąki i dba by nie zabrakło "zieloności" - to sprawia, że czuje się wyjątkowy!

Kolor czerwony wzbudza lęki, gracze mają nerwice natręctw, cierpią na bezsenność. Dołączając do nas masz pewność, że nasza gra nastawiona jest na pokój i spokój przez cały czas!

Pamiętaj - wszystko co ważne jest w Tobie. Wszystkie lęki to Twoja głowa! Sam jesteś swoim największym wrogiem! Z nami nic złego Cię nie spotka

Można też liczyć na atrakcje:

Koordynacją działań ds złomowania wojska celem obniżenia stresu w opaktowanych sojuszach zajmują się nasi specjaliści wyłonieni w konkursie na największą ilość wyjścia z sojuszu w ciągu 6 miesięcy:
Why.So.Serious.?
Na Ciebie lece
Moniksoniks
jasiu485


Jeśli wyszedłeś z sojuszu mniej niż 40 razy nie zawracaj im gitary chyba ze masz coś do rozbicia!

Koordynator od zmasowanych akcji fejkowych:
woda2003

Na zdjęciu głównym - Nasz Najchwalebniejszy Wódz i Jego Paź Lecący Nań podczas codziennego trudu!

Dołącz do nas - niech kolor ZIELONY opanuje ten świat!

Pamiętaj - z nami ten Świat to Twój Świat, a Szanowna Dyrekcja jedynie czuwa nad Twoim bezpieczeństwem!


.
PS fajnie że WSS tylko 4 razy wyszedł z soja jak była Akcja Okupacja ;)
A na zdjęciu jest facet i kobieta . To rozumiem , że tym Paziem jesteś Ty Asica :)
 
Do góry