Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja nie ukrywam swojego nicku w przeciwieństwie do Ciebie, ale skoro brak Ci jaj to skrywaj się dalej pod płaszczykiem fikcyjnej płci i fikcyjnego życia, czekam zatem na Twoje wojsko w moim mieście ;) dzbany wina i najlepsze dziewki już przygotowane ;*
smiley_emoticons_panik4.gif
Uwielbiam Cię za te nerwowe i pełne testosteronu wpisy :) to takie słodkie:) raczej to Ty mi wyglądasz na męszczyznę w momentach jak tak piszesz agresywnie i stanowczo - no i za to Tobie jaj nie brakuje wojowniczko. Wino sobie podaruj bo masz na pewno niedobre, a jeżeli chodzi o to drugie co napisałaś to poprosze jednak o zdrowego-pięknego faceta :) no a jak nie posiadasz takowego u siebie to w ostateczności możesz być Ty :) :)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Uwielbiam Cię za te nerwowe i pełne testosteronu wpisy :) to takie słodkie:) raczej to Ty mi wyglądasz na męszczyznę w momentach jak tak piszesz agresywnie i stanowczo - no i za to Tobie jaj nie brakuje wojowniczko. Wino sobie podaruj bo masz na pewno niedobre, a jeżeli chodzi o to drugie co napisałaś to poprosze jednak o zdrowego-pięknego faceta :) no a jak nie posiadasz takowego u siebie to w ostateczności możesz być Ty :) :)

Wiedziałem że pod tym nickiem ukrywa się się ktoś :cool::cool::cool::cool::cool:
Bo juz zaczyna się KOZACZENIE a taka milutka była .... :D
A może to Gloruś :D?:cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wiedziałem że pod tym nickiem ukrywa się się ktoś :cool::cool::cool::cool::cool:
Bo juz zaczyna się KOZACZENIE a taka milutka była .... :D
A może to Gloruś :D?:cool::cool::cool::cool:

Od Was się nauczyłam takiego stylu i formy pisania bo inaczej widzę, że tutaj się nie da :)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Od Was się nauczyłam takiego stylu i formy pisania bo inaczej widzę, że tutaj się nie da :)

Weź nie ściemniaj... przyszłaś na forum wypisywałaś o swoim życiu priv itd i udawałaś słodką idiotkę...
Trolli to nie brakuje tu na forum. :cool::cool::cool::cool::cool:
a teraz nagle się zrobiłaś Pyskata kozaczyna i uwierzyłaś/eś w swoje możliwości

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A Ty pod jakim nickiem się kryjesz? :)

Nie gram Redzia na nowym systemie niestety.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jak Ty mnie znasz :) i jak mnie rozgryzłeś :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Robson piętno Gloriana ciąży również nad Tobą :D
Ja mam tyle dobrze, że szłam tam do świętego :)

Ups...
Teraz widzę, że to nie party...

Tak więc, co tam słychować na tym pięknym szybkim świecie?
Tak obserwuję i obserwuję i sporo ludzików się ukrywa :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ja lepiej nie bede się przyznawał, za kim tam poszedłem, więc skłamię.... grałem tam bo przyciągnęła mnie sława gloriana, wolałem jego od manka i pewnie temu teraz maniek mnie nie lubi
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie ma co wspominać starych dziejów.

Pykacie już na swoim upragnionym światku?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wiesz, że Ciebie bym nie tknęła (za duże ryzyko, że oddasz :p).

Ja na chwilkę tylko i jestem w jakimś sojuszu daleko od czołówki.
Ale fajnie jest, spoko ludziki :)
 
Do góry