Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja tam farbowana to wiesz... nadal grzeczna jestem.
Ale Ty pewnie naturalnie wredna jesteś :D

Edit: Chodziło mi o kolor włosów oczywiście :p
 

DeletedUser24592

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

I jak tu się bronić: 02.11.15 godz 23:46 przejęte miasto przez przeciwnika, następnego dnia dostaję atak 50 mant z tego samego miasta :)
Albo 3 pełne offy z tego samego miasta (rozbite całe wracały po kilku godzinach). Trochę komedia.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

I jak tu się bronić: 02.11.15 godz 23:46 przejęte miasto przez przeciwnika, następnego dnia dostaję atak 50 mant z tego samego miasta :)
Trochę komedia.

rozumiem Ciebie doskonale - sam tak robie :)

event niestety :( jestem przeciwnikiem tego ale używam. A jak piszę w temacie eventu że to porażak to jedyna osoba która sie wypowiada nie ma zielonego pojęcia o grze i piszę że fajnie bo może sobie rektutowac jednostki - czemu nie wpisujecie swojego sprzeciwu choc by tam?
 

DeletedUser24592

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Da to coś?
Na polskim forum mało ludzi jest aktywnych, a udziela się w tamtym temacie jeszcze mniej.
Innych for nie śledzę, ale według mnie kupno tego złota dla niemca czy anglika nie jest aż takim problemem - tam więcej ludzi kupuje, więc mniej narzeka na eventy (takie są moje domysły)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

oczywiście że da

zawsze lepiej pisac co nam nie pasuje niż siedziec cicho bo potem będą myśleli zę wyszystko jest ok

dla tego zachęcam czym więcej skarg będzie tym lepiej
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Potwierdzam, event to zło.
Nawet taki nobek ja ja ma manty, co się mało kiedy zdarza :D

Ale chodziło o to, że mają strasznie niedobry przelicznik w deffie.
640 łuków (np. przeciwko mantom) robi się 8h.
A takie manty 48 szt. w 4h, czyli w czasie 8h można se ich zrobić 96 (tak wiem, do jednego miasta się nie zmieszczą), chodzi mi o przelicznik.
Czyli jak zwykle agresorzy mają łatwiej, a my deffowcy mamy w plecy ;/

A to tylko jeden taki przykład.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ale to już nie chodzi o to co lepsze a co groszę

chodzi o to że głupotą jest że można kupic pake manty czyli coś co robił bym miesiące a tu kupuje za trochę golda i 5h

Ja teraz obecnie jak zdobywam wioskę od razu robie sobie ognie i pake mant

potem robie pare buntów i robie kilka kolonów
na końcu przejmuje no już łatwiej się
|Ciach|
nie da

a nikt nie widzi problemu i wszyscy siedza cicho a INNO zaciera ręcę bo kasa wpada


szybko świat zamyka się przed czasem żeby nowy otworzyc i odpalic event i znowu żeby kase sobie nabic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24592

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No właśnie o tym gadam. Lata parę paczek mant i ogni z miast świeżo przejętych, szybciej się robi mityki niż deffa. Chyba lepszą odpowiedzią na ataki uchodzców byłyby kliny biremami i odpowiedź bunt za bunt.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No tu się z Tobą zgodzę, chociaż ja ani jednych ogni nie zrobiła z eventu i tylko troszkę mant.

Ale przy takim dostępie do mityków, nie wyrabiam z deffem.
Miasteczko 3000 punktów buduję deffa przez 12h po czym wlecą mi ataki po kolei, erynie z katasami, harpie i manty i wszystko się idzie pierdzielić za przeproszeniem, gdzie normalnie skasowanie porządnego deffa na murku 25 to sztuka. A tu latają latawcami na mur 25 i zerują wojo. To jest chore.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No właśnie o tym gadam. Lata parę paczek mant i ogni z miast świeżo przejętych, szybciej się robi mityki niż deffa. Chyba lepszą odpowiedzią na ataki uchodzców byłyby kliny biremami i odpowiedź bunt za bunt.

akurat uchodźców lubie i ich lepiej nie bic a jak już to dawac wioski.

Ale Inno za to bardzo nie lubie

co do wojska są potrzebne i biremy i ląd - ale na pake mant potrzeba murek w maksie i sporawo lądu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Zgadzam się z Wami. Chociaż chyba tu o mnie mowa. Wczoraj przed bonusem wziąłem miasto. Dziś postawiłem sobie z rana zagrodę 60 mant i wbiłem na wyspie 10 buntów. Nie ma szans na obronę przeciwko czemuś takiemu. Na prawdę wolałbym nie mieć takiej możliwości i grać normalnie. Ale skoro jest taka możliwość to skorzystałem.
 

DeletedUser24592

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Tak, pisałem o Tobie. I też w podobny sposób wbiłem Ci bunt przed chwilą (z małym failem), tylko że było to normalnym offem. Mam to gdzieś i też już odpalam te bonusy z eventu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dziwię się, że tak późno. Wszyscy latają już na tych bonusach od ładnych kilku dni.
 

DeletedUser24592

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Bo mnie to nie bawi. No ale jak patrzę co się dzieje na forum i na te raporty, to chyba nie mam wyboru. Cały czas grałem tylko na kilku zarządcach i co ? Szare miejsce gdzieś w środku tabeli
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Z eventów raczej inno nie zrezygnuje, ale może w końcu pomyślą nad zrównoważeniem offa do deffa ;/

Zapis z dzisiejszego dnia - to jest naprawdę chore ;/

View attachment 6061
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

sis co z tym wojem 700B prawie 2k defa ladu teraz widamo skad masz te sloty o ktorych tak pisalas
lol2ug.png
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Oj narzekacie tak na te eventy a tu jeden z drugim i trzecim podkreśla jak to kupuje sobie wojsko.
Czego Wy oczekujecie skoro sami to nakręcacie. :D
Inno to nie instytucja charytatywna jak mają zysk to opłaca im się robić kolejne "ulepszenia". Zysku nie będzie to i eventy znikną.

Dopóki będziecie w nieograniczonym zakresie korzystać z tych dobrodziejstw to będą je coraz bardziej wymyślne wprowadzać.
Więc skargi na FO nie pomogą jeżeli brak jest zdrowego rozsądku wśród większości graczy, którzy kupują jak szaleni dodatkowe składniki.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

sis co z tym wojem 700B prawie 2k defa ladu teraz widamo skad masz te sloty o ktorych tak pisalas
lol2ug.png

Hahaha tyle się rozpisałam i wywaliło mnie :)

Adrianku czekałam kiedy o to ktoś zapyta.
To biremy i deff od marcko jak kończył grę.
Musiałam dobić jednego slota, żeby mu wziąć 7 miast.
Pilna rozbiórka była.
Odlicz od moich punktów, czyli od 90 tyś.

A i mój szefuncio nowy o tym wiedział, bo mu o tym pisałam.
Nie nabijam sobie sztucznie punktów, jeśli o to Ci chodzi :)
 

DeletedUser24592

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nic nie kupuję, tylko wykorzystuję te co dostaję codziennie za aktywność
 
Do góry