Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Art teraz odgrywa mędrca. Stoją razem z Mańkiem na wzgórzu przy swojej pustelni i z dezaprobatą kiwają głowami. Za naszych czasów, pierdyliard serwerów temu, jak Grepo było Grepo a nie złotodajną maszynką, jak Sisi wymyślała konkursy, a Martusia nie była zdradzana podstępnie, jak o rękę, o każde słowo Redki w swoim kierunku Panowie się zabijali, jak Warior nie miał dzieci, jak Gmart sąsiadów, wtedy to były piękne czasy. Czasy winem i miodem płynące. A teraz.... teraz to już nikt Was tu nie potrzebuje. Teraz krwi potrzeba. Krwi i hejtu.



Udawać mądrego to też trzeba umieć
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Art teraz odgrywa mędrca. Stoją razem z Mańkiem na wzgórzu przy swojej pustelni i z dezaprobatą kiwają głowami. Za naszych czasów, pierdyliard serwerów temu, jak Grepo było Grepo a nie złotodajną maszynką, jak Sisi wymyślała konkursy, a Martusia nie była zdradzana podstępnie, jak o rękę, o każde słowo Redki w swoim kierunku Panowie się zabijali, jak Warior nie miał dzieci, jak Gmart sąsiadów, wtedy to były piękne czasy. Czasy winem i miodem płynące. A teraz.... teraz to już nikt Was tu nie potrzebuje. Teraz krwi potrzeba. Krwi i hejtu.
Haszek jedynie Ty tutaj odgrywasz mędrca -ja mam na ciebie wywalone a opinie i spostrzeżenie każdy ma prawo tutaj umieścić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Mięśniaku avatarski pamiętać musisz, że to jest forum dla Wszystkich, a nie tylko dla wąskiej grupy codziennych pisarczyków. Więc oznajmiam, że i ja mam prawo pisać oraz udzielać sie tutaj ile mi sie podoba oraz mam prawo wyrażać swoje poglądy tak jak tez robią to inni oraz Ci z tutejszego grona GrepoEmerytów ;)
Wy z regóły sie znacie i dlatego myslicie, że inni nie powinni tutaj pisać to o czym akurat uważają. Przykro mi ale tak nie jest ;)

hihi haha hehe - A CO TO ZA WYNALAZEK I KTO TO JEST ???? JA PATRZĘ-WIDZĘ I NIE WIERZĘ ...
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jest to tzw Troll :D
na początku wypisywała/ał bo nie wiem jak płci jest coś ala Grodzka....
że ma dziecko brat ją uczył i w ogóle urzekła mnie tego czegoś historia.
a teraz wali kozaka :D
to jakiś gracz co się ukrywa po prostu na FO i napina się jak plandeka na Żuku
 

DeletedUser25911

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Z tych tutaj miałem styczność z robsonem (umie grać , chociaż mimo dwojenia się i trojenia nie potrafił mi miasta zabrać).
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

smiley_emoticons_confusednew.gif
co gdzie jak i kiedy, jeżeli o mnie mowa

- - - Automatycznie połączono posty - - -

aa już wiem ktoś ty rorog aka Yokii
mówisz o tej jednej nieudanej próbie na kalidonie
więcej prób nie było, bo potem wsadziłeś do wszystkich miast po 600 szybkich z defem
ale fakt, raz udało ci się obronic, gratulacje 1:0 dla Ciebie
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Popróbujcie, nie da się pisać z samych dużych liter.

A S D F


Można to obejść spacjami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25683

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Złoto tu się pięknie zbiera. Będzie na premium na kalidonie :] Grałem na 2 światach przez chwilę z nowym systemem, wolę stary. Ale ten świat jest szybki, fajny, zarobkowy...
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

fakt, sprzedaje się nieźle. nie jestem tu dla złota, ale w 1 dzień zarobiłam 500 monet, sprzedając wyłacznie nadwyżki.
zawsze na premkę jest.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Haszek jedynie Ty tutaj odgrywasz mędrca -ja mam na ciebie wywalone a opinie i spostrzeżenie każdy ma prawo tutaj umieścić.
Gdybyś miał wywalone to byś nie odpowiadał na jego postrzeganie świata gier hehe
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Mija kolejny dzień bez ochrony...
Gdzie są Ci wszyscy wojownicy? Gdzie realizacja tych szumnych zapowiedzi? W Jaskini pusto Wam zostawiłem byście mieli lepszy podgląd sytuacji. Mam 100 birem ot co. Czekam i czekam na Was leśne dziadki...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

O jakich zapowiedziach mowa, bo chyba mi coś umknęło ;/
 
Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Mija kolejny dzień bez ochrony...
Gdzie są Ci wszyscy wojownicy? Gdzie realizacja tych szumnych zapowiedzi? W Jaskini pusto Wam zostawiłem byście mieli lepszy podgląd sytuacji. Mam 100 birem ot co. Czekam i czekam na Was leśne dziadki...

nie gram tutaj - ot z ciekawości lukam na nowe forum :)
ale nie za wcześnie na podboje itp - 5 dni ochronki - to mało kto ogarnął już podbój - na takie ekscesy - to jeszcze kilka dni trzeba poczekać
a..i lokalizacja - wiadomo swoje również robi
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

nie gram tutaj - ot z ciekawości lukam na nowe forum :)
ale nie za wcześnie na podboje itp - 5 dni ochronki - to mało kto ogarnął już podbój - na takie ekscesy - to jeszcze kilka dni trzeba poczekać
a..i lokalizacja - wiadomo swoje również robi

Cześć paskudo...
Ochrona była przez 3 dni.... Top 30 serwera ma już po 3 wioski :)

Jestem w centrum - każdy ma blisko. Bliżej środka się już nie dało. Napisałem do supportu aby zrobili mi wyspę na przecięciu greenwich i równika, ale nie chcieli...
 
Do góry