Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23779

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

wy tu walczycie?zróbcie jak na akcjum stolik i podzielcie sie koronami :)pogieło was by sie bić ?
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Haszek tak jak zawsze idź wypal kolejną lufę lajtowego polaczka.... :cool::cool::cool::cool:
:cool:Gdyby była ranga na FO dostał byś błazna roku :cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Masz zdecydowanie jakiś kłopot z tym typem używek. Wyjątkowo monotematyczny jesteś. Powiedział bym nawet - nudziarz. Widać żeś młody i jeszcze życia nie poznałeś. Haszek nie jest od haszu, tylko od Dominika, także pudło mój młodociany kurczaku.

Mam w zwyczaju nie prowadzić dialogów z graczami którzy nie grają na danym serwerze, bądź ukrywają się pod zmienionymi nickami. Także do póki nie weźmiesz tego co piszesz na klatę, do póki nie staniesz się prawdziwym facetem nie licz że dostąpisz zaszczytu konwersacji z tak zacną osobą jak ja.

doktorku i to jest ten moment, gdzie pewnie 99% czytających to forum zgadza się z tobą
szkoda, że tylko ten jeden raz :)

Może i 100 procent... Przecież jest jeden sposób by wytrącić mi argument do pisania w tym miejscu. Abym nie "kozaczył", nie wywyższał się, nie obrażał innych. Ten sposób to gra. Gra na serwerze Edessa. Szybko i po sprawie. Jedno miasto stracone i cały Haszkowy rezon szlag trafia. Nadal gram sam. Nie schroniłem się u nikogo, pomimo że namawiany do dziś jestem. Gram i czekam na tych wszystkich wojowników z FO.

Ja na przykład wiem, że mnie Haszek nie lubi..

Nie lubię rudych... Bardziej tylko nie lubię łysych... bo mogą być rudzi...
 

DeletedUser23986

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jak czytam to forum to śmiać mi się chce jesteście super i wasze spinki ciekawiej tu nic na tym całym świecie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Haszek tak jak zawsze idź wypal kolejną lufę lajtowego polaczka.... :cool::cool::cool::cool:
:cool:Gdyby była ranga na FO dostał byś błazna roku :cool::cool::cool::cool::cool::cool:


Hejtów nigdy nie lubiłam. Też na nie nigdy nie reagowałam- z prostego względu- hejtują osoby zakompleksione, które w ten czy inny sposób muszą sobie podnieść samoocenę, nie ma sensu się z nimi kłócić.

Nigdy wcześniej nie wypowiadałam się na forum, lecz te wszystkie Wasze wywody zmusiły mnie do tego.

Haszek to zaj*bisty gracz, nie mam mu nic do zarzucenia. Nie raz pokazał na ile go stać i na ile można na nim polegać. Możecie mieć różne zdania- ja znam go tylko z Pelli, nie wiem co było wcześniej. Jednakże należy szanować drugiego gracza. Takie osobiste wycieczki nie powinny mieć miejsca, nie wiem dlaczego support jeszcze tego nie usunął.

Pokażcie co potraficie w walce na nowym świecie, a nie na słowa- to nie ma żadnego znaczenia, wg przysłowia- psy szczekają, a karawana idzie dalej. ;>

Nowy świat dopiero się rozkręca. Zobaczymy kto tu jest tylko mocny w słowach
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif


Do zobaczenia
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Hejtów nigdy nie lubiłam.
to się chwali jak większość


Haszek to zaj*bisty gracz, nie mam mu nic do zarzucenia. Nie raz pokazał na ile go stać i na ile można na nim polegać.

No tak to na pewno go usprawiedliwia za jego zachowanie na forum :)


Jednakże należy szanować drugiego gracza.

No i tu jest klucz całej Twoje wypowiedzi. Nie ważne czy to Haszek czy Doktorek i czy to są świetni gracze czy nie. Ważne że chłopakom się pozmieniało coś i nie odróżniają ludzi od rzeczy. Obrażają wszystkich lub prawie wszystkich i dziwie się osobom które jeszcze je tu doceniają za niewiadomo co. Takie ich zachowania są po prostu niedopuszczalne.

a co do supportu - pewnie im są tacy użytkownicy potrzebni by rozruszać forum - ale jaką ceną?
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

to się chwali jak większość




No tak to na pewno go usprawiedliwia za jego zachowanie na forum :)




No i tu jest klucz całej Twoje wypowiedzi. Nie ważne czy to Haszek czy Doktorek i czy to są świetni gracze czy nie. Ważne że chłopakom się pozmieniało coś i nie odróżniają ludzi od rzeczy. Obrażają wszystkich lub prawie wszystkich i dziwie się osobom które jeszcze je tu doceniają za niewiadomo co. Takie ich zachowania są po prostu niedopuszczalne.

a co do supportu - pewnie im są tacy użytkownicy potrzebni by rozruszać forum - ale jaką ceną?


ojjj Manfred popatrz na siebie.... i innych.Nie zapominaj że to wirtualny świat a ty mnie oceniał będziesz
Mam ja Ci przytaczać co na Ciebie mówią ? albo na innych z OZ ? też ich uważasz za chorych?
Najpierw zacznij od siebie i swojego otoczenia później od innych więcej z wami nie dyskutuje
i udowodnie Ci że to mój ostatni post bo ja grepo i FO nie żyje.. jak Ty i inni.
wiec bez odbioru i bazgrolcie sobie dalej i podniecajcie się wzajemnie.
Właśnie jaka Cena Maniuś ??? Ile kosztuje ??? chyba wiesz o co chodzi?

Żegnam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ojjj Manfred popatrz na siebie.... i innych.Nie zapominaj że to wirtualny świat a ty mnie oceniał będziesz
Mam ja Ci przytaczać co na Ciebie mówią ? albo na innych z OZ ? też ich uważasz za chorych?
Najpierw zacznij od siebie i swojego otoczenia później od innych więcej z wami nie dyskutuje
i udowodnie Ci że to mój ostatni post bo ja grepo i FO nie żyje.. jak Ty i inni.
wiec bez odbioru i bazgrolcie sobie dalej i podniecajcie się wzajemnie.
Właśnie jaka Cena Maniuś ??? Ile kosztuje ??? chyba wiesz o co chodzi?

Żegnam

Doktorku nie obrażaj się! oceniam Ciebie tylko i wyłącznie po postach na forum i właśnie je oceniam a nie Ciebie jako człowieka czy gracza. Masz rację grałem z ludźmi co też się zachowywali podobnie na forum i nie tylko ale też tego nie tolerowałem.

zacznijcie zachowywać się normalnie jak przystało na ludzi a nie będą do was mieli inni pretensji.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To teraz będzie cisza na forum???
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To teraz będzie cisza na forum???

Tak :D strach cokolwiek napisać :p

Haszek to zaj*bisty gracz, nie mam mu nic do zarzucenia. Nie raz pokazał na ile go stać i na ile można na nim polegać. Możecie mieć różne zdania- ja znam go tylko z Pelli, nie wiem co było wcześniej. Jednakże należy szanować drugiego gracza. Takie osobiste wycieczki nie powinny mieć miejsca, nie wiem dlaczego support jeszcze tego nie usunął.

No widzisz, ja z nim nigdy nie grałam, ani przeciwko niemu. Szacunek? Osobiste wycieczki? No własnie support pokasował posty typu redka obiad ugotuj i kurze wytrzyj :) Ale oczywiście Ty go możesz dalej cenić, nikt Ci nie zabroni :)
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

co ta dyskusja o Haszku i jakimś doktorze ma do sytuacji na świecie Edessa? Jakie są koalicje, ktoś wie?
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Haszek i doktor są na tym świecie, więc jakby nie było mają wpływ na sytuację na nim :)
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Haszek i doktor są na tym świecie, więc jakby nie było mają wpływ na sytuację na nim :)

Ich wpływ (z całym szacunkiem), na sytuację na świecie jest minimalny, w przeciwieństwie do sytuacji na forum w tym temacie. Przywrócenie właściwych proporcji jest bardzo pożądane, o co usilnie proszę :).
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja słyszałem ,ze ostatnio uchodźcom zabrakło biremek
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To może Szanowny Modek wskaże, czyj wpływ na sytuacje na świecie jest na tyle duże, że można o tym rozmawiać na forum, i w jakiej proporcji?
Nie gram na tym serwerze, ale chętnie się dowiem kto się liczy na świecie według Moderatora, na który ze względu na parametry czekało wiele osób?
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To może Szanowny Modek wskaże, czyj wpływ na sytuacje na świecie jest na tyle duże, że można o tym rozmawiać na forum, i w jakiej proporcji?
Nie gram na tym serwerze, ale chętnie się dowiem kto się liczy na świecie według Moderatora, na który ze względu na parametry czekało wiele osób?

Pewnie mój
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To może Szanowny Modek wskaże, czyj wpływ na sytuacje na świecie jest na tyle duże, że można o tym rozmawiać na forum, i w jakiej proporcji?
Nie gram na tym serwerze, ale chętnie się dowiem kto się liczy na świecie według Moderatora, na który ze względu na parametry czekało wiele osób?

Zapraszam do gry na Edessie, tym bardziej jak Pan czekał na takie parametry.
Wszyscy gracze liczą się na Forum i w grze. Zainteresowani chetnie czytają wpisy, wnoszące cos do wiedzy o grze na danym świecie. Jednak ostatnio coraz więcej głosów wyraża dezaprobatę, co do prowokowania i kłótni w tym dziale. Administracja będzie temu zapobiegała.
 
Do góry