Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Mija kolejny dzień bez ochrony...
Gdzie są Ci wszyscy wojownicy? Gdzie realizacja tych szumnych zapowiedzi? W Jaskini pusto Wam zostawiłem byście mieli lepszy podgląd sytuacji. Mam 100 birem ot co. Czekam i czekam na Was leśne dziadki...

Haszku uważaj bo jeszcze jakaś młodzież grepolisowa Cię przejmie.. ;/
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Młodzieży oddam za darmo...
Czekam na tych z kółka różańcowego wzajemnej adoracji.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Znasz powiedzenie o krowie co dużo mruczy?

Nikt nie traktuje Cię poważnie a Twoje napinki na forum pozostają nie zauważone. Według Ciebie i tak powód Twojego końca na tym świecie będzie inny niż rzeczywisty...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A ja mam pytanie do Haszka. Co chcesz osiągnąć na tym świecie?
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Znasz powiedzenie o krowie co dużo mruczy?

Nikt nie traktuje Cię poważnie a Twoje napinki na forum pozostają nie zauważone. Według Ciebie i tak powód Twojego końca na tym świecie będzie inny niż rzeczywisty...

A to nie czasem bylo o krowie ktora duzo muczy?
smiley_emoticons_hecheln.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Tęczowy kolega chciał zabłysnąć, a wyszło jak wyszło. Niech lepiej przystrzyże bródkę, wyprasuje spodnie rurki i zawiąże crocsy to może mu się poprawi.

Haszek tak jak zawsze idź wypal kolejną lufę lajtowego polaczka.... :cool::cool::cool::cool:
:cool:Gdyby była ranga na FO dostał byś błazna roku :cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

doktorku i to jest ten moment, gdzie pewnie 99% czytających to forum zgadza się z tobą
szkoda, że tylko ten jeden raz :)

Robson ale wiesz że mnie to mało obchodzi... są osoby co mnie lubią są osoby co mnie nie lubią.... :cool::cool:
W twoim przypadku i innych tak samo jest są tacy co Ciebie i innych lubią a są tacy co nie ... no chyba że jesteś taki
fajny :cool::cool::cool: że wszyscy.
Ja nie zabiegam o względy innych i nie musisz się martwić o mnie bo zawsze mam z kim grać i nawet byś się tego nie spodziewał... :cool::cool::cool:
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Robson ale wiesz że mnie to mało obchodzi... są osoby co mnie lubią są osoby co mnie nie lubią.... :cool::cool:
W twoim przypadku i innych tak samo jest są tacy co Ciebie i innych lubią a są tacy co nie ... no chyba że jesteś taki
fajny :cool::cool::cool: że wszyscy.
Ja nie zabiegam o względy innych i nie musisz się martwić o mnie bo zawsze mam z kim grać i nawet byś się tego nie spodziewał... :cool::cool::cool:

Ja na przykład wiem, że mnie Haszek nie lubi.. tylko nie wiem czemu :p Jeszcze nic mu takiego strasznego nie zrobiłam :D

Ale pomysłowości to mu nie brakuje :) Wypowiadanie wojny za inny sojusz - mistrzostwo :) No i dzięki za selekcję przy rekrutacji - osoby podające hasło "haszek miszcz" od razu były odrzucane :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

oj ja nie wątpie doktorku
nie znam cię i tak tylko pozwoliłem sobie zażartować z tym 1 razem :)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja na przykład wiem, że mnie Haszek nie lubi.. tylko nie wiem czemu :p Jeszcze nic mu takiego strasznego nie zrobiłam :D

Ale pomysłowości to mu nie brakuje :) Wypowiadanie wojny za inny sojusz - mistrzostwo :) No i dzięki za selekcję przy rekrutacji - osoby podające hasło "haszek miszcz" od razu były odrzucane :D

Redzia nie wiem czy zauważyłaś ale on nikogo nie lubi ... każdemu docina i jak zapali lajtowego polaczka wtedy go fantazja ponosi :D przenosi się w antyczne czasy grepo myśli że jest nie pokonany i w ogóle wszystkie rozumy i umiejętności połknął
przypomina mi Glorka :D :cool::cool::cool::cool::cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

oj ja nie wątpie doktorku
nie znam cię i tak tylko pozwoliłem sobie zażartować z tym 1 razem :)

Jak tam Robson nowy świat :>??
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Haszek musi mieć niezłą bekę widząc jak bierzecie wszystko co napisze na poważnie.
Trzeba trochę ruszyć swoją inteligencję o ile się ją ma i pomyśleć :)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Haszek musi mieć niezłą bekę widząc jak bierzecie wszystko co napisze na poważnie.
Trzeba trochę ruszyć swoją inteligencję o ile się ją ma i pomyśleć :)

Ja go tak na poważnie biorę że na prawdę ^^
kiepski Haszek pali jak tak bzdury pisze :D
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Redzia nie wiem czy zauważyłaś ale on nikogo nie lubi ... każdemu docina i jak zapali lajtowego polaczka wtedy go fantazja ponosi :D przenosi się w antyczne czasy grepo myśli że jest nie pokonany i w ogóle wszystkie rozumy i umiejętności połknął
przypomina mi Glorka :D :cool::cool::cool::cool::cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Jak tam Robson nowy świat :>??

W odróżnieniu od glorka Haszek to zwykły troll
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ty tam nie filozofuj tylko czekam na Twoj nowy nick. Predzej czy pozniej sie dowiem, a wtedy przyjde po Ciebie :cool::cool::cool:
To sobie poczekasz, doktororuncio tylko farmazony na fo potrafi wypisywać, ze niby taki poinformowany, doświadczony itd a w grze cieniutko, oj cieniutko. Zresztą tacy tez są potrzebni, wiochy rozwijają w miarę rozsądnie, śmiało brać, opór niewielki będzie.
 
Do góry