Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Hmmm sam niewiem, niezdecydowany jestem. Ale jak masz jakas fajna, konkretna propozycje to czekam na pv :cool:
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie mam tu kolegow za duzo, wiec ciekawej propozycji tez nie :) Mysle ze wejde z jarasterasem i kolezanka na zywiol
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Coś ze mną nie tak, że raz widze posty a potem ich nie ma? :cool:
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Zuchwały Remar odpuścił grę po stracie dwóch miast.. Ale to raczej epizod nie każdego interesujący...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

nie wiem po co te spiny na poczatku servera. Wszyscy wiedza, ze sojki na topce rozpadna sie po miesiacu, chyba ze ktos poprowadzi taki sojek madrze... niestety tego madrze na grepo jak na lekarstwo :)
 

DeletedUser25997

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Chcialbym pogratulowac sojuszowi stare lamy akcji przeprowadzonej dniu wczorajszym mimo topienia jestem pelen uznania
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Chcialbym pogratulowac sojuszowi stare lamy akcji przeprowadzonej dniu wczorajszym mimo topienia jestem pelen uznania

Stare Lamy no widzę tam moich starych znajomych. I sojuszem rządzi moja ulubienica Hnoss.:)
Może coś z tego sojuszu ciekawego się urodzić.

Będę kibicował
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Stare Lamy no widzę tam moich starych znajomych. I sojuszem rządzi moja ulubienica Hnoss.:)
Może coś z tego sojuszu ciekawego się urodzić.

Będę kibicował

jak miło taki komplement przeczytać :)
Ale my jak zawsze spokojnie i tylko dla fanu

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Chcialbym pogratulowac sojuszowi stare lamy akcji przeprowadzonej dniu wczorajszym mimo topienia jestem pelen uznania
Mogę tylko odwzajemnić gratulacje obrona była wyborowa, lubię jak się przeciwnik broni
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

jak miło taki komplement przeczytać :)
Ale my jak zawsze spokojnie i tylko dla fanu

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Mogę tylko odwzajemnić gratulacje obrona była wyborowa, lubię jak się przeciwnik broni

jak na wojowniczkę przystało jak zwykle z wdziękiem i z gracją. Takich gracz nam więcej potrzeba.

A co do fanu to pewnie jak większość. M też do fanu - zniszczyć wszystkich i panować nad światem haha żarcik
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

jak na wojowniczkę przystało jak zwykle z wdziękiem i z gracją. Takich gracz nam więcej potrzeba.

A co do fanu to pewnie jak większość. M też do fanu - zniszczyć wszystkich i panować nad światem haha żarcik

oj tam oj tam, Lama ze mnie nie wojowniczka,
znasz nas przecież, my pacyfiści jesteśmy, uczynni, opiekuńczy staramy się też być
smiley_emoticons_lol.gif

i że wiek pozwolił na doczekanie takiego serwera musiałam tu być, po nim to juz tylko grepo emerytura bo nic ciekawszego nie będzie
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ktoś musiał sie przeciwstawić faszystom i ich mowie nienawiści...Postanowiłem bronić biednych uchodźców...
smiley_emoticons_star-wars-yoda1-gruen.gif
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Kaza haha znowu nowy nick ale ty kombinujesz:)
 
Do góry