Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

święte słowa Maniuś ...
Ale powiem Ci tak szczerze.... że kliny na nowym dużo łatwiej robić niż na starym
Mniej wymagający przeciwnicy, gorsze synchro , a później zdziwienie i oskarżenie że BOTY hehe
Oczywiście mówię to tylko i wyłącznie na obserwacji i niestety nowy system nie dla mnie bo wole murki 0 i sam się bronić.

łołoło.. chwila chwila.. bo czegoś tu nie rozumiem :D wczesniej była mowa, ze na starym łatwiej się bronić, bo mozna i offem i deffem, a teraz wychodzi, ze na nowym to prościzna.. powiedz to guardianom.. podobno 27 wioch stracili :D Nie przypominam sobie, zeby na retimno na tym etapie gry padało jednemu sojuszowi tyle miast w ciągu 1 dnia..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

łołoło.. chwila chwila.. bo czegoś tu nie rozumiem :D wczesniej była mowa, ze na starym łatwiej się bronić, bo mozna i offem i deffem, a teraz wychodzi, ze na nowym to prościzna.. powiedz to guardianom.. podobno 27 wioch stracili :D Nie przypominam sobie, zeby na retimno na tym etapie gry padało jednemu sojuszowi tyle miast w ciągu 1 dnia..


Jak sie ma 10 stron buntów to i tak nie dużo :D

Każdego kto się cieszy tylko informuje że my tu gramy bez napinki tylko dla zabawy, tracimy miasta i co z tego ? Z każdego klina jest radocha i kupa zabawy :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jak sie ma 10 stron buntów to i tak nie dużo :D

Każdego kto się cieszy tylko informuje że my tu gramy bez napinki tylko dla zabawy, tracimy miasta i co z tego ? Z każdego klina jest radocha i kupa zabawy :)

Czyli Twoje nazwy miast i zachowanie są bez napinki? Dobrze wiedzieć, bo byłem w błędzie myśląc inaczej niż Ty. Masz rację, że to tylko gra i nic więcej :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

łołoło.. chwila chwila.. bo czegoś tu nie rozumiem :D wczesniej była mowa, ze na starym łatwiej się bronić, bo mozna i offem i deffem, a teraz wychodzi, ze na nowym to prościzna.. powiedz to guardianom.. podobno 27 wioch stracili :D Nie przypominam sobie, zeby na retimno na tym etapie gry padało jednemu sojuszowi tyle miast w ciągu 1 dnia..

Owszem Redzia dlatego że według mnie Guardian to Nooby oczywiscie nie wszyscy. Dlaczego ? Bo nie potrafią odróżnić ataku od kolona i nie wiem ile ale sporo kolonów np wpłynęło wcześniej i po mieście.
A co do koloska czy jak mu tam Ty i twoi koledzy powinni zainstalować simsy albo farmerame tam ubaw po pachy zabawek wam też nikt nie zabierze. Żenada jacy słabi jesteście. I jak chcecie się bawić to zabawki i do przedszkola.:cool::cool: ciekawe czy inni mają ubaw Nobku jak przez was tracicie wiochy na bezpiecznych wyspach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Drogi panie dokrorze,

ciach na forum to ty potrafisz nikt tego nie kwestionuje
ale może jak jesteś taki rozeznany to wybierzesz się na Teryleę dam panu kabel koło mnie startuję jutro, obaj zero złota obaj zero pomocy od innych graczy, aż któryś z nas straci miasto na rzecz drugiego, screeny a najlepiej filmiki na dowód nie używania złota ani pomocy innych graczy, ciekawe czy skulisz ogonek
mówisz że wolisz stary system, ale jakoś dziwnie wszystko o tym nowym wiesz, jak uda Ci się to graty pełne ode mnie 2000 sztuk złota za podbicie mi miasta, jak ja wygram ty płacisz, możemy kogoś na sędzie wziąść
ale proszę cię obetnij sobie palce lub wytnij prawą półkulę w mózgu bo swoimi wpisami bez podstawy trujesz wszystkim życie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jak sie ma 10 stron buntów to i tak nie dużo :D

Każdego kto się cieszy tylko informuje że my tu gramy bez napinki tylko dla zabawy, tracimy miasta i co z tego ? Z każdego klina jest radocha i kupa zabawy :)

No, no, no.... Ty to mówisz Klosku
smiley_emoticons_biggrin.gif
?

Jak nie śmiałabym negować tego w przypadku Twoich sojuszników, to Ty chyba mijasz się z prawdą trochę
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
.
Chyba, że w przeciągu paru dni przeszedłeś przemianę - to wtedy chapeau bas i cieszę się, że wyluzowałeś
smiley_emoticons_seb_hut5.gif
.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No, no, no.... Ty to mówisz Klosku
smiley_emoticons_biggrin.gif
?

Jak nie śmiałabym negować tego w przypadku Twoich sojuszników, to Ty chyba mijasz się z prawdą trochę
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
.
Chyba, że w przeciągu paru dni przeszedłeś przemianę - to wtedy chapeau bas i cieszę się, że wyluzowałeś
smiley_emoticons_seb_hut5.gif
.

Wyluzowałem z grą. Nie z poglądami te mi się nie zmieniły.

Owszem Redzia dlatego że według mnie Guardian to Nooby oczywiscie nie wszyscy. Dlaczego ? Bo nie potrafią odróżnić ataku od kolona i nie wiem ile ale sporo kolonów np wpłynęło wcześniej i po mieście.
A co do koloska czy jak mu tam Ty i twoi koledzy powinni zainstalować simsy albo farmerame tam ubaw po pachy zabawek wam też nikt nie zabierze. Żenada jacy słabi jesteście. I jak chcecie się bawić to zabawki i do przedszkola.:cool::cool: ciekawe czy inni mają ubaw Nobku jak przez was tracicie wiochy na bezpiecznych wyspach.

A ty jak zwykle obrażać umiesz..

O mnie możesz sobie pisać co chcesz i jak chcesz, mam to w gdzieś.
Aleciach się od moich sojuszników nobie!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Chciał człowiek dobrze, napisać o sytuacji na świecie, zeby forum nie umarło.. to się znowu kłótnia nawiązała.. Nikt nic nikomu nie zabrał.. jest sielanka i nie ma o czym pisać :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Chciał człowiek dobrze, napisać o sytuacji na świecie, zeby forum nie umarło.. to się znowu kłótnia nawiązała.. Nikt nic nikomu nie zabrał.. jest sielanka i nie ma o czym pisać :D

A najlepsze że to niby między paktowiczami... :D

Dla rywali mam szacunek dziś z niektórymi rozmawiałem i ok. Jesteście lepsi i ok bywa i tak;]
 

DeletedUser23986

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Po co ta spinka to tylko parę miast jeszcze sporo wam tam zostało na tym środeczku. Zawsze sytuacja może się obrócić
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nikt tu sie o miasta nie spina:)

Przynajmniej nie my ;] Niektórzy traktują tą grę jak by życie od niej zależało;]
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A mnie siewcy wyrolowali i miasta podmienili.. a dzisiaj obstawili i nie mam jak przejąć :( smutno mi z tego powodu..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ty tam dobrze wiesz co to znaczy to 2 Maryska
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja nic nie wiem.. Gmatrik widzę, że podczytujesz :) daj mi jakieś miasteczko.. ja biedna bezbronna kobieta i mało zaradna :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

redka jak chcesz ciekawe miasto to pisz do kloska on CI da namiar na moje miasto w ciekawej okolicy
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

łołoło.. chwila chwila.. bo czegoś tu nie rozumiem :D wczesniej była mowa, ze na starym łatwiej się bronić, bo mozna i offem i deffem, a teraz wychodzi, ze na nowym to prościzna.. powiedz to guardianom.. podobno 27 wioch stracili :D Nie przypominam sobie, zeby na retimno na tym etapie gry padało jednemu sojuszowi tyle miast w ciągu 1 dnia..

Owszem Redzia dlatego że według mnie Guardian to Nooby oczywiscie nie wszyscy. Dlaczego ? Bo nie potrafią odróżnić ataku od kolona i nie wiem ile ale sporo kolonów np wpłynęło wcześniej i po mieście.
A co do koloska czy jak mu tam Ty i twoi koledzy powinni zainstalować simsy albo farmerame tam ubaw po pachy zabawek wam też nikt nie zabierze. Żenada jacy słabi jesteście. I jak chcecie się bawić to zabawki i do przedszkola.:cool::cool: ciekawe czy inni mają ubaw Nobku jak przez was tracicie wiochy na bezpiecznych wyspach.
 
Do góry