Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Mati i coś się wyjaśniło?

Nic :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Mati bądź mężczyzną!!! Beczysz? Ktoś ma Ci coś odkupić i po sprawie? Czy tak czy siak jest u Twojej Mamy?

Wszyscy są u mojej mamy
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

zgłaszam sojusz HH do nagrody "hiena roku 2015". dzisiaj większość normalnych ludzi była na grobach a HH wykorzystało to i zaczęło atakować pełną parą naszych graczy. w związku z tym część graczy nie mogła się bronić i miast padły. inni zrezygnowali z gry zniesmaczeni zachowaniem HH. grałem na kilku światach ale takiego buractwa jakie zaprezentowało dzisiaj HH to jeszcze nigdy nie widziałem. graczom HH życzę żeby bardzo się cieszyli miastami które przejęli w święto zmarłych. możecie być z siebie dumni.
 

DeletedUser26187

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie wszyscy świętują jak widać, zawsze można odpalić sobie urlop albo wcześniej się dogadać z danym sojuszem :)
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

hej Cebulka. miło Cię widzieć;-) a wracając do tematu to niepisana zasada w grepo jest taka że w święta się nie atakuje. na większości światów jakich grałem było to respektowane. kilka dni w roku można przecież uszanować ale ja zły na graczy HH nie jestem. bardziej mi ich szkoda że w gierce przeglądarkowej nie potrafią zachować się fair.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

hej Cebulka. miło Cię widzieć;-) a wracając do tematu to niepisana zasada w grepo jest taka że w święta się nie atakuje. na większości światów jakich grałem było to respektowane. kilka dni w roku można przecież uszanować ale ja zły na graczy HH nie jestem. bardziej mi ich szkoda że w gierce przeglądarkowej nie potrafią zachować się fair.

Nie żebym to negował ale to gra wojenna, a jedna z zasad wojennych jest taka żeby wykorzystać słabość wroga..

Kiedyś w Ogame jeszcze w święta zaraz po wigili i w południe we wszystkich świetych największe bitwy się rozgrywały:)
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

klosek19 jak obchodzenie świąt itp sprawy są słabością to ja nie wiem kto tu będzie grał:confused: same nolify chodzące z załączoną gierką nawet do toalety tu zostaną:p
 

DeletedUser7014

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

zgłaszam sojusz HH do nagrody "hiena roku 2015". dzisiaj większość normalnych ludzi była na grobach a HH wykorzystało to i zaczęło atakować pełną parą naszych graczy. w związku z tym część graczy nie mogła się bronić i miast padły. inni zrezygnowali z gry zniesmaczeni zachowaniem HH. grałem na kilku światach ale takiego buractwa jakie zaprezentowało dzisiaj HH to jeszcze nigdy nie widziałem. graczom HH życzę żeby bardzo się cieszyli miastami które przejęli w święto zmarłych. możecie być z siebie dumni.

Na policje zadzwoń
 

DeletedUser7014

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Niestety mieszkam w Anglii i nie mialem jak odwiedzic grobów. Tak wiec odwiedziłem was
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

urzekła mnie Twoja historia;-)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Rachu, tylko sobie możesz podziękować za ataki. Gdybyś na jakimś poziomie prowadził konwersację tego by nie było.

A tak, cóż można było wziąć urlop. Na takie dni przeznaczona jest ta opcja, zresztą sami atakowaliście.
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

zgłaszam sojusz HH do nagrody "hiena roku 2015". dzisiaj większość normalnych ludzi była na grobach a HH wykorzystało to i zaczęło atakować pełną parą naszych graczy. w związku z tym część graczy nie mogła się bronić i miast padły. inni zrezygnowali z gry zniesmaczeni zachowaniem HH. grałem na kilku światach ale takiego buractwa jakie zaprezentowało dzisiaj HH to jeszcze nigdy nie widziałem. graczom HH życzę żeby bardzo się cieszyli miastami które przejęli w święto zmarłych. możecie być z siebie dumni.

Wyjątkowo zgadzam się z Tobą, ale trzeba też przypilnować takich rzeczy jak PON... załatwiliście go
smiley_emoticons_confusednew.gif
?
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie płacz już

to podeślij z UK chusteczki;-)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Rachu, tylko sobie możesz podziękować za ataki. Gdybyś na jakimś poziomie prowadził konwersację tego by nie było.

A tak, cóż można było wziąć urlop. Na takie dni przeznaczona jest ta opcja, zresztą sami atakowaliście.

nie ja byłem u nas dyplomatą. dyplomata zawalił sprawę bo nie dogadał czegoś co jest oczywiste tzn tego że nie atakuje się w święta. gdy chciałem załatwić sprawę trafiłem na kolesie z HH który poz grą świata nie widzi. jak można z takim coś załatwić jak jemu miasteczka oczy przysłoniły?;-) koleś był w amoku;-)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wyjątkowo zgadzam się z Tobą, ale trzeba też przypilnować takich rzeczy jak PON... załatwiliście go
smiley_emoticons_confusednew.gif
?

hej Martana. Ciebie też miło widzieć;-) napisałem powyżej że nasz dyplomata zawalił sprawę itd
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

nie ja byłem u nas dyplomatą. dyplomata zawalił sprawę bo nie dogadał czegoś co jest oczywiste tzn tego że nie atakuje się w święta. gdy chciałem załatwić sprawę trafiłem na kolesie z HH który poz grą świata nie widzi. jak można z takim coś załatwić jak jemu miasteczka oczy przysłoniły?;-) koleś był w amoku;-)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

hej Martana. Ciebie też miło widzieć;-) napisałem powyżej że nasz dyplomata zawalił sprawę itd

No to niestety, w takich wypadkach zostaje tylko wziąć urlop, bo ciężko mieć tu do kogoś pretensje. Niektórzy sami z siebie zaniechują ataków na czas świąt, ale nieco naiwnym sądzić jest, że zrobią to wszyscy (choć byłoby miło ;)).
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No to niestety, w takich wypadkach zostaje tylko wziąć urlop, bo ciężko mieć tu do kogoś pretensje. Niektórzy sami z siebie zaniechują ataków na czas świąt, ale nieco naiwnym sądzić jest, że zrobią to wszyscy (choć byłoby miło ;)).

może jestem idealistą albo jednym z ostatnich normalnych na gierce:p ale uważam że w święta w ogóle nie powinno się atakować. grepo to zabawa a nie jakiś karny obóz. na wielu światach jakich grałem nie było z tym problemu ale Edessa jest szybka. może tak szybka że część graczy nie nadąża z myśleniem:D
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Rachu nie obraź się, ale oboje wiemy, jak prowadzisz dyplomację. Ze wszystkimi się dogadaliśmy tylko Ty masz jak zawsze jakiś problem.
Twoja dyplomacja ma roszczeniowy charakter i tylko dlatego nie chcieliśmy z Tobą rozmawiać, a nazwanie nas ...//ciach//... sprawiło, że nie mam wątpliwości, że decyzja była słuszna. Sami lataliscie z atakami i nikt nie płacze na forum, nie wiem o co ten lament.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

może jestem idealistą albo jednym z ostatnich normalnych na gierce:p ale uważam że w święta w ogóle nie powinno się atakować. grepo to zabawa a nie jakiś karny obóz. na wielu światach jakich grałem nie było z tym problemu ale Edessa jest szybka. może tak szybka że część graczy nie nadąża z myśleniem:D

Jak nie dogadaliście pona to tylko i wyłącznie wasza wina
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Rachu nie obraź się, ale oboje wiemy, jak prowadzisz dyplomację. Ze wszystkimi się dogadaliśmy tylko Ty masz jak zawsze jakiś problem.
Twoja dyplomacja ma roszczeniowy charakter i tylko dlatego nie chcieliśmy z Tobą rozmawiać, a nazwanie nas .....//ciach//... sprawiło, że nie mam wątpliwości, że decyzja była słuszna. Sami lataliscie z atakami i nikt nie płacze na forum, nie wiem o co ten lament.

Nie ja byłem u nas dyplomatą ale ja z jednymi się dogaduję bez problemu a z innymi się nie dogaduję. Czysta Wódka zachowuje się jak kobieta w ciąży. Facet robi fochy i nie można z nim normalnie załatwić sprawę. Stąd moja irytacja i określenie jego które byłaś łaskawa przytoczyć;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23370

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

zgłaszam sojusz HH do nagrody "hiena roku 2015". dzisiaj większość normalnych ludzi była na grobach a HH wykorzystało to i zaczęło atakować pełną parą naszych graczy. w związku z tym część graczy nie mogła się bronić i miast padły. inni zrezygnowali z gry zniesmaczeni zachowaniem HH. grałem na kilku światach ale takiego buractwa jakie zaprezentowało dzisiaj HH to jeszcze nigdy nie widziałem. graczom HH życzę żeby bardzo się cieszyli miastami które przejęli w święto zmarłych. możecie być z siebie dumni.

Szanowny Rachu Ciachu,

Trzeba Ci przyznać, jesteś konsekwentny, jak obiecałeś w masie do nas, że się poskarżysz, tak zrobiłeś. Tylko problem jest w tym, że to Twój sojusz, Twój dyplomata i Twoja odpowiedzialność, że nie zadbałeś o tak elementarną rzecz jak PON na ten okres.
Jak był czas na negocjacje woleliście atakować i walczyć. Jak w końcu oprzytomniałeś, że wygodnie byłoby mieć spokój na niedzielę, to zamiast negocjować wolałeś insynuować brak ucywilizowania i obrażać rozmówcę. A jak Cię odesłano z kwitkiem to zacząłeś się odgrażać. Więc wybacz, szanowny kolego, ale jak napisałem w masie do Ciebie, oraz całego Twojego sojuszu, po nas to spływa. Inaczej, jak dziecinne i sztubackie zachowanie z Twojej strony nie można tego nazwać...
A teraz wyglądasz tak, jakbyś się skarżył Pani w przedszkolu, że kolega się na Ciebie źle popatrzył i Cię bije, bo mu kuksańca sprzedałeś.

Co do tych co opuścili Twój sojusz, lub chcą się przenosić w inny rejon lub innych sojuszy, to też wystawiają ocenę Tobie, bo to Ty nie umiałeś ich ochronić. To jest kolejny świat w którym próbujesz zwalić na innych winę swojej niekompetencji, wiec ze spokojem poczekamy, aż w szaraki polecisz jak to drzewiej bywało.
 
Do góry