Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Tak sobie czytam wpisy Twoich przeciwników Rachu Ciachu i ciężko Im nie przyznać racji... I nie ma tu znaczenia, czy Edessa jest szybka...
A skoro jesteś, hm, idealistą, to chyba powinieneś wiedzieć, że szacunek to pewien przywilej, którego nie dostaje się za darmo - raczej trzeba na niego zapracować. Myślę, że ciężko negocjować z Tobą, kiedy Ty traktujesz przeciwników w opisywany wyżej sposób.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Szanowny Rachu Ciachu,

Trzeba Ci przyznać, jesteś konsekwentny, jak obiecałeś w masie do nas, że się poskarżysz, tak zrobiłeś. Tylko problem jest w tym, że to Twój sojusz, Twój dyplomata i Twoja odpowiedzialność, że nie zadbałeś o tak elementarną rzecz jak PON na ten okres.
Jak był czas na negocjacje woleliście atakować i walczyć. Jak w końcu oprzytomniałeś, że wygodnie byłoby mieć spokój na niedzielę, to zamiast negocjować wolałeś insynuować brak ucywilizowania i obrażać rozmówcę. A jak Cię odesłano z kwitkiem to zacząłeś się odgrażać. Więc wybacz, szanowny kolego, ale jak napisałem w masie do Ciebie, oraz całego Twojego sojuszu, po nas to spływa. Inaczej, jak dziecinne i sztubackie zachowanie z Twojej strony nie można tego nazwać...
A teraz wyglądasz tak, jakbyś się skarżył Pani w przedszkolu, że kolega się na Ciebie źle popatrzył i Cię bije, bo mu kuksańca sprzedałeś.

Co do tych co opuścili Twój sojusz, lub chcą się przenosić w inny rejon lub innych sojuszy, to też wystawiają ocenę Tobie, bo to Ty nie umiałeś ich ochronić. To jest kolejny świat w którym próbujesz zwalić na innych winę swojej niekompetencji, wiec ze spokojem poczekamy, aż w szaraki polecisz jak to drzewiej bywało.

Publicznie udajecie kulturalnych a tak naprawdę latacie po miastach ludzi gdy oni groby odwiedzają. Jakie to płytkie.
Napisałem do Was masa bo nie sądziłem że wszyscy z HH to takie hieny. I rzeczywiście kilku z Was odpisało mi że mam rację i nie atakowało.
Dyplomata nie "przyklepał" czegoś co jest oczywiste (brak ataków w święta) ale to Wam wystawia świadectwo że czekaliście na taki moment ze zmasowanymi atakami. Dla mnie i wielu, wielu innych graczy jesteście hienami grepo. Co by się stało gdybyście uszanowali święto i gdybyśmy wrócili do walki w poniedziałek?? Nic by się nie stało ale nie macie klasy żeby walczyć uczciwie wiec uciekacie się do tanich zagrywek.

Co do moich graczy którzy opuścili sojusz to sam im znajduje miejsce. Każdy z graczy mojego sojuszu ma 3 opcje do wyboru. Zrobi jak zechce.
Na kilku światach grałem, kilka miast straciłem i też kilka zabrałem i walki się nie obawiam. Kończę grę na Edssie bo jestem zniesmaczony Waszym zachowaniem. Nie chcę mieć po postu z Wami do czynienia.


"....aż w szaraki polecisz jak to drzewiej bywało." - Ty drzewa zostaw w spokoju tylko lepiej się przyznaj pod jakim nickiem grasz. Chowasz się jak dziecko bo boisz się konsekwencji. Tak właśnie grają ludki jak Ty. Chowają się pod innymi nickami i atakują w święta.





- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak sobie czytam wpisy Twoich przeciwników Rachu Ciachu i ciężko Im nie przyznać racji... I nie ma tu znaczenia, czy Edessa jest szybka...
A skoro jesteś, hm, idealistą, to chyba powinieneś wiedzieć, że szacunek to pewien przywilej, którego nie dostaje się za darmo - raczej trzeba na niego zapracować. Myślę, że ciężko negocjować z Tobą, kiedy Ty traktujesz przeciwników w opisywany wyżej sposób.

Wiesz droga koleżanko na szacunek mój też trzeba sobie zapracować. Jest wielu dobrych graczy z którymi dogaduję się bez problemu. Traktuję przeciwników w opisywany sposób tylko w wyjątkowych sytuacjach;-)

Dobrej nocy all.
 

DeletedUser23370

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

"....aż w szaraki polecisz jak to drzewiej bywało." - Ty drzewa zostaw w spokoju tylko lepiej się przyznaj pod jakim nickiem grasz. Chowasz się jak dziecko bo boisz się konsekwencji. Tak właśnie grają ludki jak Ty. Chowają się pod innymi nickami i atakują w święta.

Odnośnie drzewiej - odsyłam https://pl.wiktionary.org/wiki/drzewiej

Na szczęście ani nie mam, ani nie muszę się przed niczym chować. Gram pod tym samym i niezmiennym nickiem, z resztą tym samym co na forum.
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Szanowny rachu ciachu

Po raz kolejny piszesz na FO jaki to pewien sojusz jest zły, brzydki itd. To jest gra, w której dużą rolę odgrywa walka. Nie wszyscy odwiedzają groby, bo nie ma takiego obowiązku, nikt też nie jest jasnowidzem, żeby przewidzieć, gdzie w danym momencie znajduje się druga osoba. Każdy robi to co chce, po to jest wolna wola. Osobiście szanuję te święta i respektuję w tych dniach spokój graczy, nawet jeśli nie byłoby PON-u. Niektórzy dzialają odmiennie, bo mają inne poglądy od nas. Niestety możemy się z tym zgadzać lub nie, ale nie mamy możliwości wpłynięcia na innych.

Ktoś zawalił podpisanie PON-u, ktoś to wykorzystał. Trudno nic z tym nie zrobimy.
Pretensje o to, że PON na ten czas nie został zawarty możesz mieć jedynie do swojego dyplomaty. Czy można winić kogoś za co nie jest odpowiedzialny(w tym przypadku HH)? Raczej nie. Więc, jeśli masz problem z tym sojuszem, to najlepszą obroną jest atak. Po to właśnie została stworzona ta gra, aby walczyć.
Więc graj, atakuj.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

rachu ciachu.. zmień grę, bo widzę, ze w tej Ci nic nie pasuje.. same niesprawiedliwości.. albo atakują w kilku, albo atakują wtedy, kiedy nie trzeba.. zabroń jeszcze ataków w nocy i kiedy gracza nie ma, bo to też niesprawiedliwe :)
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

redka błysnęła elokwencją że aż mnie oślepiło;-)))) uprzedzaj następnym razem jak coś równie mądrego będziesz miała zamiar napisać to się przygotuje;-)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

rachu pogrążasz się na kolejnym świecie.
nie załatwiłeś rozejmu na święta dla swojego sojuszu
chwalisz się nieudolnością na forum
sprzedajesz jakieś mało dowcipne suchary w odpowiedzi na życzliwe uwagi doświadczonych graczy..
nie idź tą drogą
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Publicznie udajecie kulturalnych a tak naprawdę latacie po miastach ludzi gdy oni groby odwiedzają. Jakie to płytkie.
Napisałem do Was masa bo nie sądziłem że wszyscy z HH to takie hieny. I rzeczywiście kilku z Was odpisało mi że mam rację i nie atakowało.
Dyplomata nie "przyklepał" czegoś co jest oczywiste (brak ataków w święta) ale to Wam wystawia świadectwo że czekaliście na taki moment ze zmasowanymi atakami. Dla mnie i wielu, wielu innych graczy jesteście hienami grepo. Co by się stało gdybyście uszanowali święto i gdybyśmy wrócili do walki w poniedziałek?? Nic by się nie stało ale nie macie klasy żeby walczyć uczciwie wiec uciekacie się do tanich zagrywek.

Jak nie masz czasu na grę, idziesz na groby, whatever to masz taką przydatną opcję w grze, którą zwą urlopem. I wierz mi, nikt Ciebie nie będzie atakował, kiedy będziesz na urlopie. Nie każdy obchodzi to święto, niektórzy chcieliby obchodzić, ale z różnych względów nie mogą, to normalnie grają, atakują i nie ma w tym nic złego. Przerwy "przymusowe" w grze są tylko 2 razy do roku i dobrze, bo bez przesady. Co mnie obchodzi, że osoba a czy b obchodzi jakieś tam święto? Dla mnie świętem mogą być moje urodziny, imieniny...i z tego powodu mają być PONy zawierane? Nie mam czasu na grę, to biorę urlop i mam spokój.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

- - - Automatycznie połączono posty - - -

rachu pogrążasz się na kolejnym świecie.
nie załatwiłeś rozejmu na święta dla swojego sojuszu
chwalisz się nieudolnością na forum
sprzedajesz jakieś mało dowcipne suchary w odpowiedzi na życzliwe uwagi doświadczonych graczy..
nie idź tą drogą

o i Hini zawsze dziewica się pojawiła;-) nie ja byłem dyplomata wiec to nie ja miałem sprawy załatwiać. czemu uważasz że się pogrążam?? ja po prostu pisze prawdę a to że kogoś boli od tego tyłek to już jego sprawa.
gdyby HH zrobiło na nas akcje w normalnym terminie i nas obiło to jeszcze bym im pogratulował. jeden z graczy HH przejął nam miasto przed 01.11. spytaj się go jak mieliśmy miła wymianę zdań. wygrał uczciwie wiec należały mu się gratulacje. natomiast jak hieny z HH atakują w święta to trzeba to nagłaśniać i napiętnować.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jak nie masz czasu na grę, idziesz na groby, whatever to masz taką przydatną opcję w grze, którą zwą urlopem. I wierz mi, nikt Ciebie nie będzie atakował, kiedy będziesz na urlopie. Nie każdy obchodzi to święto, niektórzy chcieliby obchodzić, ale z różnych względów nie mogą, to normalnie grają, atakują i nie ma w tym nic złego. Przerwy "przymusowe" w grze są tylko 2 razy do roku i dobrze, bo bez przesady. Co mnie obchodzi, że osoba a czy b obchodzi jakieś tam święto? Dla mnie świętem mogą być moje urodziny, imieniny...i z tego powodu mają być PONy zawierane? Nie mam czasu na grę, to biorę urlop i mam spokój.

nasz dyplomat ice074 który nie dopilnował zawieszani broni proponował nam rozebranie gracza z innego sojuszu który jest blisko nas bo będzie łatwym celem 01.11 itd. miałem wojsko z eventu i slota ale napisałem że ja mogę pomóc w normalnym terminie. taka mała różnica między mną a HH.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Oj, tam swieta zabawa jest najwazniejsza : ) . Ktos wolal sie bawic niz latac po cmentarzach. Jego prawo, wcale zadnych ponow podpisywac nie musial. Ci co chcieli podpisali. Ci co nie chcieli, nie podpisali. Nikogo do niczego zmuszac nie mozna bo takie swieta nie dla kazdego musza cos znaczyc. I nic w tym zlego nie ma. Moze wrocmy do sytuacji na swiecie bo dzisiaj kolejne baty niektorzy zbieraja. Siewcy nie odetchneli za bardzo bo przez weekend walily w nich Lamy, a teraz ruszyli Uchodzcy. Oj beda baty,ciekawe czy te tez przetrzymamy i nie wiedziec po co bedziemy dalej grac, czy to juz uderzenie nokautujace. Ja licze ze jeszcze ten wozek pod nazwa Siewcy sie potelepie. Zycze milej zabawy atakujacym i atakowanym : )
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Oj, tam swieta zabawa jest najwazniejsza : ) . Ktos wolal sie bawic niz latac po cmentarzach. Jego prawo, wcale zadnych ponow podpisywac nie musial. Ci co chcieli podpisali. Ci co nie chcieli, nie podpisali. Nikogo do niczego zmuszac nie mozna bo takie swieta nie dla kazdego musza cos znaczyc. I nic w tym zlego nie ma. Moze wrocmy do sytuacji na swiecie bo dzisiaj kolejne baty niektorzy zbieraja. Siewcy nie odetchneli za bardzo bo przez weekend walily w nich Lamy, a teraz ruszyli Uchodzcy. Oj beda baty,ciekawe czy te tez przetrzymamy i nie wiedziec po co bedziemy dalej grac, czy to juz uderzenie nokautujace. Ja licze ze jeszcze ten wozek pod nazwa Siewcy sie potelepie. Zycze milej zabawy atakujacym i atakowanym : )

Znając Ciebie nie poddacie się tak łatwo :)
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ci Siewcy to maja ciezki zywot na Edessie
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Znając Ciebie nie poddacie się tak łatwo :)
Ja tu mam sredni wplyw na cokolwiek. Przez swieta poszla dyspozycja o robieniu deffa, ja bym robil offa. Ale jest ok, Znowu najslabsi psychicznie i Ci ktorzy nie maja czasu na taka gre poleca na szaro, Uchodzcy powinni sie zastanowic czy zamiast ogni nie powinni birem slac do zbuntowanych miast : ). Zlotnicy jak ja sobie poradza, co za problem 2 oczyszczenia i 6 sztormow rzucic i kolon bez obstawy plynie : ). Fajnie jest . Odwlekanie egzekucji tez ma swoje zalety jesli czlowiek siedzi w pubie i piwko pije : )
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja tu mam sredni wplyw na cokolwiek. Przez swieta poszla dyspozycja o robieniu deffa, ja bym robil offa. Ale jest ok, Znowu najslabsi psychicznie i Ci ktorzy nie maja czasu na taka gre poleca na szaro, Uchodzcy powinni sie zastanowic czy zamiast ogni nie powinni birem slac do zbuntowanych miast : ). Zlotnicy jak ja sobie poradza, co za problem 2 oczyszczenia i 6 sztormow rzucic i kolon bez obstawy plynie : ). Fajnie jest . Odwlekanie egzekucji tez ma swoje zalety jesli czlowiek siedzi w pubie i piwko pije : )

Widziałam :D event w dechę, hehe, ale wiecznie trwac nie będzie ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Widziałam :D event w dechę, hehe, ale wiecznie trwac nie będzie ;)
To tak jak i ja : ) . Od dawna mowie ze gra na polskim swiecie gdzie gra Maniek, z calymi swoimi kontaktami, otoczka i legenda to taki swoisty masochizm. Ale co tam, do bicia tez mozna sie podobno przyzwyczaic : )
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ojj przesadzasz gmartin - każdy jest do ubicia i z tego co widzę niezłą koalicje szykujesz a wiec zabawa na pewno będzie przednia.

Niech się tylko skończy event bo szału można dostac. Już nie pamiętam kiedy robiłem normalnego ofa.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ojj przesadzasz gmartin - każdy jest do ubicia i z tego co widzę niezłą koalicje szykujesz a wiec zabawa na pewno będzie przednia.

Niech się tylko skończy event bo szału można dostac. Już nie pamiętam kiedy robiłem normalnego ofa.
z tym szykujesz to nie do mnie, ja nie mam z tym nic wspolnego. Jesli sie chlopakom uda cos zmontowac to gratki dla nich. Ja nie mam w tym nawet promila udzialu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

z tym szykujesz to nie do mnie, ja nie mam z tym nic wspolnego. Jesli sie chlopakom uda cos zmontowac to gratki dla nich. Ja nie mam w tym nawet promila udzialu



Tylko Sulejmana trzymajcie schowanego jak pis Marierewicza bo nic z tego nie będzie:D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

z tym szykujesz to nie do mnie, ja nie mam z tym nic wspolnego. Jesli sie chlopakom uda cos zmontowac to gratki dla nich. Ja nie mam w tym nawet promila udzialu

haha a mi to pachnie na Twoje działanie :)

no ale ok niech będzie że to nie Ty.
 
Do góry