Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

TYlko dzisiaj 10 % więcej złota hahahhaha
no wiec kupujcie bo event się kończy a my mało zarobiliśmy żenada ...

Jaka żenada? Ludzie wykosztowali się na event, więc teraz mogą trochę więcej dostać :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Kto się wykosztował ten się wykosztował, ja złotówki nie dałam na te grę od 3 lat :)

I fajnie poczytać, że gdzieś indziej toczą się walki.. a nie tylko uchodźcy to, uchodźcy tamto ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja tam wczoraj posłałam eska po złotko, bo musiałam murek wybudować na szybko.
Ale na event nic nie wydałam. Takie moje złocenie.

A walki toczą się wszędzie, nie tylko przy Was :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja tam wczoraj posłałam eska po złotko, bo musiałam murek wybudować na szybko.
Ale na event nic nie wydałam. Takie moje złocenie.

A walki toczą się wszędzie, nie tylko przy Was :)

To częściej o tym piszcie :) bo mam wrażenie, ze na dalszych morzach jest tylko woda i pełno bezludnych wysp ;)
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Cóż uchodzcy to taki sam soj jak inne,tylko ze troche innaczej zorganizowany.Jak znam tam paru graczy to raczej poukładane to jest odpowiednio,nie ma opcjy pewno by liderzy grali pod siebie byle kolejna wioseczke zabrac i zapchac mantami z eventu.A reszta graczy to na mieso i na sztuke w sojuszu:)Bazuja tez na aktywnosci bo wystarczy ze po pare osob jest na grze non toper i zaden problem gdy trzeba leciec w pare paczek ptaszkow czy ogni.Ciezko tu bedzie z nimi powalczyc do czasu az sie im znudzi i odejda na inny swiat.Nie widze by tu inne soje byly w stanie sie dogadac i wspolnie walczyc zbyt wielu "grepoasów"a jeden wiekszy od drugiego:)
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

chłopaki i dziewczęta z uchodźców za rozbicie HH (Hieny Homogenizowane) stawiam piwko;-)

co do eventu to rzeczywiście wypaczył on walkę ale... każdy mógł z niego tak samo korzystać więc nie ma się o co przyczepić. Hini zawsze dziewica będzie zawiedziona że nie narzekam;-)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

chłopaki i dziewczęta z uchodźców za rozbicie HH (Hieny Homogenizowane) stawiam piwko;-)

co do eventu to rzeczywiście wypaczył on walkę ale... każdy mógł z niego tak samo korzystać więc nie ma się o co przyczepić. Hini zawsze dziewica będzie zawiedziona że nie narzekam;-)

Wiesz prawdziwego męzczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale po tym jak kończy. A jak kończysz? Zawsze tak samo...Czary-mary jestem szary...A nie sorry, pomyłka. Najpierw płacz, bluzgi, a dopiero potem jak nikogo to nie interesuje jesteś szary. Ten typ tak ma.

A co do naszej relacji z Uchodźcami to raczej nie musisz się tym interesować. Jak nas pokonają to osobiście złoże gratulacje i pewnie każdy w moim sojuszu zrobi to samo. Z całą pewnością nie będziemy na tym oto forum płakać, że ktoś nas bije, jak to niektórzy tu uprawiają. U mnie ludzie mają świadomość, że nie grają w Simsy tylko w grę wojenną i na tym to polega. Nie czujemy również potrzeby, żeby się spinać na FO, gra weryfikuje wszystko. Ciszej jedziesz, dalej zajedziesz, jak jedziesz za głośno to potem szarzejesz.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wiesz prawdziwego męzczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale po tym jak kończy. A jak kończysz? Zawsze tak samo...Czary-mary jestem szary...A nie sorry, pomyłka. Najpierw płacz, bluzgi, a dopiero potem jak nikogo to nie interesuje jesteś szary. Ten typ tak ma.

A co do naszej relacji z Uchodźcami to raczej nie musisz się tym interesować. Jak nas pokonają to osobiście złoże gratulacje i pewnie każdy w moim sojuszu zrobi to samo. Z całą pewnością nie będziemy na tym oto forum płakać, że ktoś nas bije, jak to niektórzy tu uprawiają. U mnie ludzie mają świadomość, że nie grają w Simsy tylko w grę wojenną i na tym to polega. Nie czujemy również potrzeby, żeby się spinać na FO, gra weryfikuje wszystko. Ciszej jedziesz, dalej zajedziesz, jak jedziesz za głośno to potem szarzejesz.

Ile mądrości w takiej małej główce się może zmieścić?;-) Zadziwiające;-) Nie denerwuj się koleżanko. HH to kompletne dno i kilometr mułu bo po mimo dwóch sojuszy i zdecydowanej przewadze miast zaatakowaliście nas w święto zmarłych. Całkiem możliwe że wygralibyście z nami ale woleliście buractwem błysnąć i stąd Wasz przydomek "hieny";-)
Uwierz mi że bardzo dużo graczy o Was tak myśli. Lańsko Wam się przyda w imię zasad;-)
Co do mnie to się nie martw. Ja już sporo w tej gierce się nagrałem zanim wróciłem z przerwy, bardzo duży soj prowadziłem i ja nikomu niczego nie muszę już nic udowadniać. Teraz gram zupełnie na luzie. Jak jest dobry zespół i ciekawi przeciwnicy to gram długo. Jak nie uda się zrobić dobrego zespołu i przeciwnicy to buraki to kończę zabawę.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Najpierw obrażasz uchodźców, a teraz chcesz, żeby lali HH? Już pędzę, zadzieram kiecę i lecę :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jakbyś się nie zachowywał, tak jak się zachowywałeś w czasie rozmów dyplomatycznych, czego próbkę mamy tutaj, to byś tego nie miał. Sami atakowaliście w wymienione święto, no chyba że Was "zasady" nie dotyczą. Inne sojusze nie miały problemu z rozmowami i obyło się bez zgrzytów. Wszystko załatwiłam jednym zdaniem i był pon. Jaka klasa dyplomaty taka odpowiedź.

Ale cóż, jako dno i kilometr mułu dziękujemy za jakże cenną opinię. To mój ostatni wpis do Ciebie, jestem za duża na takie przepychanki, zwłaszcza z graczami, którzy nie grają.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Najpierw obrażasz uchodźców, a teraz chcesz, żeby lali HH? Już pędzę, zadzieram kiecę i lecę :)

Ty akurat nie jesteś jedyna w uchodźcach a z tego co mi wiadomo to HH i tak dostanie niedługo oklep. jak zadrzesz kiecę to pamiętaj że wszystkiego nie pokazać bo damom to nie przystoi;-)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jakbyś się nie zachowywał, tak jak się zachowywałeś w czasie rozmów dyplomatycznych, czego próbkę mamy tutaj, to byś tego nie miał. Sami atakowaliście w wymienione święto, no chyba że Was "zasady" nie dotyczą. Inne sojusze nie miały problemu z rozmowami i obyło się bez zgrzytów. Wszystko załatwiłam jednym zdaniem i był pon. Jaka klasa dyplomaty taka odpowiedź.

Ale cóż, jako dno i kilometr mułu dziękujemy za jakże cenną opinię. To mój ostatni wpis do Ciebie, jestem za duża na takie przepychanki, zwłaszcza z graczami, którzy nie grają.

pudło koleżanko. u nas był dyplomatą ice074. nie wiem czemu nie załatwił z Tobą oczywistej sprawy. może się bał że mu coś zrobisz. nie chcę w to wnikać;-)

"To mój ostatni wpis do Ciebie, jestem za duża na takie przepychanki, zwłaszcza z graczami, którzy nie grają."

hmmm z tego co mi wiadomo to kobiety raczej się nie chwalą że są duże;-) hehehehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie gloryfikujcie tak uchodźców. Po pierwsze jeszcze nic nie wygrali tutaj. Po drugie Siewcy bronią się bardzo dobrze i umiejętnie. Wiele innych sojuszy już dawno by się rozpadło po tak intensywnych batach, a oni bardzo honorowo walczą. Gratuluję wyśmienitych klinów pod kolony. Nie spotkałem się jeszcze z tym, że można klinować kilka kolonów pod rząd i tak manewrować wojskiem, że praktycznie jedną zagrodą birem udaje się wybronić kilka miast. Czapki z głów. Wiadomo, że wszystkiego nie da się sklinować, ale na prawdę uchodźcy mają bardzo trudne zadanie do wykonania.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie gloryfikujcie tak uchodźców. Po pierwsze jeszcze nic nie wygrali tutaj. Po drugie Siewcy bronią się bardzo dobrze i umiejętnie. Wiele innych sojuszy już dawno by się rozpadło po tak intensywnych batach, a oni bardzo honorowo walczą. Gratuluję wyśmienitych klinów pod kolony. Nie spotkałem się jeszcze z tym, że można klinować kilka kolonów pod rząd i tak manewrować wojskiem, że praktycznie jedną zagrodą birem udaje się wybronić kilka miast. Czapki z głów. Wiadomo, że wszystkiego nie da się sklinować, ale na prawdę uchodźcy mają bardzo trudne zadanie do wykonania.


No właśnie tu zostało napisane setno - nie na darmo uchodzcy walczą z siewcami. Uważamy ich za najlepszy sojusz na tym świecie i gdy nie walka z nami już dano by opanowali M45 i pewnie cześc M44 i M55. Są tam naprawdę dobrze gracze co potrafią grac.

Pech chciał że dobrze ich znaliśmy wiedzieliśmy na co ich stac i postanowiliśmy ich eliminowac od początku bo potem będzie za późno.

tu jest prosta zasada - albo ty klepiesz kogoś albo jesteś klepany. Zatrzymasz się i popełnisz jakiś błąd to się wszystko odwróci

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zawsze tak samo...Czary-mary jestem szary...


haha to jest dobre :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Lańsko Wam się przyda w imię zasad;-)
.

jestem za i są u mnie drudzy na liście
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To czekamy w takim razie;) co ma być to będzie, miasta rzecz nabyta. Lańsko w imię zasad to jest wbrew pozorom dobre sformułowanie, mogliśmy nie mieć lańska w przyszłosci, robiąc w kulki paktowiczów. Za takie zasady lańsko przyjmę.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To czekamy w takim razie;) co ma być to będzie, miasta rzecz nabyta. Lańsko w imię zasad to jest wbrew pozorom dobre sformułowanie, mogliśmy nie mieć lańska w przyszłosci, robiąc w kulki paktowiczów. Za takie zasady lańsko przyjmę.

przestań się mazać. jesteś dużą dziewczynką jak sama wspomniałaś;-) uchodźcy przynajmniej nie będą Was lali w święta;-)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Śmieszny jesteś, nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Płakałeś ty, tak że cały świat słyszał, ja stwierdzam po prostu fakt, że przyjmiemy to na klatę i nie będziemy ryczeć na FO z tego powodu. Płaczą mięczaki, ale coś w temacie wiesz;) Wyszarakuj się też na FO, skoro tak lubisz ten sport;))
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

mylisz "płacz" na forum z napiętnowaniem Waszego buractwa;-) jak już HH będzie się chylić ku upadkowi to znowu gdzieś się wślizgniesz i ubłagasz żeby Cię nie lali jak na innych światach czy zakończysz honorowo grę??
myślisz że ja nie miałem możliwości grać dalej na Edessie w sojuszu z topki? miałem taką możliwość ale HH rozbiło nas w w chamski sposób a nie w uczciwej walce wiec uznałem że nie ma sensu z takimi ludkami dalej kontynuować zabawy.

ps. miałaś podobno już mi nie odpisywać skoro nazwałem HH dnem i kilometrem mułu;-) heheheh
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Widzę że na FO przyleciał piesek nazywał się rachu ciachu....
kąsa i kąsa a nawet chłopina nie gra na Edessie tzn grał a tutaj wyniki gry naszego kolegi

Atakujący 5633 pw
Obrońcy 17700 pw
Wojownicy 23300 pw

Aktualny stan Szary na innych światach również szary. Przypomina mi Haszka który też jest szary.
Moim zdaniem nie ma co dyskutować z mr NOB ODY.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

przyleciał szczurek który ukrywa się w grze pod innym nickiem i kozaczy;-) pewnie Ty to ten z HH co najwięcej nieaktywnych graczy atakował na edessie;-)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

uuuuu kolega szczurek taki popularny ze wszyscy muszą go znać;-))))) dla mnie jesteś małym pieskiem szczekającym pod ukryciem. niczym więcej;-) przykro mi że Twoja legenda została zachwiana;-))))))

Hehehehe przeczytaj co napisałeś musisz troszkę lepsze teksty wymyślić bo kiepskie suchary.
Ja w 1 dzień zrobiłem wiecej pw niż Ty przez cały czas gry na Edessie wiec o czym my mamy rozmawiać?
Gimbusem mi tu pachnie wiec nie dyskutuje z mr NOB body
 
Do góry