Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie pozbawiaj Mańka najlepszego motywu na podryw ;) "Cześć piękna, chciała byś się umówić z członkiem sojuszu top1 na Edessa ? Zgódź po dobroci, albo zasypię cię ogniami i kotami !!" ;)

Nie zapominaj jeszcze o szpanowaniu koronką. Dziewuchy z grepo podobno strasznie na to lecą;) Władza, dużo wojska, złoto... mamut może przebierać w niewiastach jak w ulęgałkach:cool:


A tak śmiertelnie poważnie:p to napisze ktoś w kilku zdaniach co się dzieje na Edessie? Kto bije, kogo biją, kto się rozpada, kto ucieka do przeciwnika itp.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ano tak - strasznie lecimy na koronki. Nosz kurde, aż nam się obcasiki palą przy tej szybkości.
Mogę podzielić się z jakimś facetem kilkoma koronkami, co by miał dobre branie :D

Władza... hm... raz jest raz jej nie ma.
Dużo woja... też mam niemało, aczkolwiek pewnie odmienne nieco od woja Manfreda.
Złoto? Dobra Maniek tu mnie masz - możemy się dogadać :D

Kto kogo leje?
Hm... Uchodzcy tych co napotkają po drodze.
My lejemy tych co nam świnie podkładali.
Kto kogo jeszcze leje mnie nie pytaj.
Ja tu tylko od uśmiechania się jestem
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

M64 dzisiaj ma dzień otwarty biura turystycznego i zwiedzamy miasta Greków (The Greek walkers) i Hiszpanów (Hiszpańska Inkwizycja) :) Więc latam w te i we wte mantkami by zwiedzić jak najwięcej cudów tych pięknych krajów, z czego już się zrodziło 11buncików ^^ Tak że będą mieli chłopaki co obstawiać, a to tylko ja :p Co Mani z kotem nawbijali to już nie liczę :D

Do tego Żelaźni uparli się na 2 miasta adamusa, i dzięki uprzejmemu topieniu się kolonów Franzzza dziś trzasnął mi kolejny slot, z czego grecy na pewni się nie ucieszą ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Szalony i ile podbiliście miasteczek tych biednych Greków i Hiszpanów?
Bo rozumiem, że po zwiedzaniu nastąpiła chęć przygarnięcia co ładniejszych miast :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Szalony i ile podbiliście miasteczek tych biednych Greków i Hiszpanów?
Bo rozumiem, że po zwiedzaniu nastąpiła chęć przygarnięcia co ładniejszych miast :)
Sisi jak tak każdy bije śię o Twojego deffa to może i jak to zaczne robić? Miałem kiedyś fajną laske do tego ale z grepo skończyła (mądra dziołcha hehe) i teraz nikt mi wiosek nie obstawia i musze sam to robić i co piszesz się?
 

DeletedUser26184

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No nic, jednak Żelazne Zastępy pokazały swoją siłę i 2 miasta od M64 Team zdobyte, a to dopiero początek :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

I co z tą kawalerią zrobisz? No nic nie zrobisz...jak manty/erynie w największym pakiecie podwoi, to dopiero jest "zabawa".
 

DeletedUser26210

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

cieszmy się z tego co mamy.
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No nic, jednak Żelazne Zastępy pokazały swoją siłę i 2 miasta od M64 Team zdobyte, a to dopiero początek :)

Tak, wiemy i gratulujemy :D Miasta w sumie na stratę były od początku, wysunięte w nieprzyjazny teren, ale co żeście nam nabili w obronie to chylę czoła, już dawno tyle pw nie zebrałem :D Z samej obrony tylko ponad 8k dziś :p Ale wszystko co szybko się zaczyna równie szybko się kończy, byle by tylko guza nie było później ;)

Sisi kochana, nie wiem ile dokładnie, jeszcze nie liczyłem, ja dziś tylko polowałem na pw, bo dopiero z kina wróciłem z premiery nowego Bonda ;) W końcu nie samym grepo się żyje ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Obie strony zarobiły swoje PW - i na tym koniec.
Jednym gratulujemy zacnej obrony, drugim nieustępliwości i wytrwałości w dążeniu do celu, ale...starczy.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No nic, jednak Żelazne Zastępy pokazały swoją siłę i 2 miasta od M64 Team zdobyte, a to dopiero początek :)

To czekam na was z niecierpliwością. Tylko żebym tym razem się doczekał, skoro ktoś rzuca wyzwanie. Mam nadzieję, że będziecie słowni i za chwilę nie będzie żadnych próśb o pakty, pony, fuzje.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Sisi jak tak każdy bije śię o Twojego deffa to może i jak to zaczne robić? Miałem kiedyś fajną laske do tego ale z grepo skończyła (mądra dziołcha hehe) i teraz nikt mi wiosek nie obstawia i musze sam to robić i co piszesz się?
Wybacz, ale nie piszę się na to. Ja daję wojo tam gdzie potrzebne,
nie gram z nikim konkretnym, gram ze wszystkimi z soja.
No może nie ze wszystkimi, bo niektórzy nic nie potrzebują.
W sumie swój buncik wczoraj też obstawiałam sama częścią deffa,
bo i tak gostek nie miałby szans na przejęcie.

Tak się zastanawiam właśnie - na menopauze za wcześnie,
a wczoraj euforia i radość, a dzisiaj dołek. Co jest?
Chyba za dużo wymagam i kilka chwil rozmowy to zbyt wiele...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nudny świat, nudne wpisy. A tak się pięknie zapowiadało.

smiley_emoticons_drunk.gif
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Na takim starym systemie to się wyzywają, są spiski, knucia i afery. A tu co? Gratulacje, wyrazy uznania, podziękowania i wyrażanie obaw i nadziei? Co to ma być?

Nudy. Wracam do haftowania jelenia na polance.
 
Do góry