Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jak Ci nudno to odezwij się do mnie na PW. Zadbam, żebyś się nie nudziła. Ja na forum i na grze zawsze używam tych samych nicków. Łatwo mnie zlokalizujesz. Gwarantuję niezapomniane doznania po spotkaniu ze mną:)

A ja lubię zmieniać i ujawniać się troszeczkę później.
Przynajmniej mam czas na rozwój jako taki.

Hm... PW mówisz, no zobaczymy. Może się skuszę :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Sam docinki zacząłeś to się nie dziw.
Szaraki mnie absolutnie nie bolą i obchodzą mnie tyle, co nic. Mam wystarczająco dużo wartościowych graczy i to na nich skupiam całą swoją uwagę. Na szaraczki nie mam czasu. Tak samo, jak na rozmowy tutaj. Zatem wracam do swoich zajęć, bo ktoś jednak jeszcze u mnie gra i chce powalczyć.

Stronie przeciwnej gratuluje udanej ofensywy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

I tu jest pogrzebany pierwotny błąd Waszego toku rozumowania. Ja nie zaczynałem żadnych zaczepek. Po prostu napisałem prośbę wynikającą z braku slotów. Od tyle. Coś tak jakbyście napisali prosimy o zaprzestanie ataków, bo nie mamy defa i punktów nie zdobędziecie. Wszystko w temacie z mojej strony.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Oj tam przestańcie się kłócić. To tylko gra.
Nie każdy wytrzymuje presję ataków non stop.
Z jednej strony to rozumiem, bo gra ma sprawiać przyjemność.
A z drugiej nie rozumiem - jak można zostawić tych co walczą.

Ale każdy ma inne spojrzenie na tą zabawę, więc luzik.
Ja tam lubię jak mnie atakują - taka masochistka jestem :D

Micz to co? Idziesz na PW? Uprzedzam wykańczam psychicznie
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

UUUUU, jak wykańczasz to chyba odpuszczę :) W pracy męczą ciągle, tutaj chcę odpocząć. Wracam na Edessę:)
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

I tu jest pogrzebany pierwotny błąd Waszego toku rozumowania. Ja nie zaczynałem żadnych zaczepek. Po prostu napisałem prośbę wynikającą z braku slotów. Od tyle. Coś tak jakbyście napisali prosimy o zaprzestanie ataków, bo nie mamy defa i punktów nie zdobędziecie. Wszystko w temacie z mojej strony.

I co chcesz powiedziec ze nie bylo w tym ani kszty sarkazmu? No prosze Cie chyba nie myslisz ze masz doczynienia z ********, ocenzuruje zeby nikt inny tego nie musial robic. A skoro juz sie wypowiadam, to mam Ci przypomniec, a moze rapki powklejac jak raz za razem topiles sie u moich bram, czy to kolonami, czy tez transami z ogniami? I wiochy przejac nie mogles, gdzie ja taki nubek walczylem sam z wielkim M? Co? Pozal sie boze wojowniku, ktoremu slotow brakuje
smiley_emoticons_lol.gif


PS: Miasta moze i mi zabraliscie ale zaslugi Twojej w tym zadnej nie ma, wiec uprzedzam Twoj kontrargument ze miast mam malo :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

I co chcesz powiedziec ze nie bylo w tym ani kszty sarkazmu? No prosze Cie chyba nie myslisz ze masz doczynienia z ********, ocenzuruje zeby nikt inny tego nie musial robic. A skoro juz sie wypowiadam, to mam Ci przypomniec, a moze rapki powklejac jak raz za razem topiles sie u moich bram, czy to kolonami, czy tez transami z ogniami? I wiochy przejac nie mogles, gdzie ja taki nubek walczylem sam z wielkim M? Co? Pozal sie boze wojowniku, ktoremu slotow brakuje
smiley_emoticons_lol.gif


PS: Miasta moze i mi zabraliscie ale zaslugi Twojej w tym zadnej nie ma, wiec uprzedzam Twoj kontrargument ze miast mam malo :D

Hmm... I dalej się kłócicie:cool:
Hm.... micz z całym szacunkiem ale w takie sposób
Jak wy gracie bez koordynacji ataków na starym systemie to majątek widząc jak się ktoś tak topi. Niestety na nowym systemie liczy się masówa czyli wysyłanie 100 ataków w tym 15 kolonów i zero synchro gdyby nie event bardziej szanowalibyscie wojsko :) :) a tak to wyślesz off ognie a na następny dzień dalej to samo albo kilka razy dziennie to samo :) pozdrawiam
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Doktor event się zakończył.

Ty znowu nowy stary?

A myślisz że na starym systemie dobre synchro by Ci pomogło? jak jest masówka i każdy leci jak czubek to nie pomoże tu system podboju i synchro. Zabunkrujesz kolona i co rozwalą CI to bez problemu
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Doktor event się zakończył.

Ty znowu nowy stary?

A myślisz że na starym systemie dobre synchro by Ci pomogło? jak jest masówka i każdy leci jak czubek to nie pomoże tu system podboju i synchro. Zabunkrujesz kolona i co rozwalą CI to bez problemu

Myślę że tak Manfred ja jestem nauczony starego systemu podboju ...
Nowy mi się podoba np dlatego, że może mnie nie być ileś tam godzin i nikt mi kolona nie wstawi.
Bo na starym wiesz jak jest i to szybkim świecie nie ma Cie 20 minut i można nie mieć już miasta albo już nie będzie sensu odbijać. No i oczywiście np można robić nawrotkę offem lub ogniami itd.
Zresztą Ty to wszystko wiesz bo grasz dłużej w grepo i jesteś lepszym graczem niż ja.
Wiem że się skończył :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Myślę że tak Manfred ja jestem nauczony starego systemu podboju ...
Nowy mi się podoba np dlatego, że może mnie nie być ileś tam godzin i nikt mi kolona nie wstawi.
Bo na starym wiesz jak jest i to szybkim świecie nie ma Cie 20 minut i można nie mieć już miasta albo już nie będzie sensu odbijać. No i oczywiście np można robić nawrotkę offem lub ogniami itd.
Zresztą Ty to wszystko wiesz bo grasz dłużej w grepo i jesteś lepszym graczem niż ja.
Wiem że się skończył :)

Dobra Doktor powiedz kiedy wracasz na grę bo nie wiem czy mam szykować kolony czy miejsce w sojuszu czy mam Ci pomóc przenieść się ws pokoju do kolegów na M53
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dobra Doktor powiedz kiedy wracasz na grę bo nie wiem czy mam szykować kolony czy miejsce w sojuszu czy mam Ci pomóc przenieść się ws pokoju do kolegów na M53

hehehe napiszę Ci na priv na m53 nie wybieram się
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no event się zakończył to nasze INNO dało nam chwile oddechu by nadrobić sloty boz a chwile nowy event i musimy miec z czego przejmowac wioski.

INNO nie ma litości dla słabszych - na tym świecie nikt słaby się nie utrzyma :)

ciekawi mnie kto najwięcej slotów wyciągnie na tym bonusie? chwalić się
 

DeletedUser26251

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no, dobre było postawienie murka 0-24lvl w 30 min ;) i eventu nie trzeba było do tego :D
 
Do góry