Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no, dobre było postawienie murka 0-24lvl w 30 min ;) i eventu nie trzeba było do tego :D

Naprawde jest sie czym chwalic
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

dzięki temu surki kupują jak szaleni
smiley_emoticons_freu-dance.gif

a ty dalej nic tylko handelek :) ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

no event się zakończył to nasze INNO dało nam chwile oddechu by nadrobić sloty boz a chwile nowy event i musimy miec z czego przejmowac wioski.

INNO nie ma litości dla słabszych - na tym świecie nikt słaby się nie utrzyma :)

ciekawi mnie kto najwięcej slotów wyciągnie na tym bonusie? chwalić się

a bądz pierwszy ;) i sie pochwal ile to juz slocikow dzieki eventowi już wpadło ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

edited
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A Ty to przepraszam kto i skąd się wziąłeś? Jakiś głębszy sens ukrywania się? Już nawet nie będę pytał o co chodzi z tym wybiciem połowy sojuszu, bo pewnie spadnę z krzesła zaraz:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

przecież on kłamie :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -



po co kupować jak można mieć za free? wystarczy odpowiednie osoby farmić:p

Ci co nie potrafią farmić bądź im się nie chce to kupują
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
jeszcze jak był stary handel gdzie 15k surki kupowało się za 10 szt złota to miało to jakiś sens , jak ktoś był leniwy a potrzebował na zaraz sury , ale 2k za 50 golda jest po prostu nieopłacalne kompletnie , no ale są tacy co moze nie mają co z kasą robić
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

przecież on kłamie :D

Sam się z tego śmiejesz :)

Manfred i kłamać? W źyciu :)

Dobry dyplomata nigdy nie kłamie, ale czasami potrafi tak zagrać jednostką,
by było ok.

Do mnie już nie pisze, a szkoda. Myślałam, że ma jaja a przy mnie to jaja wypiórcze reprezentuje.

A szkoda, szkoda... Wiem, że jeste, upierdliwa i nigdy tego nie ukrywałam.
Ale żeby Manfred się poddał? Dziwne.

No nic, ja zmykam, dobrej nocki życzę :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Do mnie już nie pisze, a szkoda. Myślałam, że ma jaja a przy mnie to jaja wypiórcze reprezentuje.

aż tak bardzo zależy Ci na poruszeniu tego tematu na publicznym forum?
no cóż nie trzeba było pisać takich głupot. I może zakończmy ten temat jaj i przepiórek
 

DeletedUser26251

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To jeszcze mało widziałeś w tej grze, jeśli to było interesujące...

Don, nie marudź.
Nie napisałem interesujące.
Ktoś tam zaczął pisac o INNO i zarobkach na Evencie, a podałem Wasz przykład jak i bez eventu można wrzucić im grosza.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

aż tak bardzo zależy Ci na poruszeniu tego tematu na publicznym forum?
no cóż nie trzeba było pisać takich głupot. I może zakończmy ten temat jaj i przepiórek

Oj podrażnić Cię chciałam troszeczkę.
To forum i zawsze się tu wygłupiamy.

Ale sorki, jeśli przegięłam. Wybacz proszę.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Don, nie marudź.
Nie napisałem interesujące.
Ktoś tam zaczął pisac o INNO i zarobkach na Evencie, a podałem Wasz przykład jak i bez eventu można wrzucić im grosza.

Budowa murku w tempie ekspresowym to jakby nie było częsta praktyka...u Was także spotykana, więc ja po prostu nie rozumiem tej aluzji, którą chcesz nam tutaj przekazać?!
 

DeletedUser26251

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Budowa murku w tempie ekspresowym to jakby nie było częsta praktyka...u Was także spotykana, więc ja po prostu nie rozumiem tej aluzji, którą chcesz nam tutaj przekazać?!

Don, nie było aluzji.
Przeczytaj na 103 stronie co pisali o inno i zarobkach i eventach.
Podałem przykład że nie musi być eventu by inno zgarniało kase z powodu np. podburzania i to nie małą, bo postawienie murka w 30min to nie jest 100golda. Nawet nie napisałem kto tak zrobił.

Czepiasz się poprostu wyskakując odrazu że mało ktoś coś widział ...
Chill.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Eh...no widzisz, a ja i pewnie nie tylko ja, odbieram Twój post w tej sytuacji dość jednoznacznie...jacy to wy biedni jesteście i ze złotnikami nie wygracie. A akurat podałeś przykład osoby, która od wprowadzenia handlu surek za złoto, nie wydała tutaj złotówki w grze. Niektórzy korzystali mądrze i przez dłuższy czas z tego "dobrodziejstwa" i na kilku światach nazbierali sobie tego złota w ilościach dość sporych.

A do tego chcę Ci pokazać, że kolega nie jest jakimś wyjątkiem...takich osób na Grepo mamy mnóstwo. A Tobie akurat teraz wpadł w oczy taki przypadek. Przypadek...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wiecie co dziś odkryłam? (Wiem, stara baśń, ale dla mnie to nowość).
A mianowicie, że deffowiec grający na złocie ma o wiele łatwiej niż ofowiec grający na złocie.
To pierwszy świat na którym kupiłam złoto za więcej niż esemesek i powiem tak,
jeśli nie ma żadnego eventu to jest luksus.

Chyba mi się to spodoba :)
 

DeletedUser26251

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Eh...no widzisz, a ja i pewnie nie tylko ja, odbieram Twój post w tej sytuacji dość jednoznacznie...jacy to wy biedni jesteście i ze złotnikami nie wygracie.
Mylne masz wrażenie.
Nie jesteśmy biedni, poprostu HH dostaje bęcki. Co do twierdzenia nt złotników to wystąpił paradoks, bo od 2-3 lat było, że jesteśmy złotnikami, multikonciarzami, kretotwórcami a i pewnie nasza premka dawała +150% do ataku. Więc domysły w moim kierunku że biadolę na złotników są baaardzo chybione :)
A do tego chcę Ci pokazać, że kolega nie jest jakimś wyjątkiem...takich osób na Grepo mamy mnóstwo. A Tobie akurat teraz wpadł w oczy taki przypadek. Przypadek...
Nie gram od dzisiaj, ani wczoraj, widziałem różne rzeczy na grepo. Połowa tego serwera jest mi znana więc sposób gry nie jest dla mnie zaskoczeniem Wpis mój miał swoją podwalinę w zbiegu okoliczności. Dzień czy dwa dni przed wpisem o Inno+złoto+Event ze strony 103 miała akurat miejsce sytuacja z tym nieszczęsnym murkiem, którą zauważyłem będąc tu tylko gościnnie u znajomych.
Don, nie dorabiaj do tego filozofii, bo ani ja, ani ten murek nie jest tego wart.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Hehe...ja takie teorie słyszę praktycznie co chwilę:) I potem takie wyciąganie "sytuacji" działa na mnie dość drażniąco. Do tego jak się wyciąga taki zbieg okoliczności, gdy kilka dni wcześniej samemu podobne rzeczy się stosowało. Nie zapomnę sytuacji z innego świata, gdzie pół świata jechało mojemu sojuszowi od złotników, a u siebie mieli delikwenta, który między 20-24 potrafił na wyspie wysłać trzy pełne offy (po 2300 wojaków) idące 40 minut do celu. O innych złoceniach nie wspominając.

Aktualnie każdy złoci, bo bez tego praktycznie nie da się grać na poważnie. Niestety taka jest rzeczywistość...ale dobra, już mniejsza z tym. Sam wydałem więcej złota na tym świecie (nie licząc premki) niż podczas 1,5 roku poprzedniego świata. Taki szybki świat tylko sprzyja wydawaniu złota.
 
Do góry