Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19851

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

grałem z Psotką zanim to było modne (theta)
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

haha..modne? jakoś po tym nicku nie kojarzę Cię:(
nie dajcie się zwieśc Mańkowi: tak na prawdę nasz Maniuś ceni u kobiet..oprócz urody, oczywiście, inteligencję.
Sam Bestia jest inteligentny..więc nie obniża standardów
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

już wiem kim jesteś . Cieszę się, że tu jesteś:*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26319

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

heee cii sami ludzie :D wejde i pogram ...:p
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Theta - to były czasy...
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Brutalny roman, Malottg Gwiazda, Kartalon...
Romuś brutalny??? no nie, do mnie wierszem pisywał. zresztą nadal mamy kontakt:) Matus..nadal gra i tu też jest. pod innym nickiem, ale to ten sam stary Matus87. fajnie, że nadal, nawet tu na edessie są ludzie, których lubię i cenię. to ekipa, która potrafi grać kulturalnie, z dowcipem, potrafili się bawić grą, bez obrażania kogokolwiek. nawet z przeciwnikiem pisywali sobie dowcipnie i spokojnie:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

co tu taka cisza?

nikt się nie kłóci aż nudno

A na grze dzieje się dużo. Mamy nowy twór po jakiś delikatnym rozłamie :)) Już nawet z nimi pakt zawarłem taki ala pakt z diabłem.

ktoś opowie? bo moja główna plotkara jest na urlopie i nie wiele wiem
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

haha..Manfred i pakty:p
jeśli to prawda..to żeby się nie przejechali:p
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

co tu taka cisza?

nikt się nie kłóci aż nudno

A na grze dzieje się dużo. Mamy nowy twór po jakiś delikatnym rozłamie :)) Już nawet z nimi pakt zawarłem taki ala pakt z diabłem.

ktoś opowie? bo moja główna plotkara jest na urlopie i nie wiele wiem

No to zacznij jakąś spinkę albo dziewczyny namów (im to genialnie wychodzi)

A chyba na świecie nie dzieje się nic zaskakującego. Oprócz pozawieranych przez Ciebie jakichś nowych paktów.
O sytuacji na dalekiej północy wiadomo nie wiele. I może by tu się ktoś skusił na ciekawą opowieść o walkach, paktach, koalicjach czy innych knowaniach. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Heh....co niektóre "gwiazdy" zamilkły po zdemaskowaniu
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Napisała osoba, która pisze spod nowego nicku:) Ja tu żadnej demaskacji nie pamiętam...może odświeżysz nam pamięć?

.....no w pewnym wieku pojawiają sie pierwsze oznaki zaników pamięci ,przykre ,ze to dotnęło juz Ciebie
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


Pisze spod nowego nicku,bo kiedys trzeba chyba zacząc ,nie uwazasz ?
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

gwiazdy, diamenty...haha. a potem jak idzie fura ataków..to okazują się tylko.."szkiełkami"
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

gwiazdy, diamenty...haha. a potem jak idzie fura ataków..to okazują się tylko.."szkiełkami"
smiley_emoticons_lol.gif

fura? ehh teraz już nie ma takiej fury ataków - czy ktoś na tym świecie widział u siebie 3 cyferki i na przedzie choc by 3 ??
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

nauczyles ją w koncu grac czy nadal jest noobkiem jak pisales?

ja pisałem?? nie pamiętam. Ale nadal jest nobkiem :) ale już bardzie słucha i nawet jestem w stanie ją namówić na ranne wstawanie - bo kiedyś to wstawała o której chciała i w nosie miała że trzeba ataki słać na 7 rano
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

.....no w pewnym wieku pojawiają sie pierwsze oznaki zaników pamięci ,przykre ,ze to dotnęło juz Ciebie
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


Pisze spod nowego nicku,bo kiedys trzeba chyba zacząc ,nie uwazasz ?
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Dzisiaj nie mam kompletnie głowy do tego, są sprawy ważne i ważniejsze...dlatego liczyłem na odświeżenie pamięci. Widzę, że jednak się nie doczekam, a szkoda. Może bym się czegoś ciekawego jeszcze dowiedział. Trudno, muszę pogodzić się z tym żyć...
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Romuś brutalny??? no nie, do mnie wierszem pisywał. zresztą nadal mamy kontakt:) Matus..nadal gra i tu też jest. pod innym nickiem, ale to ten sam stary Matus87. fajnie, że nadal, nawet tu na edessie są ludzie, których lubię i cenię. to ekipa, która potrafi grać kulturalnie, z dowcipem, potrafili się bawić grą, bez obrażania kogokolwiek. nawet z przeciwnikiem pisywali sobie dowcipnie i spokojnie:)

Oj Elcia, Elcia, nie wywołuj wilka z lasu, Matus się postarzał, zdziadział i zahmedział :p To już nie te czasy gdy w LCN goniło się MG (przynajmniej próbowało) w statach agreski, z Romkiem robiło zadymy na północy z anty-kozą, i patrzyło jak sysek z gwiazdą biją rekordy w ilości zdobywanych pw agreski :D ps: brakuje mi czasem utarczek z Marimarem ;) A najbardziej to brakuje mi słodkiej naszej kotki ;) Wiesz o kogo mi chodzi

ps: Elcia MG nie poznajesz, toż to stary poczciwy... albo nie, na pw ci napiszę :p
 
Do góry