Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Maniuś a co ty chcesz od wariora i jego ekipy z Legionów ? Przecież to nie najgorszy przeciwnik :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Maniuś a co ty chcesz od wariora i jego ekipy z Legionów ? Przecież to nie najgorszy przeciwnik :D

No pewnie że nie - to najsilniejszy sojusz jaki tu był ale niestety to co z niego zostało to już końcówka a szkoda bo jako jedyny bronił się naprawdę nieźle i coś tam jeszcze atakował. Obecnie no cóż większość kluczowych graczy zrezygnowała i warior został praktycznie sam

Na tą chwile silne sojusze to dorośli, M64 team, Novi, kopsnij+magnaci, Bumy, HH kolejność nie jest przypadkowa - to takie moje skromne zdanie
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nasza ekipa czuje się zaszczycona chwalebnym 2 miejscem, choć sądzę że niezbyt zasłużonym naszym skromnym zdaniem :)
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No pewnie że nie - to najsilniejszy sojusz jaki tu był ale niestety to co z niego zostało to już końcówka a szkoda bo jako jedyny bronił się naprawdę nieźle i coś tam jeszcze atakował. Obecnie no cóż większość kluczowych graczy zrezygnowała i warior został praktycznie sam

Na tą chwile silne sojusze to dorośli, M64 team, Novi, kopsnij+magnaci, Bumy, HH kolejność nie jest przypadkowa - to takie moje skromne zdanie

Zapomniałeś o takim sojuszu Nic śmiesznego (a właściwie 3 odłamach), to obecnie zdaje się powoli hegemon się robi. I każdy mający ochotę powalczyć z tym najsilniejszym powinien kierować się w ich stronę.

Dementuje Magnat i driny to nie jeden sojusz. Nas jest malutko i chyba dla nikogo zagrożenia nie stanowimy.:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Zapomniałeś o takim sojuszu Nic śmiesznego (a właściwie 3 odłamach), to obecnie zdaje się powoli hegemon się robi. I każdy mający ochotę powalczyć z tym najsilniejszym powinien kierować się w ich stronę.

Dementuje Magnat i driny to nie jeden sojusz. Nas jest malutko i chyba dla nikogo zagrożenia nie stanowimy.:)

co to za dwa sojusze jak ze sobą współpracują. To jak jeden.

I nie zapominałem o sojuszu w którym jestem - ale nie ładnie jest pisać o samym sobie.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Manfredzie współpracujemy z kilkoma sojuszami i z żadnym nie jesteśmy jednością :)

Tak jak Elseni napisała, nas jest malutko i nikomu nie zagrażamy.
My się tylko ładnie bronimy :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Manfredzie współpracujemy z kilkoma sojuszami i z żadnym nie jesteśmy jednością :)

Tak jak Elseni napisała, nas jest malutko i nikomu nie zagrażamy.
My się tylko ładnie bronimy :)

no nas tak samo jest malutko - zobacz sojusz "nic śmiesznego 3" taki mały sojusz. też współpracuje z kilkoma sojuszami :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ty to mnie zawsze potrafiłeś rozśmieszyć i podbudować nawet w najcięższych chwilach,
a mało się to komu udaje
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ty to mnie zawsze potrafiłeś rozśmieszyć i podbudować nawet w najcięższych chwilach,
a mało się to komu udaje
smiley_emoticons_lol.gif

No ale czy nie mam trochę racji. Można zrobić podział ale jak sojusz ma wspólna zakładkę def i jak już atakuje to też wspólnie to jak by ten sam sojuszu a nazwa co tam nazwa.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No ale czy nie mam trochę racji. Można zrobić podział ale jak sojusz ma wspólna zakładkę def i jak już atakuje to też wspólnie to jak by ten sam sojuszu a nazwa co tam nazwa.

No coś w tym racji jest :)

A ja się tak zastanawiam, czyżby była próba przejęcia mojego miasteczka przez Was?
Coś mi się wydaje, że będzie ciekawie :D
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No ale czy nie mam trochę racji. Można zrobić podział ale jak sojusz ma wspólna zakładkę def i jak już atakuje to też wspólnie to jak by ten sam sojuszu a nazwa co tam nazwa.

A to Ty wiesz jakie my z drinami zakładki mamy? :p
Wspólna pomoc w obronie i czasem wspólne atakowanie to bardziej pod pakt podchodzi a nie pod ten sam sojusz. ( bo jeden sojusz, to wspólna strategia, organizacja, wspólna dyplomacja, wspólna Rada, ) Więc tutaj to chyba chybione argumenty. Albo ja się mylę. :rolleyes:
Co do Nie śmiesznych to nie wiem jakie tam macie relacje oprócz tej samej nazwy z dodatkiem numerów. Ale jak tak osobno gracie to może któryś z dyplomatów się da zaczarować i z nami pona podpisze, bo za dużo już sojuszy na lać chce :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A to Ty wiesz jakie my z drinami zakładki mamy? :p
Wspólna pomoc w obronie i czasem wspólne atakowanie to bardziej pod pakt podchodzi a nie pod ten sam sojusz. ( bo jeden sojusz, to wspólna strategia, organizacja, wspólna dyplomacja, wspólna Rada, ) Więc tutaj to chyba chybione argumenty. Albo ja się mylę. :rolleyes:
Co do Nie śmiesznych to nie wiem jakie tam macie relacje oprócz tej samej nazwy z dodatkiem numerów. Ale jak tak osobno gracie to może któryś z dyplomatów się da zaczarować i z nami pona podpisze, bo za dużo już sojuszy na lać chce :eek:

no przecież widzę wasze forum praktycznie codziennie. Picia moja kumpela mi regularnie wysyła

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale jak tak osobno gracie to może któryś z dyplomatów się da zaczarować i z nami pona podpisze, bo za dużo już sojuszy na lać chce :eek:

Pewnie że da się nawet wszyscy się dadzą - jeden warunek - walczycie z Kopsnij i dorosłymi i macie z nami PAKT :)
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Pewnie że da się nawet wszyscy się dadzą - jeden warunek - walczycie z Kopsnij i dorosłymi i macie z nami PAKT :)

To my tak nie chcemy. Za dobrze nam z naszymi wrogami. Jakby mnie chłopaki z Novy lać przestali to już nie było by to samo. Gra by przyjemność straciła. To pisze bez ironii. I jeszcze na dole SS.
Tobie mało koalicji na tych dorosłych i drinów? Takich maluchów jak my w pakt jeszcze wciągać.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

no przecież widzę wasze forum praktycznie codziennie. Picia moja kumpela mi regularnie wysyła

Ale to drinów chyba widzisz nie nasze? Albo to nieistniejące wspólne :confused:
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

haha..Szanowne Panie. Chyba na prawdę macie Manfreda za "idiote"/ ciągnie Was za język..pod płaszczykiem luźnych dywagacji, a Wy..śpiewacie aż miło.
wybaczcie, ale mając takie pleciugi w sojuszu, to nie potrzeba kretów. tyle w temacie.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

haha..Szanowne Panie. Chyba na prawdę macie Manfreda za "idiote"/ ciągnie Was za język..pod płaszczykiem luźnych dywagacji, a Wy..śpiewacie aż miło.
wybaczcie, ale mając takie pleciugi w sojuszu, to nie potrzeba kretów. tyle w temacie.


Psotuś nie psuj mi proszę zabawy :))
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

słońce..mogę różnie o Tobie myśleć, ale nie uważam Cię za półgłówka. przy Tobie lepiej o pogodzie pogadać:p
 

DeletedUser7014

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A co to sie dzieje z Nic Smiesznego:confused: Czyżby sojusz sie rozpadał??:p
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ależ psotko, nikogo nie mamy za "idiotę" my nie mówimy nic o czym szanowny manfred by nie wiedział.
Bo sytuacja dyplomatyczna jest chyba tu powszechnie znana. Łatwo po pw ocenić kto komu pomaga a kto z kim atakuje?
A to że My i driny jesteśmy osobnymi sojuszami to się od niego właśnie dowiedzieliśmy. :eek:

A może by manfred zdradził co tam w nie śmiesznych się dzieje? Taki nowy twór Zimny prysznic. Czyżby nam pozazdrościli i 4 sojusz szykowali pod inną nazwą?
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

haha. no oki . fakt..Maniusia nie mogli znieść
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Do góry