Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7014

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A no to dziękujemy za szanse:D Naprawde bardzo miło z waszej strony:)
A ty czasem nie konczysz gry??
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A no to dziękujemy za szanse:D Naprawde bardzo miło z waszej strony:)
A ty czasem nie konczysz gry??

No tak, na mnie już powoli czas. I tak długo nagrałem a miało byc tylko na chwile.

Pozostaje mi podziękować za fantastyczną grę i życzyć wam wszystkim powodzenia. Będę tu zaglądał i sprawdzał jak wam idzie.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ojejuuuuuu jeju co to się podziało na Edeesie ktoś już nie mógł wytrzymać z kimś takim jak redusia ???
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
wcale mnie to nie dziwi wolałbym skończyć grać w grepo niż grać z nią i lolusiem.
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser7014

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No tak, na mnie już powoli czas. I tak długo nagrałem a miało byc tylko na chwile.

Pozostaje mi podziękować za fantastyczną grę i życzyć wam wszystkim powodzenia. Będę tu zaglądał i sprawdzał jak wam idzie.

Powodzonka
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No tak, na mnie już powoli czas. I tak długo nagrałem a miało byc tylko na chwile.

Pozostaje mi podziękować za fantastyczną grę i życzyć wam wszystkim powodzenia. Będę tu zaglądał i sprawdzał jak wam idzie.

Manfredzie... :(

Brak mi słów. Dzięki za grę i emocje jakie nam sprawiłeś.
Tylko zapomniałeś o jednej sprawie - miałeś mi jeszcze miasto zabrać...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ojejuuuuuu jeju co to się podziało na Edeesie ktoś już nie mógł wytrzymać z kimś takim jak redusia ???
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
wcale mnie to nie dziwi wolałbym skończyć grać w grepo niż grać z nią i lolusiem.
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

mnie z nimi zawsze swietnie sie gralo :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

nie no przeciwnicy byli bardzo dobrzy. Pełen szacun dla Wariora i jego ekipy - naprawdę się świetnie bronili. To samo kopsnij dobrzy gracze ale organizacja do bani (za dużo bab do rządzenia). Nie miałem tylko przyjemności powalczyć z dorosłymi a miałem wielką ochotę.

tu za silny sojusz stworzyliśmy - dla tego świat jest bardzo nudny. Ale to chyba po części moje lenistwo i wyszukiwanie prostych alternatyw w grze na wygranie.
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

to graj..Manfred:) dorośli nie uciekają.. pomomo tego, że właśnie "BABA" tam rząddzi
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Na tą chwile silne sojusze to dorośli, M64 team, Novi, kopsnij+magnaci, Bumy, HH kolejność nie jest przypadkowa - to takie moje skromne zdanie

Dlatego próbujesz namówić wszystkie sojusze wokół aby z nami walczyli? ;> No coś Ty misiek, uwierzyłbyś w siłę swojego sojuszu, macie koalicję na pół świata, jeszcze jeden pakt, a będziecie musieli walczyć między sobą, aby pkt nabijać :eek:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dlatego próbujesz namówić wszystkie sojusze wokół aby z nami walczyli? ;> No coś Ty misiek, uwierzyłbyś w siłę swojego sojuszu, macie koalicję na pół świata, jeszcze jeden pakt, a będziecie musieli walczyć między sobą, aby pkt nabijać :eek:

Kwiatuszku a nie było by fajnie jak bym nakłonił lub podpuścił inny sojusz na was a ja z boku bym tylko kibicował? :) to się nazywa kunszt wygrać bez walki haha

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to graj..Manfred:) dorośli nie uciekają.. pomomo tego, że właśnie "BABA" tam rząddzi
smiley_emoticons_irre4.gif

Psotuś ja już wiele widziałem. I jak to nazwałaś "BABA" nie jest w stanie w grepolis nic zrobic jak tylko rozwalic. Nie nadajecie się na coś takiego jak rządzenie. Ale za to dobrze gotujecie i świetnie pracujecie koszule :) bez urazy ja lubie nosić koszule

- - - Automatycznie połączono posty - - -

aha i żeby była jasność - tak uważa 99% facetów - facetów żebyśmy się dobrze zrozumieli.

No to w takim wypadku zapytacie to czemu oddają "BABA" władzę? a no z prostej przyczyny bo faceci to lenie
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

oj Maniuś...ja koszul nie prasuję, nie piekę ciast...kiepsko gram w grepo, a mimo to ...jestem szczęśliwa. aha..i mam duże stopy, więc mam daleko do zlewu, haha
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

oj Maniuś...ja koszul nie prasuję, nie piekę ciast...kiepsko gram w grepo, a mimo to ...jestem szczęśliwa. aha..i mam duże stopy, więc mam daleko do zlewu, haha

bo Ty jesteś wyjątek :)

ps. ale z tymi stopami to sobie jaja robisz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no przecież widzę wasze forum praktycznie codziennie. Picia moja kumpela mi regularnie wysyła

Picia....pica...piciuu...lukaasz...furiae..... czy jak jej tam jeszcze było ..
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
...zwał jak zwał,mało wazne ,ale to chyba kazdy wie ze Kinia donosiła i donosi wrogom na swoich kolegów
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

spoko Manfred, żartuję:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

no przecież widzę wasze forum praktycznie codziennie. Picia moja kumpela mi regularnie wysyła

Picia....pica...piciuu...lukaasz...furiae..... czy jak jej tam jeszcze było ..
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
...zwał jak zwał,mało wazne ,ale to chyba kazdy wie ze Kinia donosiła i donosi wrogom na swoich kolegów
smiley_emoticons_winken4.gif
nie ładnie kogoś posądzać, jeśli nie ma się dowodów. zalatuje jadem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Kwiatuszku a nie było by fajnie jak bym nakłonił lub podpuścił inny sojusz na was a ja z boku bym tylko kibicował? :) to się nazywa kunszt wygrać bez walki haha

A kto powiedział, że w takim starciu byś wygrał? :eek: Zbyt wysoka pewność siebie to pierwszy krok do porażki :eek:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Manfredzie!
Jak możesz pisać tak słodko do innych kobiet i to jeszcze tak bym musiała na to patrzeć?
Ja Twój jedyny osobisty szpieg przypisany do Ciebie czy chcesz czy nie chcesz :D

Heh dobra koniec żartów.

A skąd wiesz, że kobiety nie potrafią dobrze rządzić?
Chociaż jak tak patrzę z perspektywy czasu... pomijając moje sojusze....
To chyba teraz widzę, że jednak mastermona potrafi utrzymać ludzi w ryzach :)
 

DeletedUser19723

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Kurcze szkoda ,że nie mogłem zagrać na tym świecie :(
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dorośli widzę małą fuzję z Kopsniętymi i Magnatem robią...ciekawie będzie :)
 
Do góry