Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19851

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ale ściemniasz Monia:) przecież powszechnie wiadomo, że dlatego dołaczyli bo nasz Cherubinek zwietrzył piękne kobiety..
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

hehehe, no i wygadałaś, chodziło tutaj tylko i wyłącznie o świeże mięsko ;)
A i paru dla kobiet się znalazło kąsków :pP
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ale to chyba kazdy wie ze Kinia donosiła i donosi wrogom na swoich kolegów
smiley_emoticons_winken4.gif

nie wiem kto to kinia ale pewnie masz rację. Chwała jej za to :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A kto powiedział, że w takim starciu byś wygrał? :eek: Zbyt wysoka pewność siebie to pierwszy krok do porażki :eek:

jak mozna wgrać w starciu w którym nie bierze się udziału :) no chyba że w Twojej główce jest to możliwe :)

ps. mnie już porażki nie dotyczą.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A skąd wiesz, że kobiety nie potrafią dobrze rządzić?
Chociaż jak tak patrzę z perspektywy czasu... pomijając moje sojusze....

a bo takiej nie znalazłem :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ja słyszałem odwrotnie , że to kobieta lepiej prowadzi sojusz od chłopa ... ale wg mnie to zalezy od tego co ma się w głowie niezależnie od płci :p na Omikronie pamiętam sojusz "I jesteś w kropce" - prowadziła go kobieta o ile dobrze kojarzę , świetnie sobie radzili , TOP3 ostatecznie
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A ja uważam, że najlepiej prowadzi sojusz nie jedna osoba, a przynajmniej 2.
Dla mnie optymalną opcją jest coś takiego:
- facet zajmuje się dyplomacją, atakami i jest od opierdzielania ludzi i wywalania
- kobieta zaś dba o sojusz całościowo, pilnuje wzajemnych relacji i dba o obronę :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A ja uważam, że najlepiej prowadzi sojusz nie jedna osoba, a przynajmniej 2.
Dla mnie optymalną opcją jest coś takiego:
- facet zajmuje się dyplomacją, atakami i jest od opierdzielania ludzi i wywalania
- kobieta zaś dba o sojusz całościowo, pilnuje wzajemnych relacji i dba o obronę :)


czyli ja i Lolo :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

czyli ja i Lolo :)

Hehe no może być i tak :p

Mi raczej chodziło o to, że kobietki o wiele częściej się sprawdzają jeśli nie prowadzą całkowicie same sojuszu :)

Ja np. nigdy nie umiałam wywalić mało aktywnych, zawsze mi żal ich było :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Hehe no może być i tak :p

Mi raczej chodziło o to, że kobietki o wiele częściej się sprawdzają jeśli nie prowadzą całkowicie same sojuszu :)

Ja np. nigdy nie umiałam wywalić mało aktywnych, zawsze mi żal ich było :)


ojj ja sobie jaja robie. Wiadomo że się sprawdzają :)

i nie tylko do prasowania koszul choć w tym są idealne :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Łoj ale mnie przetrzepali wczoraj - normalnie szok :)

Dziękuję za fajną walkę przeciwnikom, aczkolwiek to jeszcze nie koniec :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No trochę mnie tu nie było a tu takie zmiany. Dwie baby (Elody,redka) zrobiły w balona takich kozaków jak Maniek,MG i ptaku. O ile ptaszek nie za wiele miał z nimi wspólnego na innych światach więc go rozumiem za to brak posłuszeństwa względem Mańka i MG to już ładne jaja.Maniek ponoć zakumał ,że niewiasty udające koleżanki go zawiodły za to MG usilnie brał winę za siebie że mu dwie gwiazdy sojusz rozwaliły.Wstyd panowie wstyd
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No trochę mnie tu nie było a tu takie zmiany. Dwie baby (Elody,redka) zrobiły w balona takich kozaków jak Maniek,MG i ptaku. O ile ptaszek nie za wiele miał z nimi wspólnego na innych światach więc go rozumiem za to brak posłuszeństwa względem Mańka i MG to już ładne jaja.Maniek ponoć zakumał ,że niewiasty udające koleżanki go zawiodły za to MG usilnie brał winę za siebie że mu dwie gwiazdy sojusz rozwaliły.Wstyd panowie wstyd
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Straszne rzeczy się dzieją, ale nie skomentuję, bo to subiektywna opinia :)

Trza przyznać, że Novi z SS dziś ładnie przywalili :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No trochę mnie tu nie było a tu takie zmiany. Dwie baby (Elody,redka) zrobiły w balona takich kozaków jak Maniek,MG i ptaku. O ile ptaszek nie za wiele miał z nimi wspólnego na innych światach więc go rozumiem za to brak posłuszeństwa względem Mańka i MG to już ładne jaja.Maniek ponoć zakumał ,że niewiasty udające koleżanki go zawiodły za to MG usilnie brał winę za siebie że mu dwie gwiazdy sojusz rozwaliły.Wstyd panowie wstyd
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

potwierdzam - tak byo
smiley_emoticons_frown.gif


[SPR][video=youtube;hBGdoTvAs6A]https://www.youtube.com/watch?v=hBGdoTvAs6A[/video][/SPR]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

potwierdzam - tak byo
smiley_emoticons_frown.gif


[SPR][video=youtube;hBGdoTvAs6A]https://www.youtube.com/watch?v=hBGdoTvAs6A[/video][/SPR]

Oj nie do śmiechu wam było oj nie do śmiechu a Karol do do tej pory przestać śmiać się nie może :)

ale nie płacz Lucek bo nie takie wojny przez baby były przegrywane i nie takie państwa w historii świata upadały.Jaki morał z tego.Nie dopuszczać kobitek do władzy bo nic dobrego panowie z tego nie będzie oj nie bedzie
smiley_emoticons_lol.gif
ale nic z mojego gadania bo Lucek ma oczy przysłonięte nie powiem czym a jak miałby jaja to by pognał w las zamiast usilnie przekonywać wszystkich że to jego wina.Nawet Maniek musiał to zweryfikować na forum bo nie wytrzymał :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no przecież widzę wasze forum praktycznie codziennie. Picia moja kumpela mi regularnie wysyła

Picia....pica...piciuu...lukaasz...furiae..... czy jak jej tam jeszcze było ..
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
...zwał jak zwał,mało wazne ,ale to chyba kazdy wie ze Kinia donosiła i donosi wrogom na swoich kolegów
smiley_emoticons_winken4.gif

buhahahahhahaa ktoś tu widze jakieś cosik bierze,że kinia donosi:cool: 3 posty specjalnie konto założone widać bo ktoś ma żale ze Kinga grać potrafi lol :D weźcie sie za gre,to co sie pisze na fo itd to częśc strategi przeciwnika :D fajnie cos napisać siac wątpliwości,bo sie kogoś zna innego świata hehe fajnie można zasiać wątpliwości i rozwalić sojusz od srodka :) kto tego nie rozumie niech sie nie wypowiada lepiej :D grepo o gra strategicza wszystkie chwyty dozwolone nawet na fo :D
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Oj nie do śmiechu wam było oj nie do śmiechu a Karol do do tej pory przestać śmiać się nie może :)

ale nie płacz Lucek bo nie takie wojny przez baby były przegrywane i nie takie państwa w historii świata upadały.Jaki morał z tego.Nie dopuszczać kobitek do władzy bo nic dobrego panowie z tego nie będzie oj nie bedzie
smiley_emoticons_lol.gif
ale nic z mojego gadania bo Lucek ma oczy przysłonięte nie powiem czym a jak miałby jaja to by pognał w las zamiast usilnie przekonywać wszystkich że to jego wina.Nawet Maniek musiał to zweryfikować na forum bo nie wytrzymał :p

Nie wiem jakie tam relacje i co było, bo mnie to nie interesuje za bardzo.
Ale jeśli MG stanął w obronie swojej kobietki, biorąc jeszcze winę na siebie,
to tym bardziej ma jaja.

Prawdziwy mężczyzna chroni swoją kobietę przed światem,
a jeśli coś zrobi nie tak, to tylko w domu przez kolano przełożyć
i klapsa dać :D

Co tam słychać na świecie oprócz tego?

Ja w szoku jestem - pierwszy dzień od bardzo dawna nie mam ataków...
(no sprawdzających to nie liczę, bo to norma) :)
Czyżby coś się szykowało większego?
 

DeletedUser23989

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nabiję sobie postów...wg mnie to sytuacja jest dość klarowna...nieśmieszni wyrobili sobie taką przewagę,że nawet odejście części graczy i ewentualna utrata 100-200 miast nie zrobi różnicy. Są top1 i tylko ich gromadne szarakowanie może to zmienić.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Oj nie do śmiechu wam było oj nie do śmiechu a Karol do do tej pory przestać śmiać się nie może :)

ale nie płacz Lucek bo nie takie wojny przez baby były przegrywane i nie takie państwa w historii świata upadały.Jaki morał z tego.Nie dopuszczać kobitek do władzy bo nic dobrego panowie z tego nie będzie oj nie bedzie
smiley_emoticons_lol.gif
ale nic z mojego gadania bo Lucek ma oczy przysłonięte nie powiem czym a jak miałby jaja to by pognał w las zamiast usilnie przekonywać wszystkich że to jego wina.Nawet Maniek musiał to zweryfikować na forum bo nie wytrzymał :p

Bardzo ciekawe rzeczy piszesz.. szkoda tylko, że nieprawdziwe :) Nikt tu nie płacze i nikt nikomu oczu nie przysłania.. a Lucek taki biedny i poszkodowany, ze aż poszedł grac do prysznica.. :) Biedulek solidaryzował się z mamutem, ale ja taka okropna jestem, że na siłę go pociągnęłam za sobą..
smiley_emoticons_irre.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

rudzielcu nie klam ze mg poszedl grac do prysznica...
tak poza tym mialas konczyc gre a widze ze grasz dalej (tak wiem nikt ciebie nie chcial rozbierac i pokrzywdzona ruda zostala nakloniona do pozostania)
035.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

rudzielcu nie klam ze mg poszedl grac do prysznica...
tak poza tym mialas konczyc gre a widze ze grasz dalej (tak wiem nikt ciebie nie chcial rozbierac i pokrzywdzona ruda zostala nakloniona do pozostania)
035.gif

Adrianku to Ty żyjesz? Widzę dalej miasteczka dla sojuszu budujesz.
A kiedy zagrasz normalnie?

Eeee i nie narzekaj na rude, one nie takie straszne :)
 
Do góry