Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dlatego najbardziej gaciory cisną tych co ostro złocili a tu ...//ciach// zbita nie poszaleją na tym świecie ... i to najbardziej cieszy :cool:

Ferdziu a Ty to kto, że tak oceniasz?

A widzę... Zimny prysznic - o jakich gaciorach piszesz, sprecyzuj proszę :)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Czyli jak widać nic się nie zmienia nadal :cool: Mam pomysł zrekrutujcie jeszcze dorosłych ,riki itd będzie zabawa.:cool:
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Warior, ale do kogo masz pretensje? Miej do tych co tak chcą znaleźć się w tych sojuszach, przecież ich nikt nie zmusza..

Redziu ty moja kochana warior nie ma do nikogo pretensji .to jest po prostu chore:cool:
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

haha, fakt. nikt Was nie zmuszał:p no..chyba tylko strach przed dalszym laniem
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Podoba mi sie w jaki sposób się do mnie zwracasz :D W końcu jestem kochana :D

I masz racje, to jest chore.. ja się z takim "śmiesznym" światem jeszcze nie spotkałam :)

Coraz bardziej cię zaczynam lubić dziubeczku rudziutki :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Podoba mi sie w jaki sposób się do mnie zwracasz :D W końcu jestem kochana :D

I masz racje, to jest chore.. ja się z takim "śmiesznym" światem jeszcze nie spotkałam :)

redka a Ty jeszcze grasz ???? Tak ponoć płakałaś że masz dość tego świata i raptem ci się odmieniło
smiley_emoticons_irre4.gif
.Co do rekrutacji wszystkiego co się rusza to przecież Twój mistrz i mentor MG jest w tym przecież najlepszy a co za tym idzie jest "śmieszny"
smiley_emoticons_lol.gif


Coraz bardziej cię zaczynam lubić dziubeczku rudziutki :rolleyes:

Warior czyżbyś tak wielbił redkę że przechodzisz do ZP ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

redka a Ty jeszcze grasz ???? Tak ponoć płakałaś że masz dość tego świata i raptem ci się odmieniło
smiley_emoticons_irre4.gif
.Co do rekrutacji wszystkiego co się rusza to przecież Twój mistrz i mentor MG jest w tym przecież najlepszy a co za tym idzie jest "śmieszny"
smiley_emoticons_lol.gif




Warior czyżbyś tak wielbił redkę że przechodzisz do ZP ???

Warior ma to do siebie że lubi siedzieć w tych słabych sojuszach i być bitym:) Redzi nie znam ale fajnie poflirtować lubie rudziutkie :cool:
 

DeletedUser23370

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A swoją drogą jakby Rikitiki, HH i Dorośli zrobili teraz masowe harakiri czy jak to się tam pisze, to byście mieli pokojowy świat, aż do EC i domki budowali tylko :D
Heh rozbawiła mnie sama myśl o tym - sorki :D
Problem w tym, że wtedy EC dosyć mocno mogłoby się odsunąć w czasie ;) I byłby to kolejny rekord jaki bije ten świat ;) Jak tak dalej pójdzie z szarzeniem i słabą ilością PW, aby przejmować nowe miasta, to ten świat bedzie jednym z nielicznych szybkich, w którym EC nie rozpocznie się zaraz po czasie 6 miesięcy.
Z resztą jak porównać statsy światów, to jak na dłoni widać zaburzenia do których doprowadziły przeciągające się eventy i zaburzenia handlu złotem... choć to akurat wina Inno. W sumie kto by kiedyś uświadczył na świecie o szybkości 4 taki rozstrzał ilości i jakości miast w TOP20, nie mówiąc o średniej TOP100. Niedługo dojdzie do tego, że przez zachłanność Inno, będzie musiało zmienić warunki zwycięstwa w grepo... bo część ludzi biorąc swoje zabawki, uniemożliwi reszcie zwycięstwo ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

redka a Ty jeszcze grasz ???? Tak ponoć płakałaś że masz dość tego świata i raptem ci się odmieniło
smiley_emoticons_irre4.gif
.Co do rekrutacji wszystkiego co się rusza to przecież Twój mistrz i mentor MG jest w tym przecież najlepszy a co za tym idzie jest "śmieszny"
smiley_emoticons_lol.gif




Warior czyżbyś tak wielbił redkę że przechodzisz do ZP ???

Ja nie płaczę :) I byłam nawet w rozbiórkach, ale mnie namówili na pozostanie, zdziwiłbyś się nonamie ile osób mnie lubi i ile chce ze mną grać :)

A MG na prezydenta.. jest najlepszy.. i nie on zajmuje się rekrutacją :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

redka a Ty jeszcze grasz ???? Tak ponoć płakałaś że masz dość tego świata i raptem ci się odmieniło
smiley_emoticons_irre4.gif
.Co do rekrutacji wszystkiego co się rusza to przecież Twój mistrz i mentor MG jest w tym przecież najlepszy a co za tym idzie jest "śmieszny"
smiley_emoticons_lol.gif




Warior czyżbyś tak wielbił redkę że przechodzisz do ZP ???

Ciebie też zrekrutuję o ile pochwalisz się, pod jakim nickiem grasz na Edessie.

Nie powinieneś mieć z tym problemu zwłaszcza, że sam pisałeś na forum takie oto teksty jak poniżej.
smiley_emoticons_kaffee2.gif


Tchórze powiadasz ? a dla mnie osoba która boi się podać nick na grepo jest tchórzem
smiley_emoticons_auslachen2.gif
.Wzywasz innych do walki a sam się chowasz jak szczur w siano
smiley_emoticons_hust.gif

No to czekam
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ciebie też zrekrutuję o ile pochwalisz się, pod jakim nickiem grasz na Edessie.

Nie powinieneś mieć z tym problemu zwłaszcza, że sam pisałeś na forum takie oto teksty jak poniżej.
smiley_emoticons_kaffee2.gif




No to czekam
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif

supersonik poglądowo na Edessa lub jak na FO na innych światach jak gram. Dawaj zapa to chętnie wejdę i zobaczę co tam knujecie
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

supersonik poglądowo na Edessa lub jak na FO na innych światach jak gram. Dawaj zapa to chętnie wejdę i zobaczę co tam knujecie
smiley_emoticons_irre4.gif

supersonik to skończył grać 1 listopada, nie zna ani mnie ani redki i pojęcia nie ma co się na Edessie dzieje - jak chcesz się bawić to baw się pod swoim nickiem a nie się podszywasz pod konta do których masz pasy
smiley_emoticons_irre.gif


mnie chcesz oszukać?
smiley_emoticons_lol.gif


no co za ludzie...

Z innej beczki. Podobno wielkie wojny ido. Ktoś coś słyszał?
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

supersonik to skończył grać 1 listopada, nie zna ani mnie ani redki i pojęcia nie ma co się na Edessie dzieje - jak chcesz się bawić to baw się pod swoim nickiem a nie się podszywasz pod konta do których masz pasy
smiley_emoticons_irre.gif


mnie chcesz oszukać?
smiley_emoticons_lol.gif


no co za ludzie...

Z innej beczki. Podobno wielkie wojny ido. Ktoś coś słyszał?
smiley_emoticons_flucht2.gif

A czy muszę znać Ciebie czy redkę żeby wiedzieć co się dzieje na Edessa ?.Czy muszę grać aktywnie żeby mieć informacje z pierwszej ręki ? Może po prostu mam dobrych znajomych którzy mi te info dają.Po drugie skoro mnie oskarżasz o chowanie się pod innym nickiem to ci napisałem na jakich się pojawiam na grepo.

Co do wojen to ciekawie się zapowiada pytanie kto za kim pójdzie :)
 

DeletedUser11063

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Siedzę, rozglądam się i widzę, że świat się chory zrobił :/
 
Do góry