Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Przecież CSM atakował LA wcześniej :).

No nie możliwe
smiley_emoticons_lol.gif
a szeryf pewnie w tym czasie na wakacjach był i nie atakował
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15856

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

;););)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Przecież CSM atakował LA wcześniej :).

Ja znam to , zaraz ktoś napisze że Ciemna strona Mocy rzuciła pierwsza Czar bo mają moc.

Liczy się fakty a nie stwierdzenia. A faktem jest to że otwarcie wy pierwsi zaatakowaliście.

Ja tam kibicuję bumom bo mam tam kumpla , dzisiaj wpadam do niego po południu na piwko i się pośmiejemy razem z tego cyrku na Edessie. :cool:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ale pierdoły wypisujecie ludzie no szok.

Idzie sobie pograć na spokojnie a nie robić kto pierwszy a kto lepszy a kto większy kull!

jak wam tak zależy to ja wam napiszę że pierwszy atakował CSM wiem to bo mnie atakowali co zresztą pisałem Ptakowi na co on odpisał że "od kiedy Mamut ty się takimi atakami przejmujesz" - a no nie przejmuje się :)

dobrze że walczą - nie chcieli się dogadać to niech sobie walczą a skorzysta ktoś inny.

aha i żeby była jasność to nie dla tego ze sobą walczą :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ale pierdoły wypisujecie ludzie no szok.

Idzie sobie pograć na spokojnie a nie robić kto pierwszy a kto lepszy a kto większy kull!

jak wam tak zależy to ja wam napiszę że pierwszy atakował CSM wiem to bo mnie atakowali co zresztą pisałem Ptakowi na co on odpisał że "od kiedy Mamut ty się takimi atakami przejmujesz" - a no nie przejmuje się :)

dobrze że walczą - nie chcieli się dogadać to niech sobie walczą a skorzysta ktoś inny.

aha i żeby była jasność to nie dla tego ze sobą walczą :)


http://www.pl.grepostats.com/world/pl50/alliance/4738/colonizations Tego nie oszuka ani Ciemna strona mocy ani Legion Ateński kto zaczął dla mnie jako obserwatora jasna sprawa.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Mastermono Droga, zapominasz, że to Wy lataliście //ciach// do każdego sojuszu, włącznie z Novi i Prysznicem, błagając, żeby Was może jednak nie bić, bo macie dosyć
smiley_emoticons_baby_junge2.gif

I cała Wasza lojalność wobec CSM opiera się na fakcie, że to CSM, a nie ZP się nad Wami ulitowało i bić przestało. Ale to ZP i Novym przedstawiliście swoje błaganie jako pierwszym i nawet oferowaliście, że wraz z nimi CSM lać będziecie. Prysznic ofertę odrzucił, bo bić się z CSM nie chciał i nie planował, polecieliście więc do tych drugich.
W sytuacji Waszej jednak niewiele to zmieniło, bo lańsko jak dostawaliście, tak dostajecie
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Bo to nie ci, z którymi pakt podpisaliście Was bili, nie nie:) Tamci, jak chociażby Gepard, już niemal od początku serwera info WAm przekazywali:) Wiemy, wiemy, dlaczego akcje na TdD zaczęły zdecydowanie lepiej wychodzić, od kiedy Prysznice z CSM wyszły i Gepard przestał wiedzieć, na kogo akcja i kiedy
smiley_emoticons_biggrin.gif

Ale w CSM zdradzanie sojusznika to standard, akceptowany, więc i Gepard poziomem od sojuszników nie odstaje: mandaryneczkusia wstawiała miesiącami deffa Libyi pod ataki CSM-ów, nie tylko w razie buntów, ale i na stałe wsparcia, czym sam Libya chwalił się swgo czasu w profilu, bardzo też się lubowali swego czasu we wstawianiu deffa Kohorcie Słowian i PAX Romana w czasie, gdy ich koledzy akcję na nich robili
smiley_emoticons_lol.gif

Ucz się mastermona, ucz, bo odstajesz poziomem od sojusznika
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

wow, a to ciekawe ;>

Po pierwsze, na początku stycznia nasza koalicja przestała istnieć- zostaliśmy zdradzeni i szukaliśmy nowych rozwiązań. To, że rozmawialiśmy zarówno z ZP jak i z Novi to nie ma nic do rzeczy- nie mieliśmy żadnych zobowiązań. Graczy z HH nie zostawiliśmy na lodzie i przyjęliśmy ich sojuszu w momencie podpisania Ponu z CSM. Więc z całym szacunkiem- nie masz nam nic do zarzucenia.
A to, że ZP kombinowało na dłuuugo zanim pakt z CSM zamienił się w PON to już inna brożka- bo to jawne działanie na szkodę sojusznika. Jest różnica.
Co do lańska- ok, ładnie lejecie, ale i tak d..y nie urywa- 4 sojusze leją jeden, a my wciąż stoimy i się nie złamaliśmy- a jak przejmujecie miasta głównie od nieaktywnych- fakt, jest się czym szczycić :eek: I mimo iż jest nas duuużo mniej, to i tak potrafimy Wam miasta zabrać- i aż musiała powstać wielka koalicja z SŚ, aby nas rozwalić- no spoko, nie ma to jak dogadywać się z sojuszem, który "jest na końcu świata, niczym się nie wykazali i nie mają większych ambicji"- słowa MG :)
A informacje o tym, że niby gepard przekazywał informację- bardzo to ciekawe jest, bo w momencie rozłamu CSM na ZP my nie mieliśmy żadnych jeszcze styków z nimi, żadnych akcji na nas nie było, więc o czym miałby do nas pisać? Uwielbiam to dorabianie teorii i historii, ostatnio nabrało to zastraszającego tempa, propaganda niczym za czasów komuny ;> Tak samo jak to niby ja podałam slaitis do supportu- macie wszyscy kontakty, zapytajcie się kto to zrobił, mojego nicku tam z pewnością nie będzie, nie jestem zawistna i gram uczciwie.

I jeszcze takie moje pytanko- skoro uważacie, że macie rację i że Wy nic złego nie zrobiliście, to dlaczego non stop są posty od Was na forum oczerniające drugą stronę a wybielające Was? Czemu się tak strasznie tłumaczycie? Przecież zrobiliście już pranie mózgów u siebie w sojuszach, a nas do Waszych racji nie musicie przekonywać :eek:

A to, co LA zrobiło- mistrzowskie zagranie, przerzucenie agresorów do drugiego sojuszu, aby lać CSM, a lamy i bobów zostawić w ZP, aby im dupki nikt nie zlał ;> Moralność w odcieniach szarości, choć faktycznie dyplomatycznie rozegrane idealnie, więc gratuluję Wam za spryt i obejście Pona, wilk syty i owca cała ;)
Tak samo jak budowanie cudów w sojuszu Bumów- bo to przecież nie ZP się przeciwstawiło CSM, tylko Bumy- i teraz Bumy będą zbierać baty i walczyć na wojnie, której Wy chcieliście. Powtórka z sytuacji z początku serwera, gdy to Lamy były lane i ich wspieraliście, bo cyt "jak będą lać ich, to nie będą lać nas"- słowa Manfreda.

Nie ma to jak cały świat sobie wokół paluszka owinąć dla własnej korzyści i zrobić to wszystko w białych rękawiczkach. Bo to przecież CSM jest złe. :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15856

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

wow, a to ciekawe ;>

Po pierwsze, na początku stycznia nasza koalicja przestała istnieć- zostaliśmy zdradzeni i szukaliśmy nowych rozwiązań. To, że rozmawialiśmy zarówno z ZP jak i z Novi to nie ma nic do rzeczy- nie mieliśmy żadnych zobowiązań. Graczy z HH nie zostawiliśmy na lodzie i przyjęliśmy ich sojuszu w momencie podpisania Ponu z CSM. Więc z całym szacunkiem- nie masz nam nic do zarzucenia.
A to, że ZP kombinowało na dłuuugo zanim pakt z CSM zamienił się w PON to już inna brożka-

przepraszam, nie zrozumiałam - co to brożka?
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Mastermona czy zdajesz sobie sprawę, ze nagrywanie rozmowy bez zgody rozmówcy może być rozpatrywane pod kątem naruszenia dóbr osobistych określonych w art. 23 k.c.?

A teraz fakty, bo pranie mózgu to csm robi.

To csm nie chciało budować cudów z ZP
To csm zerwało pakt z ZP
To csm topiło ZP u Dorosłych

Rozumiem, ze reszta świata miała siedzieć, przyglądać się i przyklaskiwać temu wszystkiemu.

Mona i nie tłumacz się z tego jakie lańsko dostajecie. Ostatnio pisałaś, że atakujemy Was w miastach, które sa daleko, teraz, ze d.. nie urywa, bo mali jesteście, bo coś tam. Pokaż klasę, pogratuluj i nie tłumacz się. Bawmy się dalej.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

http://www.pl.grepostats.com/world/pl50/alliance/4738/colonizations Tego nie oszuka ani Ciemna strona mocy ani Legion Ateński kto zaczął dla mnie jako obserwatora jasna sprawa.:cool:

Drogi obserwatorze. Niestety albo stety w grepostat nie widać kto kogo pierwszy atakował a jedynie kto komu przejmował wioski. Nie siej zamętu i daj ludziom powalczyć. A jak bardzo będziesz chciał dowodów to ja Ci pokaże ale może na PW a nie tu.
Tu niech się dobrze bawią ale walcząc.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A to, co LA zrobiło- mistrzowskie zagranie, przerzucenie agresorów do drugiego sojuszu, aby lać CSM, a lamy i bobów zostawić w ZP

mi też to się podobało. Choć liczyłem na trochę większe bumm. Ale mysle że oba sojusze dopiero się rozkręcają
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Mastermona czy zdajesz sobie sprawę, ze nagrywanie rozmowy bez zgody rozmówcy może być rozpatrywane pod kątem naruszenia dóbr osobistych określonych w art. 23 k.c.?

A teraz fakty, bo pranie mózgu to csm robi.

To csm nie chciało budować cudów z ZP
To csm zerwało pakt z ZP
To csm topiło ZP u Dorosłych

Rozumiem, ze reszta świata miała siedzieć, przyglądać się i przyklaskiwać temu wszystkiemu.

Mona i nie tłumacz się z tego jakie lańsko dostajecie. Ostatnio pisałaś, że atakujemy Was w miastach, które sa daleko, teraz, ze d.. nie urywa, bo mali jesteście, bo coś tam. Pokaż klasę, pogratuluj i nie tłumacz się. Bawmy się dalej.

hihi, tak, to podajcie mnie do sądu, bo "mastermona zdradziła rozmowę o cudach na grepo" ;) Litości.

Co do faktów- chcieliście, aby cuda budowali tylko rdzenni "uchodźcy", co CSM nie zaakceptowało. Kontrpropozycje odrzuciliście i na tym skończył się dialog w sprawie cudów. Z pewnością jedna i druga strona mogła się bardziej postarać jeśli chodzi o rozmowy, ale nie mnie już to oceniać.

CSM ZAMIENIŁO pakt na pona po tym, jak się dowiedzieli, że MG chodzi po świecie i składa propozycję sojusznikom CSM, aby zerwali z nimi pakt. I czemu tu się dziwić?

Co do topienia- nawzajem się wszyscy u Novi topili, podstawiając deffa już od dawna. Więc o czym my tu mówimy.

Czyny pociągają za sobą skutki, proste.

Co do gratulacji- to już gratulowałam dyplomacji, a co do akcji- i vice versa, za naszą obronę :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

hihi, tak, to podajcie mnie do sądu, bo "mastermona zdradziła rozmowę o cudach na grepo" ;) Litości.
To akurat nie jest śmieszne i faktycznie nie podlega (EDIT-doczytałem)

co Ty myślisz że jak gra jak grepoo to można wszystko? łamać prawo polskie i jest fajowo :)

ps. ale ja też bym nagrywał :) tylko ciii. Bo u mnie też po trupach ale musi się udać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Z perpspektywy zwykłego gracza, który był w NŚ przed podziałem, a teraz jest w ZP:
1. CSM jest jedynym sojuszem który się nie wybiela, wybiela się tylko ZP
smiley_emoticons_lol.gif

2.Wszyscy gracze CSM i radni są kulturalni, nie obrażają nikogo na priv czy forum.
smiley_emoticons_lol.gif

3. ZP jest najgorszym tworem w Grepo, bo tylko kombinuje, a CSM nigdy, przenigdy nie kombinowało.
smiley_emoticons_lol.gif


Jak coś mówimy, to mówmy wszystko zgodnie z tym co było, a tak jest: moja prawda, Twoja prawda i jakaś tam wykropkowana prawda.
To chyba wszystko. Miłego dnia życzę wszystki i udanych podbojów. :)

PS. Redka ten artykuł nie ma tu zastosowania. :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

hihi, tak, to podajcie mnie do sądu, bo "mastermona zdradziła rozmowę o cudach na grepo" ;) Litości.

Co do faktów- chcieliście, aby cuda budowali tylko rdzenni "uchodźcy", co CSM nie zaakceptowało. Kontrpropozycje odrzuciliście i na tym skończył się dialog w sprawie cudów. Z pewnością jedna i druga strona mogła się bardziej postarać jeśli chodzi o rozmowy, ale nie mnie już to oceniać.

CSM ZAMIENIŁO pakt na pona po tym, jak się dowiedzieli, że MG chodzi po świecie i składa propozycję sojusznikom CSM, aby zerwali z nimi pakt. I czemu tu się dziwić?

Co do topienia- nawzajem się wszyscy u Novi topili, podstawiając deffa już od dawna. Więc o czym my tu mówimy.

Czyny pociągają za sobą skutki, proste.

Co do gratulacji- to już gratulowałam dyplomacji, a co do akcji- i vice versa, za naszą obronę :)

Nie wiem skąd masz info o novych, bo to jedna wielka bzdura. Nigdy nie topiliśmy csm u novych. Mało tego stanęlismy po stronie csm, a nie novych, a że to Wy byliście nasyzm priorytetem w atakach, a nie novi, którzy i tak ledwo zipali, to inna kwestia.

Jak to kolano napisał wygrać świat moze tylko 60 osób i taka była propozycja 30+30 z każdego soja, a koronki później mogła reszta zdobyć. Uważasz, ze to była zła propozycja? Jak dla mnie sprawiedliwa. Nie zgodzili się, ok, ale chyba nie myśleli, ze reszta to zaakceptuje i powie no dobrze, to budujcie :)

A co do nagrywania, to zdziwiłabyś się z jakimi pierdołami ludzie do sądu chodzą.
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie wiem skąd masz info o novych, bo to jedna wielka bzdura. Nigdy nie topiliśmy csm u novych. Mało tego stanęlismy po stronie csm, a nie novych, a że to Wy byliście nasyzm priorytetem w atakach, a nie novi, którzy i tak ledwo zipali, to inna kwestia.

Jak to kolano napisał wygrać świat moze tylko 60 osób i taka była propozycja 30+30 z każdego soja, a koronki później mogła reszta zdobyć. Uważasz, ze to była zła propozycja? Jak dla mnie sprawiedliwa. Nie zgodzili się, ok, ale chyba nie myśleli, ze reszta to zaakceptuje i powie no dobrze, to budujcie :)

A co do nagrywania, to zdziwiłabyś się z jakimi pierdołami ludzie do sądu chodzą.

Nagrywanie rozmowy karalne nie jest nie mylcie z podsłuchami. Bzdur nie piszcie.

Redka powodzenia w postępowaniu dowodowym w sądzie o naruszenie dobra osobistego. ;)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Gratuluje pomysłowości. Nauczka na przyszłość, żeby nie umawiać się na TSy z przeciwnikiem. Z chęcią bym posłuchała tego nagrania.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Drogi manfredzie ty już wybrałeś stronę więc wiadomo będziesz bronił LA bo to ty go stworzyłeś na innym świecie i cię teraz krew zalewa że zniszczyli dobry wizerunek Legionu Ateńskiego.

Nie naprostujesz tego i już.

Wygrają bumy bo zapewne CSM nie odpuści LA oraz da spokój bumom co daje im przewagę nad spokojnym stawianiem cudaków.

Więcej się nie wypowiadam. :cool: Idę na piwo:eek:
 

DeletedUser7014

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Mastermono Droga, zapominasz, że to Wy lataliście //ciach// do każdego sojuszu, włącznie z Novi i Prysznicem, błagając, żeby Was może jednak nie bić, bo macie dosyć
smiley_emoticons_baby_junge2.gif

I cała Wasza lojalność wobec CSM opiera się na fakcie, że to CSM, a nie ZP się nad Wami ulitowało i bić przestało. Ale to ZP i Novym przedstawiliście swoje błaganie jako pierwszym i nawet oferowaliście, że wraz z nimi CSM lać będziecie. Prysznic ofertę odrzucił, bo bić się z CSM nie chciał i nie planował, polecieliście więc do tych drugich.
W sytuacji Waszej jednak niewiele to zmieniło, bo lańsko jak dostawaliście, tak dostajecie
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Bo to nie ci, z którymi pakt podpisaliście Was bili, nie nie:) Tamci, jak chociażby Gepard, już niemal od początku serwera info WAm przekazywali:) Wiemy, wiemy, dlaczego akcje na TdD zaczęły zdecydowanie lepiej wychodzić, od kiedy Prysznice z CSM wyszły i Gepard przestał wiedzieć, na kogo akcja i kiedy
smiley_emoticons_biggrin.gif

Ale w CSM zdradzanie sojusznika to standard, akceptowany, więc i Gepard poziomem od sojuszników nie odstaje: mandaryneczkusia wstawiała miesiącami deffa Libyi pod ataki CSM-ów, nie tylko w razie buntów, ale i na stałe wsparcia, czym sam Libya chwalił się swgo czasu w profilu, bardzo też się lubowali swego czasu we wstawianiu deffa Kohorcie Słowian i PAX Romana w czasie, gdy ich koledzy akcję na nich robili
smiley_emoticons_lol.gif

Ucz się mastermona, ucz, bo odstajesz poziomem od sojusznika
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Przepraszam ze sie wtrącę w świat na którym juz i tak nie gram ale Curly17 niestety tym razem sie mylisz:)
Mandaryneczkusia to osoba z ktora sie tylko flirtowalo na Priv. (bez obrazy Cytrusik) ale byla za slaba zeby mnie wspierac i bronic przed atakami uchodzcow:)
Do obrony przed Cenzura, Ptakiem i reszta wykwintnego towarzystwa potrzebowalem kupy woja.
Czytam sobie FO i obserwuje co sie dzieje na swiecie ale zeby takie pierdoly wypisywac no to lekka Kpina;0
Próbuj dalej szukac kto mnie wspierał jak wkoncu trafisz to ci piątkę przybiję;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Drogi manfredzie ty już wybrałeś stronę więc wiadomo będziesz bronił LA bo to ty go stworzyłeś na innym świecie i cię teraz krew zalewa że zniszczyli dobry wizerunek Legionu Ateńskiego.

Nie naprostujesz tego i już.

Wygrają bumy bo zapewne CSM nie odpuści LA oraz da spokój bumom co daje im przewagę nad spokojnym stawianiem cudaków.

Więcej się nie wypowiadam. :cool: Idę na piwo:eek:

To akurat ze starym LA nie ma nic wspólnego. I nie mam zamiaru wybierać strony LA ani ZP ani CSM. Oby nikt z tych sojuszy nie wygrał wtedy będzie ok, może być BUMY jak dla mnie.

nie podoba mi się to wszystko i nie będę uczestniczył w tym cyrki ale z chęcią będę to obserwował.
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

powiem krótko: grepo to gra strategiczna. kto bardziej mataczy kombinuje..wygrywa. tu uczciwość nie ma nic do rzeczy. kto chce być uczciwy..ma do tego prawo. ja też gram fair. a "świnie" kombinatorzy..są wszędzie. przecież grepo to real w pigułce. w realu też są szczury gotowe za ochłapy sprzedać rodziców.. więc dajcie sobie na luz. tak na prawdę CSM powinny się obudzić. olać lojalność i pojechać szczury. a czy to zrobią? to już nie do was pytanie, haha. trzeba grać nadal i nie popadać w paranoję. ja mam wyrąbane na te Wasze "gierki" patrzę na swój sojusz i tylko to mnie obchodzi. zwisają mi krętacze i szuje. suma sumarum..wygra ten kto jest sprytniejszy i ma mniej zasad,
smiley_emoticons_biggrin.gif

i jeszcze jedno: przestańcie mówić, że ktoś tam zrobił coś tam w białych rękawiczkach. ..ktoś tam..zrobił coś tam w najbardziej brudny, krętaczy i jawny sposób w jaki mógł to zrobić. tylko niektórzy do tej pory nie chcą tak na prawdę zobaczyć tego. patrzą cały czas poprzez pryzmat dobrych zasad, moralności etc. czas koledzy z CSM zdjąć różowe okulary i spojrzeć prawdzie w oczy: Wasi byli koledzy, sojusznicy..okazali się "najgorszym sortem... I co? nadal wierzycie, że mają jakieś zasady???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To jest niesamowite
smiley_emoticons_lol.gif
. Od rozłamu jesteśmy robieni w konia niemalże na każdej grepo-płaszczyźnie przez CSM, ale to my jesteśmy Ci źli, bo przyszedł moment żeby przestać kłaść po sobie uszy :).

Powinniśmy usłużnie ucałować "czyste" rączki CSMu, poddać się bez walki, przyznać, że wypowiedzenie wojny Bumom ("bo jakim prawem Oni mogą chcieć zadbać o swoich graczy! Pomysł o budowaniu cudów? Absurd!") jest słuszne, a najlepiej już sobie podreptać z tego świata z karnie ugiętym grzbietem i smutno pochyloną głową :).

P.S.
Mówiąc CSM, używam oczywiście skrótu myślowego - jest tam wielu "zwykłych", szarych graczy, którzy są w porządku i są świetnymi grajkami.
 
Do góry