Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21110

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

eYBlyNq.gif
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ktoś wcześniej napisał, że są 3 prawdy:
1) prawda
2) też prawda
3)
4F4.gif
prawda

To jest niesamowite
smiley_emoticons_lol.gif
. Od rozłamu jesteśmy robieni w konia niemalże na każdej grepo-płaszczyźnie przez CSM
tak, to prawda (jedna z tych 3)

ale to my jesteśmy Ci źli, bo przyszedł moment żeby przestać kłaść po sobie uszy :).
taki jak ten?
Elody 04.03.16 o godzinie 07:18
UWAGA - nasz bratni sojusz Legion Ateński prowadzi właśnie Akcję na sojusze Ciemna Strona Mocy.
Przypominam, że sojusze Kąpiel w Pianie i Zimny prysznic nadal mają z tym sojuszem pakt i nie mogą atakować.

Jednak agresorzy, którzy chcą się już dziś wykazać w atakach na CSM,dostaną zaproszenie do Legionu - proszę o informacje od zainteresowanych i tylko od nich.

smiley_emoticons_confusednew.gif




Powinniśmy usłużnie ucałować "czyste" rączki CSMu, poddać się bez walki, przyznać, że wypowiedzenie wojny Bumom ("bo jakim prawem Oni mogą chcieć zadbać o swoich graczy! Pomysł o budowaniu cudów? Absurd!") jest słuszne, a najlepiej już sobie podreptać z tego świata z karnie ugiętym grzbietem i smutno pochyloną głową :).
Oczywiście, że nie.
Dobrym jednak pomysłem byłoby zweryfikowanie pewnych informacji a przede wszystkim chronologii zdarzeń, bo ile w wielu przytaczanych tu przykładach mówicie prawdę tę pierwszą, tak ramy czasowe już nie do końca się zgadzają...
I tak oto Wy macie swoją prawdę (jedną z tych 3) a my swoją (jedną z tych 3)

P.S.
Mówiąc CSM, używam oczywiście skrótu myślowego - jest tam wielu "zwykłych", szarych graczy, którzy są w porządku i są świetnymi grajkami.
powiem bez przekąsu:
w imieniu normalnych graczy, dziękuję, że mimo wszystko nie wszyscy są "ciemniakami"
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

....
P.S.
Mówiąc CSM, używam oczywiście skrótu myślowego - jest tam wielu "zwykłych", szarych graczy, którzy są w porządku i są świetnymi grajkami.

'Tia' napisz odrazu to co masz na mysli ze to 'killer wina' a nie farmazony wypisujesz jak 'potluczona'

wGrXwhT.gif


ps zajmij sie lepiej akcja 'po ciemku' bo jeszcze troche to bedzie trzeba nazwe zmienic 'na jasna'

019.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Killer przestań płakać w PW do nas bo się tego czytać nie chcę. Proponowałbym użycie specjalnej maści którą polecałeś innym.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

kto tutaj plakal i masa strzelil probujac sie wybielic na tyle postow ze nie chcialo sie czytac to palcami nie bede wskazywal
lol.gif

choc w pelni rozumiem cel pisania takiej wiadomosci do calego sojusz tyle ze chyba juz nikt w te brednie wasze nie wierzy
31sztatnek.gif


a teraz sio murki stawiac
banan-pogo.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

kto tutaj plakal i masa strzelil probujac sie wybielic na tyle postow ze nie chcialo sie czytac to palcami nie bede wskazywal
lol.gif

choc w pelni rozumiem cel pisania takiej wiadomosci do calego sojusz tyle ze chyba juz nikt w te brednie wasze nie wierzy
31sztatnek.gif


a teraz sio murki stawiac
banan-pogo.gif

Czyli mówisz o dwóch masach kolano.. bo w jednym się nie zmieściło :) Ekstra :D
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ruda ty tutaj dawno tutaj glosu w mojej osobie nie zabieralas chyba sie stesknilas albo poczulas sie nie dopieszczona
th_0girl_spruce_up.gif

idz jakis swierzych intryg wyniuchaj czego to ja nie robilem itd
z checia poczytam 'niusow' z 'pierwszej' reki :v
 

DeletedUser4776

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

oo i znowu milosc redka i killer hehe pieknie ,,piszcie piszcie i o tym i o tamtym moze sie wszystkiego dowiem i wtedy manka zleje za kare bo kogo teraz bic dajcie jakies propozycje
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ruda ty tutaj dawno tutaj glosu w mojej osobie nie zabieralas chyba sie stesknilas albo poczulas sie nie dopieszczona
th_0girl_spruce_up.gif

idz jakis swierzych intryg wyniuchaj czego to ja nie robilem itd
z checia poczytam 'niusow' z 'pierwszej' reki :v

Ja w Twojej nie, ale Ty w mojej co chwilę zabierasz, więc jestem :)

To co? Pokazał Ci w końcu kolano jakiego masa puścił wczoraj na całą edessę?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser4776

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ooo ja nie dostalem zadnego masa o co tu biega heh kolano dlaczego mi nie wyslales

- - - Automatycznie połączono posty - - -

oo wow ladnie pojechales i dzieki ze dostalem ta wiadomosc ale tak jak ci pisalem teraz na pw powinienes pojechac poszczegolnym ludziom a nie calemu LA a najwiecej to GRZESIOWI ze mnie zdegradowal bo tego by nie bylo tym bardziej zaczolem inna rozmowe heh noo ale masz prawo pisac wszystko tak jak kazdy na kazdym swiecie noo i przypomne sa GALERNICY hehe oni beda bic kazdego kto zacznie i wrogow ktorych mieli od poczatku haha fajnie no nie a moze ktos dolaczy i pobawimy sie ze wszystkimi pogodzimy ten swiat
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jak było mówione >> Ciemna Strona miast straciła 50 >> zabrał mały sojusz >> małe sojusze zdecydują.

Jak Ciemna Strona odpowiedziała? /// Utyte dziecko nawklejało obrazków na forum.

Wojna Wielka wybuchnie niebawem /// Ciemna Strona upadnie /// Powstaną Dorośli Siewcy Drinów i przegrają.

Zdecydują małe sojusze na mapy brzegu.

DOBRANOC PAŃSTWU!
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Elody 04.03.16 o godzinie 07:18
UWAGA - nasz bratni sojusz Legion Ateński prowadzi właśnie Akcję na sojusze Ciemna Strona Mocy.
Przypominam, że sojusze Kąpiel w Pianie i Zimny prysznic nadal mają z tym sojuszem pakt i nie mogą atakować.

Jednak agresorzy, którzy chcą się już dziś wykazać w atakach na CSM,dostaną zaproszenie do Legionu - proszę o informacje od zainteresowanych i tylko od nich.


to się nazywa: "inna interpretacja paktu", buhaha...dziwne, ale coś bardzo mi to przypomina niektórych graczy z Drinów. też ze wsadzaniem noża w plecy byli za pan brat
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jeżeli myślisz, że cały świat jest zły to wiedz, że coś nie tak jest z Tobą
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Elody 04.03.16 o godzinie 07:18
UWAGA - nasz bratni sojusz Legion Ateński prowadzi właśnie Akcję na sojusze Ciemna Strona Mocy.
Przypominam, że sojusze Kąpiel w Pianie i Zimny prysznic nadal mają z tym sojuszem pakt i nie mogą atakować.

Jednak agresorzy, którzy chcą się już dziś wykazać w atakach na CSM,dostaną zaproszenie do Legionu - proszę o informacje od zainteresowanych i tylko od nich.


to się nazywa: "inna interpretacja paktu", buhaha...dziwne, ale coś bardzo mi to przypomina niektórych graczy z Drinów. też ze wsadzaniem noża w plecy byli za pan brat
smiley_emoticons_lol.gif

Jak to widzę to nóż w kieszenie się otwiera
smiley_emoticons_panik4.gif
, a jak ktoś dostanie w pupkę to zawsze może się schować w ZP jak FoxMelos. Ale oni są sprytni
smiley_emoticons_lol.gif

Mnie tylko zastanawia jedna sprawa. LA powstał by pogodzić ZP i CSM. Dlaczego w takim razie z ZP potrafili się zapalić szybko na zielono, a do CSM nawet nie raczyli napisać? Chyba ktoś coś ściemniał
smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser21110

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Andrzej to co dzieje na tym świecie , to jest początek tego co będzie się działo na innych światach. Ludzie nie znają żadnych wartości moralnych (nie wszyscy) , ciosy poniżej pasa, zagrywki typu "Akcja po ciemku" , a na Naksos przypomnij sobie jak został świat wygrany , to są Ci sami ludzie :D. Tu jest tak jak ktoś napisał , wojna i nie ma żadnych zasad , wszystkie chwyty dozwolone :D Mnie namówił Adrian na ten sojusz ,pisał jacy fajni to ludzie tu grają ,poznasz ich :D Poznałam ....
Ptaku ,Gepard, Kolano, Kartura ,Anpu , dla mnie to mistrzostwo świata, pokazują klasę na wysokim poziomie :eek:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jutro akcja na CSM, proponuje się przygotować tym, co pracują ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Andrzej to co dzieje na tym świecie , to jest początek tego co będzie się działo na innych światach. Ludzie nie znają żadnych wartości moralnych (nie wszyscy) , ciosy poniżej pasa, zagrywki typu "Akcja po ciemku" , a na Naksos przypomnij sobie jak został świat wygrany , to są Ci sami ludzie :D. Tu jest tak jak ktoś napisał , wojna i nie ma żadnych zasad , wszystkie chwyty dozwolone :D Mnie namówił Adrian na ten sojusz ,pisał jacy fajni to ludzie tu grają ,poznasz ich :D Poznałam ....
Ptaku ,Gepard, Kolano, Kartura ,Anpu , dla mnie to mistrzostwo świata, pokazują klasę na wysokim poziomie :eek:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jutro akcja na CSM, proponuje się przygotować tym, co pracują ;)

O tak, ogromna klasa. Traktowanie innych z pogardą; ubliżanie kobietom; wypominanie, że się wpłaciło pieniądze na chore dziecko (tu po prostu szczęka mi opadła, bo jako jedyna tej osoby broniłam); odnoszenie się do religijności innej osoby (poniżej pasa). To są te wspaniałe osoby :) Święta rada csm.

A jeśli już cytujecie masa od elody to podajcie w jakim kontekście został on wysłany. Przeciez macie dostęp do naszego forum (pozdrawiam mendę kreta, żeby ci usechł) to wiecie, że pojawiały się głosy o wojnie z csm, które rada stopowała. Skutkowało to nazywaniem nas mięczakami, że robimy wszystko co chce csm itede., więc teraz te osoby, które tak się paliły do wojny mogą w niej wziąć udział. Proste.
 

DeletedUser21110

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Uderz w stół ,nożyce się odezwą :cool:
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No dobra, ale czy ktoś mi wyjaśni dlaczego LA się deklarowało jako sojusz chcący wszystkich pogodzić, a zapalili się na zielono z ZP, latali z nimi wspólnie na TDD, olewając całkiem CSM? Przecież chcieli ich pogodzić, tak w masach nawet pisali i profilu sojuszowym
smiley_emoticons_lol.gif
Gdyby napisali o zapalenie na zielono do CSM to może faktycznie by się wszyscy jakoś dogadali? Tak to chyba ktoś sobie zrobił z gęby 4 litery
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser26210

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Gadanie, że na wojnie wygrywa ten co okaże więcej sprytu to niehc lepiej zamknie mordę, bo nijak ma się spryt do niehonorowego zachowania.

Jeśli taki kumo77 stęka w CSM, że no kurde kochani w ZP i CSM grają moi "bracia" i nigdy ich nie zaatakuje po czym //ciach// do małego sojuszu i wbija nóż w plecy tym pierwszym to ja się pytam, gdzie Ty masz zasady? Gdzie masz honor? Zwyczajnie z mordy robisz dupe. Dobrze, że odszedłeś i pokazałeś jaki z Ciebie wielki gracz. Wstaw sobie blaszkę w profilu z Edessy jak już Ci te Twoje dziewczynki w ogole dopuszczą do wygranej, bo to chyba dla Ciebie będzie największe osiągnięcie w życiu.

Mi już dawno przestało zależeć na wygraniu tego świata, bo mało kto będzie widział wartościowego gracza po tym co się tutaj dzieje.

Najeżdżaliście na guziki i wariory, że poza rozbiórką nic nam się nie należy, a zachowaliśmy się lepiej niż "wasi" rodowici uchodźcy. Nie uciekliśmy tam, gdzie obiecują koronkę tylko gramy tam, gdzie są wartościowi ludzie, od których można się wiele nauczyć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19851

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

chyba się posuwasz za daleko Redka. pisałaś o chamstwie, obrażaniu, a co Ty robisz? masz rację..znikaj z fo..wyraźnie jesteś poniżej klasy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry